نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

763نــــفــــــر
عضو شده اند
763نفر عضو شده اند
* قلب تو گر آهن است ، قلب من ذوب آهن است...* قلب تو گر آهن است ، قلب من ذوب آهن است...مشاهده کامل مشخصات
19 خرداد 1385
ورزش
* کلوبی متعلق به تمامی هواداران ذوب آهن همیشه قهرمان و مردم زیبا پسند اصفهان زیبا

*ذوب آهن قهرمان قلب تپنده و افتخار سبز فوتبال ایران

اعضاء

 • بهنام مولر , x_10
 • سارا نویدیان , sara_sara_12345
 • الناز راد , 2000elnaz2000
 • الی خانوم , elahe_blue_girl
 • 763 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
رسانه فروردین - مجله علم و فن - سرویس وبلاگ

Buy Website Traffic
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
قضاوت حیدری و خورشیدی برای سرخابی‌ها

داوران بین‌المللی لیگ برتر بازگشتند

فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر را مشخص کرد که در آن نامی از محمدحسین زاهدی فر دیده نمی‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، اسامی داوران هفته سیزدهم مشخص شد که به شرح زیر است:

*چهارشنبه 13 آذر

سایپا تهران – فولاد خوزستان
داور: پیام حیدری
کمک‌ها: سعید قاسمی – سیدیعقوب حجتی
کمک داوران اضافی: محمدحسین ترابیان – حامد سیری
داور چهارم: محسن بابایی
ناظر: اسماعیل صفیریپارس جنوبی جم – ماشین سازی تبریز
داور: سیدوحید کاظمی
کمک ها: حسن ظهیری – براتعلی مولوی
کمک داوران اضافی: روح الله شریفی – عبدالنبی پورخلف
داور چهارم: محمد راهی
ناظر: رسول فروغی*پنجشنبه 14 آذر

استقلال تهران – شهرخودرو مشهد
داور: اشکان خورشیدی
کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – سعید علی نژادیان
کمک داوران اضافی: علی بای – سیدعلی اصغر مومنی
داور چهارم: محمد عطایی
ناظر: حسین عسگریتراکتورسازی تبریز – شاهین شهرداری بوشهر
داور: سیدرضا مهدوی
کمک ها: امیررضا آشور ماهانی – هیوا بهمنی
کمک داوران اضافی: سعاد وفاپیشه – کیوان علی محمدی
داور چهارم: رامین بابایی
ناظر: حسین نجاتیگل گهر سیرجان – نفت مسجد سلیمان
داور: موعود بنیادی فر
کمک ها: علی میرزابیگی – قهرمان نجفی
کمک داوران اضافی: احمد محمدی – میثم حیدری
داور چهارم: بهمن عبداللهی
ناظر: ایرج نظری
نساجی مازندران – فولاد مبارکه سپاهان
داور: محمدرضا اکبریان
کمک ها: آرمان اسعدی – ایوب غلامزاده
کمک داوران اضافی: یاسر همرنگ – سعید رحیمی مقدم
داور چهارم: محمدرضا مدیرروستا
ناظر: حیدر شکور
صنعت نفت آبادان – پیکان تهران
داور: علی صفایی
کمک ها: علیرضا ایلدروم – یوسف مغروری
کمک داوران اضافی: حسین زمانی – علی ابراهیمی
داور چهارم: محمدعلی پورمتقی
ناظر: مسعود مرادی
ذوب آهن اصفهان – پرسپولیس
داور: بیژن حیدری
کمک ها: محمدرضا منصوری – فرهاد مروجی
کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – مرتضی منصوریان
داور چهارم: مهدی الوندی
ناظر: محسن ترکیاین درحالی است که باتوجه به حاشیه های زیادی که درخصوص قضاوت محمد حسین زاهدی فر در دیدار سپاهان و استقلال به وجود آمد نام او در لیست داوران این هفته دیده نمی شود.
ادامه
99
  ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
  الگوبرداری موفق منصوریان از استراماچونی

  سیستم استقلالی ذوب‌آهن برابر پرسپولیس

  ذوب‌آهن با استفاده از سیستم سه دفاعه تا به اینجا دو نتیجه خوب به دست آورده و می‌خواهد با همین روند برابر پرسپولیس قرار بگیرد.

