نرم افزار اندروید کلوب
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan

ذوب آهن اصفهان

761نــــفــــــر
عضو شده اند
761نفر عضو شده اند
* قلب تو گر آهن است ، قلب من ذوب آهن است...* قلب تو گر آهن است ، قلب من ذوب آهن است...مشاهده کامل مشخصات
19 خرداد 1385
ورزش
* کلوبی متعلق به تمامی هواداران ذوب آهن همیشه قهرمان و مردم زیبا پسند اصفهان زیبا

*ذوب آهن قهرمان قلب تپنده و افتخار سبز فوتبال ایران

اعضاء

 • سارا نویدیان , sara_sara_12345
 • الناز راد , 2000elnaz2000
 • الی خانوم , elahe_blue_girl
 • ساسان س , sasan18
 • 761 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan
لیست لینکها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
رسانه فروردین - مجله علم و فن - سرویس وبلاگ

Buy Website Traffic
لیست بحث ها تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.
ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
چه کسی اخبار محرمانه ذوب‌آهن را به رسانه‌ها منتقل می‌کند؟

در چند ماه گذشته اخبار محرمانه و داخلی باشگاه ذوب‌آهن پیش از اعلام از طریق مجاری رسمی باشگاه، در اختیار رسانه‌ها و کانال‌های هواداری قرار می‌گیرد و همین امر ذهن‌ها را به درز خبر از داخل خود هیئت‌مدیره سوق می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تیم فوتبال ذوب‌آهن این روزها در شرایط بحرانی قرار دارد و خبرهای زیادی از اطراف این تیم به گوش می‌رسد، اما نکته عجیب در این میان، درز اخبار محرمانه باشگاه ذوب‌آهن به رسانه‌ها و کانال‌های هواداری، حتی پیش از اعلام مواضع رسمی این باشگاه است.

در چند ماه گذشته اخبار محرمانه و داخلی باشگاه ذوب‌آهن، پیش از اعلام از طریق مجاری رسمی باشگاه، در اختیار رسانه‌ها و کانال‌های هواداری قرار می‌گیرد و همین امر حواشی و مشکلات زیادی را برای این این باشگاه به وجود آورده و ذهن‌ها را به درز خبر از داخل خود هیئت‌مدیره سوق می‌دهد؛ اتفاقی که شنبه شب گذشته و در ماجرای احتمال برکناری منصوریان نیز رخ داد و هیاهوی بسیاری به وجود آورد.

ذوبی‌ها که فصل گذشته نتایج خوبی را با منصوریان به دست آوردند، در فصل جاری نتوانستند روند موفقیت‌هایشان را تکرار کنند و همین امر انتقادات زیادی را از جانب دوست‌داران این تیم به همراه آورد و در نهایت نتایج ضعیف و دور از ذهن ذوب‌آهن موجب شد تا زمزمه‌های تغییر کادرفنی این تیم و برکناری منصوریان از چند هفته قبل به گوش برسد.

کادر مدیریتی ذوب‌آهن اگر چه طی هفته‌های گذشته بارها حمایت کامل خود را از منصوریان اعلام کرده‌ است، اما شکست این تیم در هفته دهم مقابل ماشین‌سازی موجب شد تا احتمال برکناری سرمربی فعلی ذوب‌آهن بیش از قبل قوت گرفته و در نهایت شنبه‌ شب گذشته خبر برکناری منصوریان به رسانه‌ها راه پیدا کرد. اتفاقی که اگرچه با تکذیب خود منصوریان و باشگاه ذوب‌آهن همراه شد، اما با توجه به خبرهای اطراف این تیم باید آن را تا حدودی قطعی دانست.

اما نکته عجیب در این میان نحوه درز خبر احتمال برکناری منصوریان به رسانه‌ها است. هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن روز شنبه گذشته برای بررسی شرایط فعلی تیم تشکیل جلسه داده و در حالی که کسی از مباحث این جلسه اطلاع چندانی نداشته و باشگاه نیز به صورت رسمی هیچ خبری را اعلام نکرده بود، به ناگهان در ساعات پایانی شنبه شب خبر برکناری منصوریان از طریق چند رسانه خاص و یک کانال هواداری منتشر شد تا جنجال‌ها اوج بگیرد و ذهن‌ها را به سمت نشت خبر از داخل خود هیئت مدیره سوق دهد.

