نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
ویکی سافت , wikisoft

ویکی سافت

ویکی سافت , wikisoft

ویکی سافت

616نــــفــــــر
عضو شده اند
616نفر عضو شده اند
بیشتر
معرفی محصولات نرم افزاری کاربردی و رایگان http://cloob-tools.irمعرفی محصولات نرم افزاری کاربردی و رایگان http://cloob-tools.irمشاهده کامل مشخصات
20 دی 1393

اعضاء

 • ناشناس گوشکار , lpkorn
 • مرتضی مرتضی , 1531366
 • کامی شیرازی , kamyabshiravi
 • پرنسس شهره ذاکری , ytytyt
 • 616 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • هیدرولوژیست ها , hydrology
 • کامپیوتر 78 رازی , razicomputer78
 • نتکده , netkadeh
رسانه فروردین - سرویس وبلاگ

Buy Real Traffic
ویکی سافت , wikisoft
پارسی پروژه , parsiprozhe.ir
سلام به همه دوستان، در سایت دانشجویار یک دوره آموزش مقدماتی جنگو صورت ویدیویی و در 14 قسمت ساختم که برای علاقمندان به جنگو مناسب است. در این آموزش یک وبلاگ ساده طراحی می شود.

سرفصل ها:

معرفی دوره
نصب Django
ساخت اولین پروژه جنگو
طراحی مدل ها
آماده سازی پنل ادمین جنگو
آشنایی با Query Set و Shell
ساخت List view و Detail view
ایجاد Template متناسب با View ها – بخش اول
ایجاد Template متناسب با View ها – بخش دوم
اضافه کردن صفحه بندی (Pagination)
طراحی مدل های ثبت نظرات وبلاگ
ثبت نظر با استفاده از Form ها
افزودن تگ به مطالب با استفاده از پکیج Taggit
مدیریت مطالب مرتبط وبلاگ
ساخت Custom Template Tag ها
ادامه
99
2
4
  عـ؁م؁آد ط؁الـ؁ـب حـ ـ ـ؁یـنــ ـی , t94
  پنجشنبه 30 آبان ، 00:10
  این چیزای بدرد نخور غربی چیه یاد مردم میدید؟
  ادامه
  میلاد مدیر کلوب برنامه نویسی , miladhzz
  شنبه 2 آذر ، 13:55
  الان همینجایی که نظر دادید غربی ها ساختنش
  ادامه
  ویکی سافت , wikisoft
  ایران , iranhamishejavidan
  برای اولین بار بود که می دیدم منطقه ما ( حصارک ) که عموما منطقه ای کارگر نشین است و همیشه از حاشیه های درگیری های سیاسی این چند ساله از تیر 78 بگیر تا خرداد 88 و حتی دی ماه 96 به دور بوده میشود کانون درگیری و تظاهرات و آشوب و گاز اشک آور و آنچه احتمالا خودتان هم در این چند ساعت پس از اعلام گرانی قیمت بنزین در محله خودتان دیده اید . با تمام نگاه امنیتی ای که به مسائل دارم و شرایط را برای این نوع اعتراضات به خصوص وقتی درست بیخ گوشمان در عراق هم فتنه ها برپاست ابدا مساعد نمی بینم آن هم وقتی دم گرفتن و دست افشانی رسانه های معاندی چون ایران اینترنشنال متعلق به بن سلمان و سیمای ازادی متعلق به مجاهدین ( منافقین ) خلق و یا بی بی سی و منوتو وصدای آمریکا را که هرکدام سر در آخور دشمنی قسم خورده دارند را از ابتدای اشوبها رصد کرده ام ، باز هم نمی توانم این را بر گردن بی بصیرتی مردم بیندازم . آنها به درستی می دانند 3 برابر شدن قیمت بنزین یعنی انفجار قیمتهای کالاهای ضروری شان چون هزینه حمل و نقل و به تبع آن قیمت اقلام و کالاهای ضروری زندگی . توجه داشته باشید شوک قیمتی همین چند وقت پیش حاصل از جهش قیمت ارزی و ریزش شدید قدرت پول ملی واقعا فشار شدیدی را به اقشار کم در آمد جامعه وارد کرد و مردم واقعا در خود توانایی حضم فشار جدید را نمی بینند و با این گرانی عملا چشم انداز مشخصی برای ادامه روند چرخیدن چرخ معیشت خود ندارند . اینها و صدالبته اخباری که هر روزه از دزدی و کلاه برداری و پدر سوخته بازی و رانت خواری و ویژه خواری و اختلاس و ارتشاء مسئولین بلندمرتبه جامعه می شنوند و می بینند جملگی باعث می شود اعتمادی به این مسئولین نداشته باشند و این برنامه را هم در ادامه همان روندی ببینند که انگار می خواهد مشکلاتی که فساد مسئولین برای خزانه مملکت ایجاد کرده از جیب مردم حل کنند . حال سوال اینجاست استمزاج از مردمی که چنین حال و روزی دارند کار سختی بود که سران سه قوه بنشینند و ورای مسائل حقوقی ان که جای بحثش اینجا نیست ، بدون ارزیابی این مسائل که مطرح شد ، ببرند وبدوزند که در شب تولد رحمت اللعالمین قیمت بنزین را 3 برابر کنند ؟ اصلا رئیس قوه مقننه کشور چکاره است که بدون رای گیری از کلیه نمایندگان ملت برود و در این جلسه اعلام رای کند که قیمت بنزین بالا برود ؟