  به گزارش "ورزش سه"، یکی از حساس ترین بازی‌های هفته سیزدهم در اصفهان و ورزشگاه فولادشهر بین دو تیم ذوب‌آهن و پرسپولیس برگزار می‌شود. جایی که علیرضا منصوریان به دنبال سومین پیروزی پیاپی خانگی است و پرسپولیس به همراه کالدرون می‌خواهد بار دیگر به جمع مدعیان بازگردد.

  ذوبی‌ها بعد از ابقای سرمربی خود در دو بازی چهار امتیاز به دست آوردند و هیچ گلی نیز دریافت نکرده‌اند. در این بین منصوریان الگو برداری موفقی از استراماچونی انجام داد و با استفاده از سیستم سه دفاع تا به اینجا موفق است. وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی و هادی محمدی به طور همزمان در دفاع قرار می‌گیرند. این سیستم برای زمانی است که ذوب‌آهن در حمله است. اما زمانی که تیم مقابل حمله می‌کند دانیال اسماعیلی فر از وینگر راست و مسعود ابراهیم زاده از وینگر چپ به عقب آمده و تبدیل به مدافع می‌شوند تا پنج دفاعه شود.  در این بین، زمان حمله اسماعیلی فر و ابراهیم زاده دو بازیکن سرعتی هستند که به حمله اضافه می‌شوند تا حملات این تیم از کناره ها افزایش پیدا کند. سیستمی که این روزها با تصمیم استراماچونی در استقلال پیاده می‌شود و نمایش بسیار خوبی دارند و حالا علی منصوریان نیز برای رهایی از این مهلکه الگو برداری موفقی را انجام داده است.
  ادامه
   ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
   ذوب‌آهن و نفت‌ مسجدسلیمان؛ چشم به راه آینده

   عملکرد ذوب‌آهن مقابل نفت‌ مسجدسلیمان نشان داد که ۳ چالش بزرگ منصوریان برای باز گرداندن تیمش به لیگ، ایجاد نظم تاکتیکی، ریکاوری روحی و روانی در کنار رفع مشکل عدم گلزنی تیمش است.

   به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر، روز گذشته با برگزاری 3 دیدار ادامه یافت که در یکی از این رقابت‌ها، ذوب‌آهن اصفهان مقابل تیم نفت‌ مسجدسلیمان تن به تساوی بدون گل داد.

   ذوب‌آهن مقابل نفت مسجدسلیمان تن به مساوی دیگری داد تا روند سینوسی نتایج این تیم همچنان ادامه داشته و مشخص گردد که منصوریان برای بازگرداندن تیمش به لیگ، راه درازی را پیش‌رو دارد.

   سبزپوشان‌اصفهانی با این نتیجه، 11 امتیازی شده و با توجه به نتایج سایر بازی‌ها به طور موقت در رده یازدهم جدول قرار گرفته و منتظر نتیجه بازی تیم‌های پرسپولیس و نساجی باقی می‌ماند.

   ذوب‌آهن در این فصل نتوانسته بازی‌های دلپذیر فصل قبل را به نمایش گذاشته و انتظارات را برآورده کند و همچنان متزلزل نشان می‌دهد. نگاهی به چند بازی گذشته این تیم پرده از واقعیت تلخ این روزهای سبزپوشان برمی‌دارد؛ ذوب‌آهن تبدیل به تیمی شده است که با وجود برخورداری از بازیکنان باکیفیت، در روند بازی هجومی احساسی و سردرگم عمل کرده و فاقد انسجام تیمی و تاکتیکی مناسب است و حملات این تیم آهنگ مناسبی ندارد.

