نرم افزار اندروید کلوب
بهترین یار من خدا , yarclub

بهترین یار من خدا

بهترین یار من خدا , yarclub

بهترین یار من خدا

2,603نــــفــــــر
عضو شده اند
2,603نفر عضو شده اند
بهترین یار من خدا...بهترین یار من خدا...مشاهده کامل مشخصات
3 تیر 1384
الله نور السماوات و الارض...

اعضاء

 • زیبا , bawerarian
 •  , niaz2025
 • یاسر عاشق بارون  , yaserseven
 • فدایی ولایت , heydaralimadad
 • 2603 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • نماز , prayer
 • نسل جوان , javanclub
 • خاتم الانبیا (ص) , peyambar
 • شهید جعفر جاهد , jahedclub
 • مرکز ملی پاسخگویی , pasokh
بهترین یار من خدا , yarclub
رهروان نور , rahrovannooooor
سپس میرسلیم در نقد سخنان جهانگیری گفت: «بفرمایید در اوایل سال جاری مسئولان گمرکی شما می‌فهمند که وسایلی وجود دارد که می‌توان توسط آنها فهمید که قاچاق صورت می‌گیرد این 4 سال خواب بودند الان متوجه شدید؟ این چه جور دقت نظری است که شما دارید؟ 4 سال است که قاچاق وارد مملکت می‌شود آثار وحشتناک دارد حالا می‌گویید که دیگران برنامه بدهند. شما برای رد‌گیری مالی چه راه حلی ارائه می‌دهید چطور می‌توانید قاچاق را پیشگیری کنید؟»
نام آقای میرسلیم به عنوان دومین نامزد از گوی شیشه‌ای درآمد. در پاسخ به سوالی در مورد توسعه صادرات و جلوگیری از خا‌م‌فروشی گفت: «در مجموع باید صادرات مورد تشویق قرار بگیرد و به گونه‌ای باشد که بتوانیم جبران برخی از مشکلاتی که باعث گران شدن تولید شود می‌شود. از موارد بسیار مهمی که باید دقت کرد این است که دولت باید تشویق کنند کیفیت کالا و رقابت‌پذیری آنها. باید تولیدکنندگان را تشویق کنیم به تحقیقات در زمینه ارتقاء کیفیت و کالاهایی که بتواند بازار جهان را تسخیر کند.»
ادامه
99
بهترین یار من خدا , yarclub
رهروان نور , rahrovannooooor
قالیباف در فرصتی که به وی اختصاص داشت گفت: « نکاتی را جهانگیری گفتند در این موضوع که دروغ آشکار است. این حتما باید رسیدگی شود گفتند که 2200 میلیارد دلار دزدی در املاک نجومی صورت گرفته باید ثبات شود و این حق برای من است. شما بدانید در املاکی که گفته شد بنده خودم نامه نوشتم به دادستان کل رسیدگی کرد و اعلام کرد که جرم و تخلف سازمان یافته‌ای نبوده است.»
وی در ادامه گفت: «ولی چون این فساد حقوق نجومی شما در آمده بود مشاور آقای روحانی آقای نجفی جلسه گذاشت به گفته دادستان تهران در آن جلسه گفتند معادل‌سازی کنند املاک نجومی کار سیاسی بکنیم که جلوی خرابکاری و کثافت‌کاری حقوق‌های نجومی گرفته شود. این همان روحیه‌ای است که 4 درصدی‌های آن خیلی پر رو هستند اگر بانکی تخلف کرده، برخورد کنید شما در دولت از جمله بانک گردشگری برادر خودتان.»
وی در ادامه گفت: «چون شما گفتید از من هر کسی هر چیزی دارد من می‌گویم این اخلاق شماست مثل آقای روحانی راست راست نگاه می‌کنید و دروغ می‌گویید. آقای جهانگیری املاک نجومی را خود شما بردید وقتی وزیر بودید همین زمینی که الان در ونک در منطقه 3 آمدید 350 متر زمین گرفتید متری 140 هزار تومان. ما املاک نجومی دادیم؟»
ادامه
بهترین یار من خدا , yarclub
رهروان نور , rahrovannooooor
دولت یازدهم
و معضلی به نام فرافکنی
نفر چهارم حسن روحانی بود. سوالی که از گوی شیشه‌ای برای وی درآمد این بود: «مهمترین مشکل نظام بانکی از نظر شما چیست و چه برنامه‌ای برای تسهیل ارائه وام‌های هدفمند به تولید، خدمات مسکن، ازدواج جوانان و سایر موارد ضروری دارید؟»
