نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ویژوال++ C , visualc

ویژوال++ C

ویژوال++ C , visualc

ویژوال++ C

523نــــفــــــر
عضو شده اند
523نفر عضو شده اند
برنامه نویسی با ویژوال++ Cبرنامه نویسی با ویژوال++ Cمشاهده کامل مشخصات
12 فروردین 1384

اعضاء

 • رسول علیزاده , rasoolalizadeh
 • محمد آزموده گرجی , safe_lock
 • میلاد صالحیان , miladsalehian
 • رضا , 4990113209
 • 523 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • پنیوماتیک , penumatic
 • اراکامپیوتر , 29954
 • باگهای امنیتی , securityclub
وبلاگ میهن بلاگ - Buy Real Traffic
ویژوال++ C , visualc
Visual Studio 2005 از گذشته تا آینده!
به نام خدا
مدتی هست که VS 2005 به بازار اومده! ولی سر وصدای کمی نسبت به VS 2003 داشت! چرا ؟ واقعآ نمی دونم ...؟!
زمانی که VS 2003 به بازار اومد ، با اشتیاق اون رو خریدم ، به امید اینکه جایگزینی برای VS6 خسته و کهنه پیدا شده ! ولی از همون ابتدا که نصب اون بالای 45 طول کشید ، حالم اساسی گرفته شد! و البته بعد از اولین اجرا به تنها چیزی که فکر می کردم عوض کردن کامپیوترم بود! چون P3 1000 با 256 M رم مثل 386 ای به نظر می رسید که روش Win95 نصب کرده باشن!
خلاصه متوجه شدم که Microsoft یک گند اساسی به مجوعه VS زده! و یک محیط کند، شلوغ و سرشار از آثار #C و VB رو به جای محیط ساده و راحت قالب کرده. و Net. لعنتی که آخرش نفهمیدم برای Web هست یا Desktop App رو با تمام وجود داخل ++ C تزریق کرده.
البته این ها فقط نظرهای شخصی من نیست ، و جمعی از دوستان و اساتید هم همین نظر رو نسبت به VS 2003 دارند.
حالا هرچی بود به خیر گذشت! چون Microsoft بلاخره متوجه عمق فاجعه شد و در VS 2005 اون رو جبران کرد.
محیط جدید VS 2005 یک ابزار کارا و سریع برای تولید نرم افزارها از 32 Bit گرفته تا 64 Bit و البته SDK لازم برای برنامه نویسی Smart Phone ،PDA و تمام دستگاه هایی که به نحوی از Win CE استفاده می کنن، هم به طور پیش فرض در اون قرار داده شده. ATL و MFC هم که دو رفیق قدیمی VC هستند هم با چهره ای جدید و در راستای یکی شدن، اضافه شدند.
نصب سریع ، اجرای جالب و مجزای VC از سایر محیط های منفور VB و #C هم از امتیازهای VS 2005 هست. والبته حفظ اکثر جنبه های کلاسیک VC6 در زمینه های MFC و ATL و تغیر بهینه بعضی از اونها هم قابل ذکر هست!
پشتیبانی پیش فرض از Unicode در پروژه های VC دلیل از جهش Microsoft به Unicode و فرار از سیستم درد آور Multi Byte هست که باعث قوت قلب کسانی میشه که در استفاده از Unicode تردید دارند!
البته صحبت در باره VS 2005 خیلی بیشتر از اینها وقت می خواد ولی متآسفانه ندارم. در هر صورت برای طرفداران برنامه نویسی کلاسیک و جدید پیشنهاد می کنم که اگر تا الان VS 2005 رو امتحان نکردن ، تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای این کار هست البته اگر قصد مسافرت رو ندارند.

موفق و پیروز باشید.
20 اسفند 84

ادامه
99