   ذوب‌آهن در چند بازی اخیر خود برخلاف بازی‌های ابتدای لیگ که در فاز هجومی خوب ظاهر می‌شد و موقعیت‌های گلزنی متعددی را خلق می‌کرد، در این فاز دچار مشکل شده و در نمایش‌های اخیر این تیم دیگر خبری از حملات پردامنه و با برنامه نیست و نمایش تیم منصوریان حالت تدافعی‌تری به خود گرفته است. از طرف دیگر فاصله زیاد بین خطوط ذوب‌آهن به ویژه خط هافبک و حمله این تیم، حملات ذوب‌آهن را کم تعداد و بی‌اثر کرده و علاوه بر آن فقدان یک هافبک طراح در میانه میدان، باعث شده که در هنگام حمله چندان خبری از برنامه تاکتیکی و ترکیبی نباشد و عملاً توان هجومی این تیم هدر رود و اندک موقعیت‌های به دست آمده توسط سبزپوشان نیز بیشتر روی خلاقیت فردی بازیکنان به دست آید.

   اما واقعیت تلخ‌تری که شاید این روزها کمتر به آن پرداخته شده این است که بازیکنان ذوب‌آهن از نظر روحی قادر به دیکته بازی خود به حریف نیستند و با استرس زیادی پا به میدان مسابقه می‌گذارند و همین ذهنیت منفی و ناآمادگی روحی از دلایل مهم در اشتباهات پرشمار سبزپوشان است.

   نگاهی به سبک بازی ذوب‌آهن مقابل نفت‌ مسجدسلیمان مشخص می‌سازد که منصوریان راه طولانی برای بازگرداندن تیمش به لیگ در پیش داشته و باید هرچه سریع‌تر راه‌حلی برای مشکل عدم خلق موقعیت و گلزنی تیمش پیدا کند و به طور خلاصه‌تر می‌توان گفت که 3 چالش بزرگ منصوریان برای باز گرداندن تیمش به لیگ، ایجاد نظم تاکتیکی، ریکاوری روحی و روانی در کنار حل مشکل عدم گلزنی تیمش است.

   نکته منفی عملکرد ذوب‌آهن در این دیدار، فاصله زیاد خط میانی این تیم با دروازه حریف بود که مانع از ایجاد فشار بالا روی شاگردان تارتار شده و به آنان اجازه داد تا با بازی خود را به ذوب‌آهن دیکته کرده و فشار زیادی را به این تیم وارد کنند. سبزپوشان‌ اصفهانی در این دیدار، علی‌رغم ناکامی در کسب نتیجه، بازی قابل قبولی را در فاز دفاعی به نمایش گذاشتند و از نظم دفاعی برخوردار بوده و به ویژه دروازه‌بان جوان این تیم، معراج اسماعیلی عملکرد درخشانی را از خود به جای گذاشت و با مهار پنالتی عملاً تیمش را شکست رهانید.

   شاگردان منصوریان روز گذشته در تمامی پارامترهای فوتبالی از جمله مالکیت توپ، تعداد و دقت پاس، تعداد شوت و موقعیت‌های خلق شده ضعیف‌تر از بازیکنان نفت مسجدسلیمان ظاهر شدند و نتوانستند فرصت‌های گلزنی چندانی به وجود آورند و اندک موقعیت‌های ایجاد شده را نیز با بی‌دقتی از دست دادند.

   در آن سو تیم نفت‌ مسجدسلیمان در این دیدار به خواسته خود رسید و این تساوی، روند شکست‌ناپذیری خود را حفظ نمود. شاگردان تارتار برای رسیدن به کورس تیم‌های بالای جدول، نیاز مبرمی به 3 امتیاز این دیدار داشتند و در هر 2 فاز هجومی و دفاعی، خوب عمل کرده و موقعیت‌های گلزنی متعددی را خلق کردند که با بی‌دقتی از دست رفت. آنها در انجام بازی دفاعی و تخریبی خود، موفق عمل کرده و با پرس سنگین بازیکنان ذوب‌آهن، مانع از گلزنی شاگردان منصوریان شدند. طلایی‌پوشان مسجد‌سلیمان با توجه به داشته‌هایشان روز خوبی را پشت سر گذاشته و در انجام وظایف خود، موفق بودند. شاگردان تارتار با این تک امتیاز 18 امتیازی شده و همچنان خود را در جمع تیم‌های بالا نشین حفظ کردند.