نکته عجیب‌تر آنکه این نخستین باری نیست که در باشگاه ذوب‌آهن اخبار محرمانه باشگاه، پیش از اعلام مواضع رسمی به بیرون درز پیدا می‌کند و ذوبی‌ها پیش از این نیز در چند ماه گذشته از این موضوع ضربه خورده‌‌اند. ذوب‌آهن پیش از آغاز فصل دچار تغییرات مدیریتی گسترده‌ای شد و خبرهای این تغییرات هم مانند ماجرای منصوریان، پیش از اعلام رسمی باشگاه در اختیار رسانه‌ها قرار داشت.

هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن امروز نیز تشکیل جلسه می‌دهد و احتمالاً تا ساعاتی دیگر تکلیف ماندن و یا جدایی منصوریان مشخص خواهد شد، اما کادر مدیریتی باشگاه ذوب‌آهن بهتر است قبل از هر چیز عوامل درز اخبار باشگاه به بیرون را شناسایی و حذف کنند تا بتوانند با آرامش بیشتری امور را پیش ببرند. ادامه‌دار بودن درز اخبار محرمانه باشگاه به بیرون، بدون شک شرایط را برای بازگشت ثبات و آرامش به ذوب‌آهن سخت می‌کند و قطعاً در آینده تبعات بیشتری خواهد داشت.
ادامه
99
  ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
  صادقی: دلیل کنار گذاشتنم فنی یا انضباطی نیست؛ در ذوب‌آهن اتفاقات عجیبی می‌افتد

  دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن به کنار گذاشته شدنش از این تیم واکنش نشان داد و گفت: هنوز دلیل کنار گذاشته شدنم را به من اعلام نکرده‌اند اما تا جایی که اطلاع دارم، کنار رفتن من به دلیل مشکلات فنی و انضباطی نبوده است.

  محمدباقر صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، به کنار گذاشته شدنش از تیم فوتبال ذوب‌آهن واکنش نشان داده و اظهار داشت: هنوز دلیل کنار گذاشته شدن از تیم را به من اعلام نکرده‌اند ولی تا آنجایی که اطلاع دارم، دلیل کنار رفتنم مسائل انضباطی و فنی نبوده و در جلسه‌ای که روز گذشته با علیرضا منصوریان داشتیم هم او این موضوع را عنوان کرده است.

  وی ادامه داد: هنوز دلیل این اتفاق را نمی‌دانم، از من خواسته‌اند که فردا صبح به باشگاه بروم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد و امیدوارم همه چیز به نفع ذوب‌آهن باشد. فکر می‌کنم خود کادرفنی این تغییرات را برای بهبود شرایط تیم در نظر گرفته است و آرزوی موفقیت برای آنها دارم.

  دروازه‌بان ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کنید کنار گذاشته شدن شما خواسته مدیریت باشگاه بوده باشد، گفت: واقعا نمی‌دانم و اخبار ضد و نقیض زیادی به گوشم می‌رسد اما واقعیت را هنوز نمی‌دانم. 17 سال در این باشگاه بوده‌ام و برای ذوب‌آهن زحمت کشیده‌ام، خیلی از سال‌ها پیشنهادات خوبی از تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس داشتم اما با این وجود ایستادم و برای تیمم زحمت کشیدم، جایی که حتی حقم بود فیکس باشم ولی بازی‌ام نمی‌دادند هم سعی کردم برای تیمم مفید باشم.

  وی افزود: از بچگی در این باشگاه بوده‌ام و ذوب‌آهن خانه‌ی من است و هر جایی هم که رفته‌ام بالاخره به باشگاه خودم برگشته‌ام. هر سالی که من را نخواسته‌اند از تیم جدا شده‌ام و هر زمان که به من نیاز بوده است، دوباره برگشته‌ام. اما امسال واقعا برایم عجیب بود، چون خودم هم نمی‌دانم دلیل کنار گذاشته شدنم چه بوده است، طبق گفته‌های خود باشگاه و منصوریان دلیل کنار رفتن من انضباطی و فنی نبوده است. امیدوارم این اتفاقات به نفع باشگاه باشد و شاید شوک خوبی به تیم بدهد.

  صادقی در پاسخ به اینکه دلیل کنار گذاشتن زبیر نیک‌نفس چه بوده است، عنوان کرد: از دلیل کنار رفتن نیک‌نفس هم اطلاعی ندارم اما در کل مدتی است که در باشگاه ما اتفاقات عجیب زیاد رخ می‌دهد و مشخص نیست دلیل این اتفاقات چیست.