  مگر ترامپ با وقاحت تمام ، هدفش ار تحریمها را به اشوب کشاندن ایران و ریختن مردم به خیابانها نمی گوید ؟ این اعلام نامناسب و به این شدت از جهش قیمتی نتیجه ای جز آشوب برایش میشد تصور کرد که حضرات مسئول چنین کردند ؟ خداقوت به دور اندیشی تان !
  آخر مردم را چه فرض کرده اید که می گویید که کلیه در آمدهای حاصل از آن به دست خوده مردم می رسد ؟ گیریم نفری 50 هزار تومن کمتر یا بیشتر دست مردم دادید این کجا جبران چند برابر شدن قیمت اجناس و قیمت حمل و نقل را می کند ؟ اصلا مگر همه این آدم ها که خودرو دارند از روی شکم سیری و برای تفریح و تفرج و حمل و نقل شخصی است که خودرو خریده اند ؟ این همه ادم که صبح تا شب یا به شکل شخصی یا در غالب تاکسی و اسنپ و تپ سی به دنبال قوتی برای زندگی شان هستند چه می شوند ؟ ایا واقعا فکر می کنید با کارهایی شعاری ای ،، چون نمی گذاریم کرایه ها بالا رود و مسبوق به سابقه فقط چند هفته و یا ماهی دوام آورده می توانید جهش قیمتها را کنترل کنید ؟ اصلا برای چه دولت محترم !! کارت سوخت را برچید و قیمت سوخت را با شیبی ملایم بالا نبرد و به تبعش در این چند سال یارانه را افزایش نداد تا امروز به صرافت جهش دیوانه وار هردو بیفتد ؟ چون قرار بود «اونچونان رونقی » به زندگی ما دهد که نیاز به یارانه نداشته باشیم ؟ حضرات صبح تا شب یک قوطی اب دستشان گرفته اند که ایهاالناس آب در ایران از بنزین گران تر است !!در حالی که این یک دروغ محض است و شما وقتی اب معدنی می خرید پول قوطی اش را پرداخت می کنید و اگر به جای اب بنزین در آن قوطی بریزید قیمت آن چند برابر می شود ولی با تشبث به همین دروغ هی در ذهن مردم کرده اید که اب از بنزین در ایران ارزان تر است .
  اگر هم می خواستید جلوی قاچاق بنزین را بگیرید باز هم این قیمت نمی تواند و باید بنزین به بالای پنج هزار تومن برسد تا قاچاق آن نصرفد . انقدر اش شور شده که مراجع عالیقدری چون حضرات ایات علوی گرگانی و سبحانی که معمولا از تصمیمات حاکمیتی حمایت می کردند هم پا به میدان گذاشتند و این رویه گران شدن بنزین را محکوم کردند . اینها و بیش از اینها نشان می دهد فکری که پشت این گرانی بوده یک فکر جامع الاطراف نبوده است و مصلحت سنجی و استمزاج از جامعه در آن جایی نداشته است و اگر نگوییم به عمد و برای برانگیختن مردم بوده حداقل باید گفت با بی بصیرتی و حتی بلاهت انجام شده است که البته نتیجه هردو معمولا وقتی از مسئولین عالی رتبه سرمی زند در کف خیابان یکیست .
  ادامه
  30
  10
  42
  رضا تواضعی , rezatavazoie
  شنبه 25 آبان ، 20:26
  ............
  ادامه
  مــــــــحمـــــــــ ــــد , m_javad_z
  شنبه 25 آبان ، 22:00
  کلا شده دروغ دروغ دروغ و این کاملا مشکوکه بنی صدر دوم داره عمدا کشور رو سمت اشوب میبره
  ادامه
  محمدعلی آرمیون , armion
  شنبه 25 آبان ، 23:29
  +++
  ادامه
  ویکی سافت , wikisoft
  پارسی پروژه , parsiprozhe.ir
  در پروژه رایگان وبلاگ جانگو با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  کار به template ها
  ارث بری template ها
  استفاده از فایل های static
  کار با URL patterns ها و استفاده از کلمه کلیدی path (مخصوص جانگو نسخه ۲ به بعد)
  کار با Model ها
  کار با View ها و Class Based View ها
  یادگیری Authentication جانگو و استفاده از @login_required
  کار با فرم ها با ساختن کلاس Forms.py
  کار با admin در جانگو و شخصی سازی ساده صفحه ادمین
  از لینک زیر دانلود کنید.
  ادامه
  4
   ویکی سافت , wikisoft
   پارسی پروژه , parsiprozhe.ir
   پروژه دیکشنری هوشمند سی شارپ شامل بیش از ۴۰۰۰ لغت تخصصی در زمینه IT می باشد. این پروژه با زبان سی شارپ در محیط ویژوال استودیو ۲۰۱۳ و با نرم افزار sql server 2012 ساخته شده است.

   امکانات پروژه دیکشنری هوشمند سی شارپ به شرح ذیل می باشد:

   شامل بیش از ۴۰۰۰ لغت تخصصی IT
   قابلیت افزودن لغت جدید
   قابلیت جستجو بین لغات و معانی بدون عوض کردن حالت دیکشنری
   قابلیت نمایش مترادف لغات
   قابلیت اضافه کردن مترادف برای لغات به صورت هوشمند
   برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید.
   ادامه
   5
    ویکی سافت , wikisoft
    پارسی پروژه , parsiprozhe.ir
    نگاشت اسامی داخل متن به پایگاه داده افراد شناخته شده

    یا

    پروژه نگاشت اسامی به پایگاه داده افراد سی شارپ

    جزئیات پیاده سازی برای تکرارپذیری آزمایش

    در این پروژه جهت یافتن اسم ها، از یک دیتابیس اختصاصی استفاده می کند، این دیتابیس از نوع XML می باشد که نیاز است کنار فایل اصلی پروژه وجود داشته باشد.

    جهت به دست آوردن دیتابیسی جامع از اسم های افراد معروف، لیست بازیگران، ورزشکاران، سیاستمداران، روحانیون، دانشمندان، هنرمندان، نقاشان، نویسندگان و… از ویکی پدیا جستجو شد و در یک فایل Excel اضافه شد، سپس با استفاده از توابع Excel نام و نام خانوادگی افراد از هم جدا شد. سپس دیتاهای تکراری حذف شد.

    بعد از کانورت اطلاعات به صورت مناسب و در قالب فایل XML دیتابیس آماده است.

    نرم افزار NLP_Project جهت نگاشت اسامی داخل متن به افراد شناخته شده، در محیط ویژوال استودیو ۲۰۱۳ با .net 4.5 ایجاد گردید. تصویر زیر محیط اصلی نرم افزار را نشان می دهد:

    نگاشت اسامی پایگاه داده NLP

    روش کار نرم افزار:

    متن مورد نظر را در کادر بالا وارد کرده و دکمه “جستجو با Wikipedia API ” را کلیک می کنیم، برنامه همه کلمه های جمله را بررسی کرده و با نام های دیتابیس XML مقایسه می کند، در صورتی که کلمه مورد نظر در فایل XML وجود داشته باشد، برنامه به وب سرویس Wikipedia API متصل شده و نتایج مربوطه به کلمه را استخراج می کند، این نتایج عبارتند از عنوان، توضیح مختصری در مورد نام و لینک مطلب موجود در ویکی پدیا.

    برای نمونه کلمه “هاشمی” در متن ذیل وجود دارد:
    ادامه در لینک زیر
    ادامه
    5