   تارتار: چند بازیکن ما در باد بازی پیروزی مقابل پرسپولیس خوابیده بود

   سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد، یکی دو بازیکن تیمش در دیدار مقابل ذوب‌آهن در باد پیروزی هفته گذشته مقابل پرسپولیس خوابیده بودند.

   مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: درباره بازی باید عرض کنم که مالکیت توپ با ما بود، به خصوص در نیمه اول کاملاً بازی را در اختیار داشتیم، ولی در خلق موقعیت خوب نبودیم و خیلی موقعیت گلزنی نداشتیم. یکی دو بازیکن ما در باد پیروزی هفته قبل مقابل پرسپولیس خوابیده بودند و بین دو نیمه تذکر لازم را به آنها دادیم.

   وی در ادامه افزود: در شروع نیمه دوم خیلی خوب بودیم و یک ضربه پنالتی نصیب ما شد که متأسفانه گل نشد. در ادامه هم ذوب‌آهن بازی بسته‌ای ارائه کرد و با مدافعان قدبلندش کار را برای ما سخت کرده بود. فکر می‌کنم ذوب‌آهن به خواسته خود رسید و ما در حسرت دو امتیاز ماندیم. تک امتیاز این بازی شاید به ما کمک کند، ولی هدف‌مان کسب سه امتیاز بازی بود.

   تارتار در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت چیدمان نفتی‌ها در این مسابقه ایراد داشته است، تصریح کرد: من فکر می‌کنم شما ترکیب تیم ما را بچینید و تعویض کنید کار درست می‌شود! یک مقدار منصفانه قضاوت کنید. سال گذشته همه‌ی تیم‌ها ما را می‌بردند، ولی الان مساوی می‌گیرند و این نشان می‌دهد که شخصیت تیم ما شکل گرفته است. شما هفته گذشته هم انتقاد کردید و ما هم محترمانه پاسخ دادیم. اگر بار دیگر این‌چنین انتقاد کنید، پاسخی به سؤال شما نخواهیم داد.

   سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد از دست رفتن ضربه پنالتی توسط حسین ابراهیمی اظهار کرد: ابراهیمی پنالتی‌زن اول ماست و در تمام تمرینات‌مان پنالتی‌هایش را گل کرده است. تمامی بازیکنان دنیا ممکن است پنالتی‌های‌شان گل نشود. به‌هرحال شما امکانات دو باشگاه را کنار هم بگذارید و تفاوت‌ها را ببینید و بعد قضاوت کنید. باید بپذیریم که امکانات ما در حد لیگ برتر نیست و پولی که بابت استخراج نفت به دست می‌آید، هزینه تیم‌های فوتبال این شهر نمی‌شود. من از مسئولان می‌خواهم که یک فکر اساسی کند.

   تارتار در پایان گفت: ما باید مرتب به این شهر و آن شهر برویم تا تمرین کنیم. بعد از بازی با نساجی زمین تمرین ما زیر کشت رفته و حتی یک جلسه هم در مسجدسلیمان تمرین نکردیم و تمرین‌مان را در اهواز برگزار کردیم. بعد شما چطور انتظار دارید ما با ذوب‌آهن بازی انجام دهیم و سه گل هم به آنها بزنیم.
   ادامه
    ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
    منصوریان دیگر حق امتیاز دادن ندارد؛ روز سخت مقابل پرسپولیس

    با تساوی این هفته ذوب آهن کادرفنی این تیم محکوم به پیروزی در 3 بازی بعدی است.

    به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر در دیدار با نفت مسجد سلیمان به تساوی رضایت داد و موفق نشد 3 امتیاز این مسابقه را مال خود کند.

    ذوبی‌ها که در فصل جدید تا کنون شرایط خوبی در جدول نداشتند و نتایج قابل قبولی نگرفته‌اند، پس از شکست هفته دهم مقابل ماشین‌سازی تبریز اوضاع پیچیده‌ای پیدا کردند و نشست طولانی مدت هیات مدیره با حضور علیرضا منصوریان و خروجی آن باعث شد 5 دیدار پایانی این تیم تا نیم فصل حساسیت بالایی داشته باشد.