  وی درباره دلایل عدم نتیجه‌گیری ذوب‌آهن در فصل جاری، خاطرنشان کرد: واقعا نمی‌دانم. خیلی‌ها دلیل نتیجه‌ نگرفتن تیم را دروازه‌بان دانستند، من را بازی ندادند اما باز هم تیم نتیجه نگرفت. امیدوارم بتوانند دلیل این اتفاق را پیدا کنند، شاید دلیلش ما بوده‌ایم و با رفتن ما تیم نتیجه بگیرد، اما من تا زمانی که بوده‌ام برای این تیم زحمت کشیده‌ام، الان هم خواسته‌اند که نباشیم و ما هم تبعیت می‌کنیم.

  دروازه‌بان ذوب‌آهن درباره مقصد بعدی و تیم آینده‌اش، گفت: هنوز تکلیف من با ذوب‌آهن مشخص نیست و کادر فنی فعلا من را در اختیار باشگاه گذاشته‌ است. اصلا نمی‌دانم خود باشگاه با این موضوع موافق است یا خیر، من فردا با باشگاه جلسه دارم و باید ببینم بعد از آن چه خواهد شد.
  ادامه
   ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
   آمارهای فوق‌العاده ثلث اول لیگ؛ حمله سپاهان به رکورد سرخابی‌ها

   با گذشت 10 هفته از لیگ برخی از تیم‌ها عملکردی از خود به جا گذاشته‌اند که در ادوار لیگ برتر بی‌نظیر بوده یا حداقل در تاریخ آن باشگاه سابقه نداشته است.

   به گزارش وب سایت نود، با گذشت یک سوم از لیگ، برخی از تیم‌ها کارنامه‌ای از خود به جای گذاشته‌اند که در صورت ادامه این روند می‌توانند در پایان فصل رکورد تاریخ لیگ برتر را جابه‌جا کنند.
   سپاهان با ساختار دفاعی بی‌نظیر خود آمادگی این را دارد که در پایان فصل چندین رکورد تاریخ لیگ برتر را جابه‌جا کند. سپاهان با تنها یک گل خورده بهترین خط دفاع تا پایان هفته دهم در تاریخ لیگ برتر است. این تیم 9 کلین‌شیت داشته که از این نظر نیز بی‌نظیر است. استقلال لیگ هجدهم با 13 گل خورده بهترین خط دفاع و استقلال لیگ دوازدهم با 21 کلین‌شیت بیشترین کلین‌شیت را تاریخ مسابقات را دارد و سپاهان در مسیر شکستن این رکورد قرار دارد. البته این تیم در لیگ این فصل شکستی نداشته که 9 تیم دیگر در ادوار قبلی تا پایان این هفته چنین نتایجی کسب کردند. رکورددار کم‌ترین شکست در یک فصل، پرسپولیس است که در دوره گذشته فقط یک باخت داشت و سپاهان برای رسیدن به این رکورد در 20 بازی آینده نباید بیشتر از یک باخت داشته باشد.

   به جز سپاهان، نفت مسجدسلیمان هم بی‌شکست است. این تیم تا این هفته از لیگ 8 تساوی داشته که رکورد تاریخ لیگ برتر است. مس کرمان در لیگ سیزدهم با 19 تساوی رکورددار تاریخ لیگ است.

   شاهین بوشهر هم با کسب 2 امتیاز ضعیف‌ترین تیم تاریخ لیگ برتر در 10 هفته ابتدایی است. استقلال اهواز در لیگ شانزدهم با کسب 13 امتیاز کم‌ترین امتیاز را در تاریخ لیگ برتر کسب کرده است. شاهین بوشهر با 8 شکست به همراه مس سرچشمه بیشترین باخت را در 10 هفته ابتدایی داشته‌اند. این تیم با تفاضل گل 17- بدترین تفاضل گل را در این مقطع از فصل داشته است. تا قبل از این دوره 12 تیم بدون پیروزی به هفته دهم رسیدند که شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان این رکورد را تکرار کردند که البته گل گهر یک بازی عقب مانده دارد.

   بدترین ذوب‌‍آهن تاریخ

   برخی از باشگاه‌ها در مسیر رکودشکنی تاریخ لیگ برتر نیستند ولی عملکردشان در این مقطع از فصل در تاریخ باشگاه بی‌نظیر بوده است. ذوب‌آهن با 7 امتیاز و تنها یک پیروزی، بدترین نتایج خود را در 19 فصل حضور در لیگ برتر گرفته است. ذوب آهن در بدترین فصل خود در لیگ سیزدهم 6 برد و 29 امتیاز بدست آورده بود.