روحانی در پاسخ به این سوال گفت: «یکی از ارکان بزرگ برای اقتصاد امروز و فردای ما بانک‌ها هستند ما اساسا در بودجه عمرانی تصمیم ما بر این است که بودجه عمرانی را با همکاری بانک‌ها و تقویت بانک‌ها بتوانیم افزایش بدهیم و با همکاری هم بتوانیم طرح‌های عمرانی انجام بدهیم.»
ادامه
بهترین یار من خدا , yarclub
رهروان نور , rahrovannooooor
سپس سید ابراهیم رئیسی در فرصت نقد سخنان حسن روحانی گفت: «من در مصاحبه قبل اعلام کردم یک بار برای همیشه یک مناظره‌ای را تلویزیون بگذارد بین روحانی و دولت قبل. هر چه سوال می‌گویند در پاسخ گفته می‌شود دولت قبل. آقایان جهانگیری و روحانی مرتب می‌گویند دولت قبل. شما یکی از گلابی‌هایی که از برجام باید می‌چیدی سرمایه خارجی بود‌، سال 95 کل سرمایه خارجی که جذب شده 500 میلیون دلار بوده است این وضعی که شما در خصوص جذب سرمایه‌گذاری بار آوردید.»
ادامه
بهترین یار من خدا , yarclub
رهروان نور , rahrovannooooor
بق قرعه نفر پنجم سیدابراهیم رئیسی بود. طبق قرعه سوالی که به او اختصاص یافت این بود: «برنامه شما برای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها چیست؟» که وی در پاسخ گفت: «سفره مردم کوچک شده است از مردم باید پرسید آیا آن اقلامی که برای این سفره تامین می‌کردید برنج، کره، گوشت آیا تامین می‌شود، دو برابر نشده است؟ ما قیمت‌ها را گرفتیم از 133 درصد قیمت‌ها افزایش یافته است. باید فکری کرد برای این خانواده‌ها. قانون هدفمندی یارانه‌ها یک پکیج بسته‌ای است باید اجرا شود کامل. هم در بخش توانمندی هم برای فقرا. انشاءالله مردم در برنامه ما ملاحظه می‌کنند و برنامه اعلام شده است و براساس منابعی است که کاملا پیش‌بینی کردیم هم برای یارانه و هم برای شغل.»
ای کاش همواره
در آستانه انتخابات بودیم!
سیدابراهیم رئیسی در جمع‌بندی پایانی خودش گفت: «آنچه ما گفتیم این است که آیا زندگی فقرا برای دولت مهم است یا خیر؟ چرا یارانه محرومان را سه برابر کردید در روزهای انتخابات؟ اگر نیاز بود چرا کار تبلیغاتی کردید؟ می‌گوییم چرا 4 سال به زندگی فقرا بی‌توجه کردید؟ این کارها کار تبلیغات انتخاباتی است نباید این کار صورت گیرد.»
وی در ادامه گفت: «ما باید با مردم با صداقت حرف بزنیم. ما به روحانی می‌گوییم با صداقت عملکرد 4 ساله دولتت را پاسخگو باش. من به عنوان نماینده کارگر، کشاورز، زنان بی‌سرپرست بسیاری از خانواده‌هایی که حرف دارند و تریبون ندارند، اقشاری که حرفشان شنیده نمی‌شود من با آقای روحانی حرف دارم. 4 سال وقت داشتند به این روز انداختند کشور را. شما یارانه‌ها را گرفتید قانون یارانه‌ها مشخص است.»
نفر ششم یعنی نفر آخر محمدباقر قالیباف بود که این سوال از وی پرسیده شد: «مهم‌ترین اولویت‌های شما برای افزایش رشد اقتصادی کشور به منظور دستیابی به اهداف سند 1404 چیست؟». وی در پاسخ به این سوال گفت: «اشتغال و بیکاری به هرحال 3 و نیم میلیون براساس آمار وجود دارد. تعطیلی کارگاه‌ها به خاطر بحث‌هایی که گفته شد. در چنین شرایطی که بحران اقتصادی وجود دارد وظیفه همه دولت‌هاست در دنیا اینگونه است به کمک مردم می‌آیند. دولت آقای روحانی نتوانسته است در این زمینه موفق باشد و به کمک مردم بیاید. الان گفتند که سایتی بزنیم برای محرومین و آنهایی که دنبال کار هستند. حالا بگذریم که سایت ما را بستند و سایت خودشان را راه انداختند. مالیات را عادلانه کنیم حمایت از اقشار را باید انجام بدهیم.»
ادامه