    در این نشست برخلاف انتظارها که گفته می‌شد خروجی آن قطع همکاری با منصوریان و صحبت با گزینه‌های دیگر است، با ابقای مشروط کادرفنی همراه بود و سرمربی این تیم تعهد کسب حداقل 12 امتیاز از 15 امتیاز باقی مانده را داد و قرار بر این شد اگر چنین نتایجی کسب نشود در نیم فصل قطع همکاری صورت بگیرد.

    ذوبی‌ها هفته گذشته موفق شدند فولاد خوزستان را شکست داده و 3 امتیاز مهم بگیرند تا از اولین گردنه دشوار به سلامت عبور کنند ولی 2 امتیازی که مقابل نفت مسجد سلیمان دادند کار را خراب کرد.

    حالا ذوب‌آهن از 2 بازی 4 امتیاز گرفته و 8 امتیاز تا تعهد کادرفنی به هیات مدیره تا نیم فصل باقی مانده و برای کسب این 8 امتیاز 3 دیدار فرصت دارند. این بدان معنی است که ذوبی‌ها باید هر 3 بازی بعدی را ببرند و اگر حتی یک مساوی هم بدهند کارشان خراب می‌شود چرا که در آن صورت بیش از 7 امتیاز کسب نخواهند کرد.

    ذوب آهن هفته آینده با پرسپولیس بازی دارد و پس از آن به مصاف نساجی و گل‌گهر خواهد رفت.
    ادامه
     ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
     منصوریان و نبرد با پرسپولیس روی لبه تیغ

     سرمربی ذوب‌آهن طبق تعهدی که به هیات مدیره باشگاه داده باید دیدار حساس مقابل پرسپولیس را با برتری به پایان برساند. نتیجه‌ای که پیش از این 3 بار گرفته است.

     به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر در حالی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان می‌رود که روی نیمکت ذوب‌آهن علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال تهران حضور دارد. ذوبی‌ها در حال حاضر شرایط خوبی در جدول و در لیگ برتر ندارند و اولتیماتوم چند هفته گذشته هیات مدیره به کادرفنی شرایط خاصی در این تیم ایجاد کرده است. ذوب‌آهن در دو بازی گذشته همراه با منصوریان یک برد و یک تساوی داشته است و اگر طبق برنامه قصد دارد از 5 بازی 12 امتیاز بگیرد باید این دیدار را با برتری پشت سر بگذارد. به بهانه‌ی بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن تقابل‌های پرسپولیس و علیرضا منصوریان در لیگ برتر را مورد بررسی قرار داده‌ایم.     شکست تلخ

     در لیگ پانزدهم پرسپولیس در بازی‌های ابتدایی نیم فصل اول نتوانست همراه با برانکو ایوانکوویچ نتایج قابل قبولی کسب کند. شاگردان برانکو اما با نتایج خوبی که در نیم فصل دوم گرفتند توانستند نام خود را به عنوان یکی از مدعیان عنوان قهرمانی مطرح کنند و رقابت جذابی با استقلال تهران و استقلال خوزستان برای قهرمانی در لیگ برتر داشتند. در آن دوره از رقابت‌های لیگ برتر پرسپولیس تهران 2 هفته بعد از برد شیرین 4 بر 2 مقابل استقلال تهران، در هفته‌ی بیست و هشتم رقابت‌ها در ورزشگاه آزادی میزبان نفت تهرانی بود که علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌دید. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در آن بازی نتوانستند از امتیاز میزبانی خود استفاده کنند و در دقیقه 82 بازی وحید امیری بود که دروازه‌ی آن‌ها را باز کرد. بعد از آن گل، نفت تهران در وقت‌های اضافه‌ی نیمه‌ی دوم بازهم توانست دروازه‌ی پرسپولیس را باز کند تا شاگردان منصوریان با 2 گل از سد میزبان خود بگذرند. پرسپولیس در حالی بازی خانگی خود را مقابل نفت تهران باخت که در پایان فصل با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان قهرمانی را از دست داد و نایب قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شد.