   سایپا در این دوره ضعیف‌تر از ادوار قبلی ظاهر شده و برای نخستین بار در 10 بازی نخست در 7 بازی در گلزنی ناکام بوده است. خط حمله پیکان در این فصل بسیار جلب توجه کرده و با 16 گل بیش از همه ادوار گل زده است. شهرخودرو با جذب مهدی رحمتی کمتر از همیشه گل خورده است و با 3 گل خورده و 6 کلین‌شیت بهترین عملکرد را داشته است. البته شهرخودرو یک بازی عقب مانده دارد که ممکن است این آمار را تحت تاثیر قرار دهد.

   به جز شهرخودرو تیمهای دیگری هم بودند که کارنامه دفاعی ممتازی در تاریخ باشگاهشان به جا گذاشتند. تراکتور با 7 و صنعت نفت با 5 کلین‌شیت بیشترین تعداد کلین‌شیت باشگاهشان را در تاریخ لیگ برتر به جا گذاشتند. فولاد خوزستان هم با 5 گل خورده بهترین خط دفاع تاریخ فولاد در لیگ برتر را دارد.
   ادامه
    ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
    رجب‌زاده: باعث افتخارم است که گزینه سرمربیگری باشم

    کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن در بحران است و امیدوارم تصمیمی به نفع باشگاه و در جهت سرافرازی این تیم گرفته شود.

    به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی رجب‌زاده درباره شکست تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل ماشین‌سازی و نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر, اظهار داشت: متاسفانه تیم شرایط خوبی ندارد. ذوب‌ آهن در بازی با ماشین‌سازی یک بر صفر جلو بود و حداقل انتظار این بود که در این بازی یک تساوی کسب کند. با توجه به اینکه ذوب آهن هفته پیش مقابل شاهین به پیروزی دست یافته بود, انتظار می‌رفت این روند ادامه پیدا کند و شرایط بهتر شود اما این اتفاق رخ نداد و این بازی هم واگذار شد.

    وی ادامه داد: شرایط ذوب آهن اصلاً‌ خوب نیست و من در رسانه‌ها می‌شنوم که قرار است مربی عوض شود. امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود در جهت پیشرفت ذوب آهن باشد. همیشه به دنبال این هستیم که تیم وضعیت خوبی داشته باشد اما الان ذوب آهن در بحران است.

    کاپیتان پیشین ذوب آهن درباره اینکه آیا باید باشگاه سرمربی تیم را تغییر دهد یا خیر, عنوان کرد: توقعات مردم و هواداران و فوتبالی‌های اصفهان رقم خوردن شرایط بهتری است. همان‌طور که گفتم بعد از برد هفته پیش پیش‌بینی می‌کردیم تیم از بحران بیرون بیاید اما با این شرایط دوباره تیم دچار مشکل شده است. اینکه سرمربی تغییر کند یا خیر برمی‌گردد به تصمیمات باشگاه و کارخانه. حرف من و بقیه فقط نظر است و تصمیم‌گیرنده‌ اشخاص دیگری هستند. درباره رفتن یا ماندن منصوریان نظری نمی‌دهم چون موقعیت واقعاً‌ حساس است ولی این را می‌گویم که امیدوارم هر تصمیمی گرفته می‌شود باعث سرفرازی ذوب آهن شود.

    رجب‌زاده درباره اینکه نام او در بین گزینه‌های جانشینی منصوریان مطرح می‌شود, گفت: این موضوع را از رسانه‌ها شنیده‌ام و باید ببینیم که در نهایت چه تصمیمی گرفته می‌شود. باعث افتخار من است که مسئولان باشگاه روی من برای هدایت تیم نظر داشته باشند. بیشتر عمرم را در ذوب آهن بوده‌ام و خاک این باشگاه را خورده‌ام. اگر کمکی از دستم بر بیاید در هر مقطعی دریغ نمی‌کنم و این یک افتخار است. درست است الان شرایط بد شده اما من وضعیت بدتر هم در این تیم دیده‌ام و تیم برای ماندن در لیگ حتی به پلی آف نیز رفت. تاکنون چیزی از سوی باشگاه به من گفته نشده ولی من از قدیم با قلب و روح و جسمم با ذوب آهن بوده‌ام.
    ادامه
     ذوب آهن اصفهان , zobahan_sfahan
     صلصالی: بدشانسی، استرس و اشتباهات داوری امتیازات زیادی از ذوب آهن گرفته است/ هواداران تحمل کنند تیم را درست می‌کنیم

     مربی جدید ذوب آهن از اضافه شدنش به کادرفنی تیم و همچنین مشکلات این تیم صحبت کرد.

