نرم افزار اندروید کلوب
زنجان , zanjan

زنجان

زنجان , zanjan

زنجان

82نــــفــــــر
عضو شده اند
82نفر عضو شده اند
این رسانه به درخواست زنجان ایجاد شده است.
کلوب رسمی شهر زنجانکلوب رسمی شهر زنجانمشاهده کامل مشخصات
3 خرداد 1397
لیست اعضا تنها برای اعضای این کلوب مقدور می باشد.

کلوبهای مشابه

 • دانشجویان قشقایی , ghashghae_student
 • معماری تبریز , tabriz_memari
 • لیان جنوب بوشهر , liyanclub
رسانه فروردین - مجله علم و فن - سرویس وبلاگ

Buy Website Traffic
زنجان , zanjan

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان گفت: هر گونه افزایش قیمت کرایه‌ها، از نظر این سازمان به عنوان تنها مرجع رسیدگی، غیرمجاز است و شهروندان زنجانی می‌توانند در صورت مشاهده، موارد را می‌توانند به سامانه ۱۳۷ شهرداری اطلاع رسانی کنند.

فرهاد رفیعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بر این اساس شهروندان می‌توانند تخلفات این بخش را به تعزیزات حکومتی استان، ستاد حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیز و مراجع متولی امر رسیدگی اطلاع رسانی کنند.

وی اضافه کرد: بازرسان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان نیز بطور مستمر موضوع افزایش نرخ ناشی از افرایش قیمت بنزین را رصد می کنند که در صورت مشاهده برخوردهای لازم انجام می گیرد.

این مسئول ادامه داد: در زمان حاضر ۱۰۰ درصد ناوگان تاکسیرانی زنجان دوگانه سوز بوده و در واقع در نرخ کرایه ها تاثیر چندانی ندارد و در این ارتباط مراجع مربوطه هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت ها نداشته اند و خودروهایی نظیر تاکسی سهمیه بیشتری دریافت می کنند.

وی اظهار داشت: در نتیجه موضوع افزایش کرایه تاکسی ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی وجود ندارد و هر نوع افزایشی خودسرانه است.

رفیعی افزود: اتوبوس های درونشهری نیز با گازوئیل در شهر تردد می کنند و افزایش قیمت در این بخش نیز هیچ توجیهی ندارد که در مجموع ناوگان حمل و نقل درونشهری زنجان با آمادگی کامل در حال جابجایی شهروندان هستند.

وی اضافه کرد: هم اکنون ۲ هزار و ۴۰۰ تاکسی در شهر زنجان وجود دارد که از این تعداد یک‌هزار و ۷۰۰ دستگاه، فعال بوده و مابقی نیز به دلیل فرسودگی در انتظار نوسازی هستند.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان ادامه داد: ۱۱۵ دستگاه اتوبوس نیز بصورت مستمر در تمامی خطوط اتوبوسرانی زنجان فعال بوده و نسبت به جابجایی شهروندان مبادرت می کنند.
ادامه
99
  زنجان , zanjan

  هم اکنون بیش از یک‌هزارو ۳۰۰ دانش‌آموز و نزدیک به ۲۰۰ دانشجو تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان زنجان هستند و خدمات مورد نیاز را دریافت می کنند.

  رئیس بهزیستی شهرستان زنجان روز شنبه در این خصوص گفت: بهزیستی خدمات مختلفی را به گروه‌های هدف از جمله دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش خود ارائه می‌کند.

  وی اضافه کرد: بر این مبنا، بهزیستی شهرستان تلاش دارد، تا هیچ دانش‌آموز مستعدی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز نماند و در این راستا به توزیع بسته لوازم‌التحریر میان دانش آموزان نیازمند اقدام کرده است.

  این مسئول ادامه داد: طی سال جاری و طبق روال هرساله همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و همکاری خیران زنجانی ۶۱۵ کیف مدرسه و لوازم التحریر، اهدایی قرارگاه ثامن مشهد به ارزش تقریبی بیش از ۷۰۰ میلیون ریال دربین دانش آموزان تحت پوشش توزیع شد.

  وی در ارتباط با توزیع این نوع اقلام به گروه هدف گفت: دانش‌آموزانی که به طور مستقیم در مراکز بهزیستی ساکن هستند این اقلام توزیع شده اما دانش‌آموزان تحت پوشش نیازمندی که با خانواده زندگی می کنند از طریق مراجعه به واحد مددکاری این لوازم را تحویل می گیرند.

  مدیر بهزیستی شهرستان زنجان ادامه داد: در بحث دانش‌آموزی کمک هزینه جهت تهیه نوشت افزار و پوشاک برای گروه های هدف ابتدای سال تحصیلی پرداخت می شود که البته این مهم تا پایان سال تحصیلی پاسخگوی نیازهای آنان نیست و بنابراین این نهاد از بسته های اهدایی خیران نیک اندیش استقبال می‌کند.

  وی یادآوری کرد: یکی اهداف مهم بهزیستی برای افراد تحت پوشش خود ارائه خدمات توانبخشی، آموزشی، اجتماعی، درمانی و مراقبتی است.
  ادامه
   زنجان , zanjan

   استاندار زنجان گفت: هیچ مدیری بدون هماهنگی و اخذ مصوبه از جلسات مربوطه حق ندارد به دلیل تخلف چند واحد سبب تعطیلی فعالیت کل سیستم شود.