     در پایان آن فصل سه بازیکن نفت تهران سید جلال حسینی، وحید امیری و علیرضا بیرانوند به پرسپولیس پیوستند. پرسپولیس با خریدهای خوبی که برای لیگ شانزدهم کرد، موفق شد با برانکو ایوانکوویچ بعد از نایب قهرمانی لیگ پانزدهم، در لیگ شانزدهم قهرمان شود.     برد خاطره انگیز در دربی

     علیرضا منصوریان که بارها به عنوان بازیکن مقابل پرسپولیس در دربی قرار گرفته، دو بار به عنوان سرمربی در دربی بزرگ تهران حضور داشته است. دربی اولی که منصوریان روی نیمکت استقلال حضور داشت با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دربی دوم اما شاگردان او در تیم استقلال برد خاطره‌انگیزی مقابل شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس بدست آوردند و موفق شدند با یک بازگشت خوب در حالی که با یک گل از رقیب سنتی خود عقب افتاده بودند در نهایت با نتیجه‌ی 3 بر 2 از سد پرسپولیس بگذرند. برانکو تا به حال در لیگ برتر موفق نشده از تیم‌هایی که هدایت آن بر عهده‌ی علیرضا منصوریان بوده است، بگذرد.

     یکی از بهترین بازی‌های علیرضا منصوریان در استقلال در دربی هم به ششم مردادماه سال 1374 بر می‌گردد. در آن بازی استقلالی‌ها در روزی که منصوریان برای اولین بار در دربی به میدان رفت موفق شدند با نتیجه‌ی 3 بر یک از سد پرسپولیس بگذرند. با وجود اینکه منصوریان اولین حضورش در دربی را در آن بازی تجربه می‌کرد، خیلی از کارشناسان او را یکی از بهترین بازیکنان زمین در آن بازی می‌دانستند.     اولین برد پرسپولیس

     پرسپولیس تهران در لیگ برتر نهم برای اولین بار موفق شده از سد تیمی که هدایت آن بر عهده‌ی علیرضا منصوریان بوده است، بگذرد. آن بازی به لیگ نهم و هفته‌ی سوم رقابت‌ها برمی‌گردد که پرسپولیسی‌ها توانستند با نتیجه‌ی 2 بر یک از سد میزبان خود پاس همدان بگذرند که هدایت آن بر عهده‌ی منصوریان بود. گل‌های سرخپوشان پایتخت در همدان را محمد پروین و زنده‌یاد هادی نوروزی به ثمر رساندند. تک گل پاس همدان را هم هادی اصغری زد.

     منصوریان به عنوان سرمربی هفت بار در لیگ برتر مقابل پرسپولیس تهران قرار گرفته است. در این هفت بازی 3 بار به پیروزی رسیده، یک بار شکست خورده و 3 جدال منصوریان و پرسپولیس هم به تساوی انجامیده است.

     در این 7 بازی پرسپولیسی‌ها هفت گل زده‌اند که به طور میانگین یک گل زده در هر بازی می‌شود. تیم‌های منصوریان هم 10 گل به پرسپولیس زده‌اند که به طور میانگین 1.42 گل زده در هر بازی می‌شود.     تساوی در آخرین دیدار

     آخرین بازی منصوریان با پرسپولیس در دور برگشت فصل قبل بود که روی نیمکت همین تیم ذوب آهن حضور داشت و آن بازی با تساوی بدون گل پایان یافت و ذوبی‌ها توانستند شاگردان برانکو را بعد از 4 پیروزی پیاپی متوقف کنند و این 2 امتیازی که سرخپوشان از دست دادند در مسیر قهرمانی برایشان مشکل‌ساز شد و باعث نزدیک شدن رقبا در صدر جدول به این تیم شد.     آمار کلی

     منصوریان تا به حال 9 بار در قامت سرمربی به مصاف پرسپولیس رفته که 2 بار شکست خورده، 3 بار پیروز شده و 4 تساوی حاصل کار دو تیم بوده است.

     منصوریان یک بار به عنوان سرمربی ذوب آهن، 3 بار به عنوان سرمربی استقلال، 4 بار به عنوان سرمربی نفت تهران و یک بار به عنوان سرمربی پاس همدان مقابل پرسپولیس قرار گرفت.
     ادامه