     محمد صلصالی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص انتخابش به عنوان عضو جدید کادرفنی ذوب آهن اظهار داشت: طی صحبتی که با منصوریان داشتم قرار بر این شد که به عنوان عضو جدید کادرفنی در خدمت ذوب آهن باشم و به تیم اضافه شوم و آقای محمدی مدیرعامل باشگاه هم این پیشنهاد را پذیرفت. قرار بود روز گذشته به تمرینات بروم و معارفه شوم ولی به دلیل تعطیلی تمرینات به امروز موکول شد و در جلسه عصر امروز برای اولین بار در تمرینات حاضر خواهم شد.

     وی در مورد نتایج اخیر ذوب آهن و اینکه فکر می‌کند مشکل تیم از کجاست، گفت: من از بیرون نمی‌توانم بگویم مشکل چیست. باید چند جلسه در تمرینات حاضر شوم و از نزدیک تیم را ببینم تا بتوانم در مورد مشکلات تیم نظر بدهم ولی فکر می‌کنم مشکل جدی وجود نداشته باشد چرا که بازیکنان تیم همان نفرات فصل گذشته هستند و چند بازیکن خوب هم اضافه شدند و وقتی با همین نفرات تیم قبلاً نتیجه گرفته یعنی مشکل فنی وجود ندارد و فکر می‌کنم مسائل روحی و روانی و استرس باخت باعث شده تیم در چنین شرایطی قرار بگیرد. البته ذوب آهن بدشانس هم بوده و در بازی‌های قبلی اگر دقت کرده باشید تیم خوب بازی کرده ولی هم بدشانس بوده و هم از اشتباهات داوری هم خیلی ضربه خورده است و فکر می‌کنم حدود 9-10 امتیاز از اشتباهات داوری ضربه خوردیم.

     مربی ذوب آهن در مورد کمکش به ذوب آهن هم خاطرنشان کرد: من در طول مدتی که از فوتبال خداحافظی کردم دوره‌های مربیگری را گذراندم و بعد از 14-15 سال حضور در ذوب آهن به عنوان بازیکن حالا انگیزه زیادی دارم که به تیمم کمک کنم و هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.

     صلصالی در مورد اینکه عملکرد ذوب آهن در نقل و انتقالات را یکی از عوامل نتایج ضعیف این تیم می‌دانند توضیح داد: درست است بازیکنان بزرگی مثل رشید مظاهری و محمدرضا حسینی از تیم جدا شدند ولی بازیکنان خوب دیگری در تیم هستند و محمدرضا خلعتبری از مصدومیت رها شده و 3 بازیکن سرباز به تیم برگشتند و فکر نمی‌کنم از لحاظ نفری مشکل داشته باشیم.

     وی در مورد اینکه دیدارهای باقی مانده ذوب آهن تا پایان نیم فصل سخت هستند هم گفت: در لیگ امسال بازی آسان نداریم و قدرت تیم‌ها به هم نزدیک شده است و ما هم در این شرایط باید به هر بازی به چشم یک فینال نگاه کنیم و بدانیم چاره‌ای جز بردن و پیروزی نداریم و با انگیزه و تمام قوا به میدان برویم تا به امید خدا نتیجه بگیریم.

     مربی ذوب آهن در مورد اینکه پیش از این هم سابقه داشته ذوب آهن در نیم فصل اول خوب نتیجه نگیرد ولی در نیم فصل دوم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد خاطرنشان کرد: بله چند بار در فصل‌های اخیر شاهد این موضوع بودیم و این را هم در نظر بگیرید که شرایط تیم از نیم فصل دوم خوب شده ولی ما هنوز تا نیم فصل هم 5 بازی داریم و فرصت بیشتری برای جبران در اختیار داریم.

     صلصالی در مورد ناراحتی شدید هواداران از نتایج تیم هم گفت: هواداران صاحبان اصلی تیم و یار دوازدهم هستند و هر چه بگویند حق دارند ولی از آنها خواهش می‌کنم کمی صبر کنند و تحمل داشته باشند و فرصت دهند تا شرایط تیم را درست کنیم. منصوریان فصل گذشته نتایج خوبی با ذوب آهن گرفته و انتظارات را از خودش بالا برده است ولی ما می‌توانیم از این شرایط خارج شویم و به روزهای خوب برگردیم.
     ادامه