   فتح‌الله حقیقی روز سه‌شنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه دولت نیز این حق را به کسی نداده است، تصریح کرد: البته اجازه سوء استفاده از بسترهای فراهم شده از سوی دولت را به هیچ کس نداده و با تخلفات نیز به شدت برخورد می‌کنیم.

   وی اظهار داشت: برگزاری جلساتی مانند شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی برای این نیست که عین قانون را اجرا کنیم بلکه هم باید قانون اجرا و هم مشکلات بخش خصوصی رفع شود.

   حقیقی تاکید کرد: به دلیل تخلف چند نفر نباید فعالیت کل مجموعه قطع شود بلکه مشکلات باید در جلسات مربوطه مطرح و رفع شود زیرا اگر قرار بر اجرای عین قانون باشد که نیازی به برگزاری جلسات نیست.

   استاندار زنجان خاطرنشان کرد: مدیران باید آنچه در داخل استان قابلیت دارد را انجام داده و در مورد آنچه که نیاز به پیگیری از مسئولان کشوری دارد نیز راهکار ارائه دهند.

   وی از مدیران خواست تا در جایی که چند واحد یا بخش دارای مشکل بوده اما به قانون ضربه نمی‌زند با مجموعه کنار آمده و در پی حل مشکلات مربوطه باشند.

   حقیقی ادامه داد: پشت درب‌های بسته نمی‌توان برای بخش خصوصی تصمیم گرفت بلکه باید از آن‌ها دعوت شود تا در تصمیم‌سازی‌ها مشارکت و حضور داشته باشند.

   مقام عالی دولت در استان زنجان گفت: ایجاد شهرک صنعتی ترکیه‌ای در زنجان، یکی از اقدامات مهمی است که از طریق وزارت امور اقتصادی و دارایی پیگیری می‌شود.

   وی اظهار داشت: ۱۵ نقطه کشور برای ایجاد این شهرک معرفی شده بود که استان زنجان در نهایت برای این مهم انتخاب شده اما متاسفانه مسیر پیگیری اشتباه بوده است.

   حقیقی خاطرنشان کرد: به جای اینکه مرجع مربوطه پیگیر موضوع باشد فرد و مسئول غیرمرتبط، موضوع را پیگیری کرده به‌گونه‌ای که معاونت سرمایه‌گذاری خارجی وزارت اقتصاد از این موضوع بی‌خبر است.

   وی، ایجاد شهرک صنعتی توسط تُرک‌ها در زنجان را کار ارزشمندی توصیف کرد و افزود: باید از پیگیری این موضوع به صورت شخصی خودداری شده و پیگیری‌ها برای منافع استان و کشور صورت پذیرد.

   استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیوستن ایران به پیمان اوراسیا که مقرر شده ۸۶۲ قلم کالا بین ایران و اتحادیه این کشورها تبادل شود، گفت: قبل از این پیمان نیز اقداماتی توسط استان با برخی از کشورهای عضو، انجام و در بعضی موارد نیز کمیته‌هایی برای بررسی زمینه‌های تبادل و مشارکت تشکیل شده بود. تا بهتر بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

   وی اظهار داشت: بهتر است این اقدام به صورت ویژه مورد توجه قرار داده شود.
   ادامه
    زنجان , zanjan

    فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره گفت: سارق ۱۰دستگاه دوچرخه از سوی پلیس این شهرستان، شناسایی و در دام قانون گرفتار شد.

    سرهنگ محرمعلی قاسمی روز سه‌شنبه با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع سرقت دوچرخه در روزهای اخیر، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان خرمدره قرار گرفت.

    وی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی پس از بررسی مکان سرقت‌های صورت گرفته، روز گذشته حین گشت زنی هدفمند در این رابطه یک نفر را به عنوان متهم شناسایی و دستگیر کردند.

    قاسمی ادامه داد: متهم در بازجوی‌های فنی و تخصصی به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشود و انجام ۱۰ فقره سرقت دوچرخه را به گردن گرفت.

    فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره گفت: این سارق پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی شهرستان خرمدره معرفی شد
    ادامه
     زنجان , zanjan

     رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: با پیگیری و تلاش دادستان زنجان، پرونده قصاص نفس منجر به رضایت قطعی شد.

     حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پرونده در شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای زنجان طرح بود که محکوم علیه «ح.ب» به اتهام قتل عمد مرحوم «ع.م» به مجازات قصاص نفس محکوم شده بود.

     وی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های مکرر و تلاش دادستان زنجان، اولیای دم مقتول رضایت قطعی خود را نسبت به محکوم علیه اعلام کردند.

     صادقی نیارکی افزود: این پرونده، یازدهمین اخذ گذشت اولیای دم از قصاص قاتل در هشت ماهه سال جاری در استان زنجان است.

     وی تصریح کرد: از زحمات و تلاش‌های مجدانه همکاران قضایی در دادسرای زنجان برای پیگیری این موضوع تشکر و قدردانی می‌شود.
     ادامه