نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

مطالب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
رنگ های گرم
تمام رنگمایه های دارای رنگ قرمز، گرم هستند. افزودن رنگ زرد به قرمز، باعث می شود تا رنگ های گرم تا حد زیادی متفاوت از رنگ های داغ باشند. رنگ های گرم مانند: قرمز- نارنجی، نارنجی و زرد – نارنجی همیشه در ترکیب خود دارای مقداری زرد هستند که در واقع بخش بزرگی از رنگ های گرم و هیجان انگیز را می سازند. رنگ های گرم آرام، طبیعی و خوشایند می باشند. مانند عکس غروب که گرمای رنگ به سمت بیرون تششع دارد، همه چیزهای در دسترس را محاصره می کند.

رنگ های خنک و مطبوع
پایه و اساس رنگ های خنک، رنگ آبی است. رنگ های خنک از رنگ های سرد به واسطه مقداری زردی که در ترکیبشان موجود است، فرق می کند. رنگ هایی مانند زرد – سبز و آبی – سبز، رنگ های خنک مانند آبی فیروزه ای و سبز علفزار در طبیعت دیده می شوند و مانند رویش بهاری احساسی از تجدید حیات را در انسان به وجود می آورد. این رنگ های آرام بخش، حسی از عمق و راحتی، مانند شنا در یک استخر تازه و گرمسیری را ایجاد می کند.

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه
99
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
رنگ های داغ
در چرخه رنگ، رنگ قرمز که در بیشترین حد اشباع خود باشد، داغ نامیده می شود و در این حالت قوی ترین رنگ به شمار می آید. رنگ های داغ به اصطلاح از کار بیرون می جهند و بدین سان توجه مخاطب را به خود جلب می کند. به این دلیل اغلب در نشانه های گرافیکی و علائم به کار می رود. رنگ های داغ، قوی، تهاجمی و پرخاشگرند و به نظر می رسد که در جای خود حرکت دارند. قدرت رنگ های داغ به صورت های مختلف، مانند افزایش فشار خون و برانگیختگی سیستم عصبی، انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.

رنگ های سرد
رنگ سرد اشاره به رنگ های آبی با درجه اشباع و غلظت کامل دارد. آبی در درخشان ترین حالت خود، قوی و مسلط می باشد. رنگ های سرد انسان را یاد یخ و برف می اندازد. احساسات ایجاد شده به وسیله رنگ های سرد، مثل: آبی، سبز و آبی دقیقا متضاد حالت های ایجاد شده توسط رنگ های گرم می باشد. سردی رنگ آبی، جریان حیات را کند می کند و احساس آرامش را در انسان افزایش می دهد.

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه