نرم افزار اندروید کلوب
رضا پیراسته , reza998

رضا پیراسته

 عید همگی مبارک ... سال خوبی باشه براتون
رضا پیراسته , reza998

رضا پیراسته

مطالب
رضا پیراسته , reza998
گلشیفته فراهانی در مجله ووگ Vogue !+عکس
گلشیفته فراهانی در مجله ووگ Vogue !+عکس    

در شماره ماه می MAY مجله ووگ Vogue پاریس عکس هایی از گلشیفته فرهانی منتشر شده است .گلشیفته فراهانی در این مجموعه در کت و شلوار و پاپیون مشکی و موهای بلند در مقابل دوربین کریم سدلی Karim Sadli  قرار گرفته است . استایل موی او توسط لارنت فیلیپن Laurent Philippon انجام شده است .
در ادامه تصاویر او را در مجله ووگ می بینیم .

ادامه
99
رضا پیراسته , reza998
کشمش دشمن پوکی استخوان
  کشمش دشمن پوکی استخوان     کشمش یکی از مغذی ترین میوه های خشک به حساب می آید. این میوه بدون کلسترول و چربی است، میزان سدیم آن پایین و سرشار از فیبر است.
کلسیم موجود در آن برای سلامت استخوان و مفاصل بسیار مفید است و مانع بروز پوکی استخوان می شود.علاوه بر آن، کشمش غنی از ویتامین و مواد معدنی است. به گزارش «ehow» ، ۷۰ درصد فروکتوز موجود در آن پس از این که به آسانی هضم می شود انرژی ایجاد می کند.
این میوه خشک با مقدار بالای آهن و مس برای تولید گلبول های قرمز مفید است و انواع ویتامین گروه B که برای تولید خون لازم است، در کشمش وجود دارد.
مصرف کشمش مانع یبوست می شود.
پتاسیم و منیزیم موجود در آن، برای کاهش دادن اسیدیته معده بسیار موثر است.

ادامه
رضا پیراسته , reza998
موثرترین روش برای كاهش وزن چیست؟
    موثرترین روش برای كاهش وزن چیست؟     كارشناسان مركز مطالعات سرطان فردهاتكینسون در یك مقاله جدید تاكید كردند كه رژیم غذایی و ورزش اگر با هم انجام شوند بهترین و موثرترین راه‌كار برای كاهش وزن است در حالی كه اگر هر یك به تنهایی به كار گرفته شوند بی‌تاثیر خواهند شد.   دكتر آن مك تیرنان عضو این مركز مطالعات پزشكی در آمریكا می‌گوید: در آزمایش‌های ما 439 زن چاق یا دارای اضافه وزن با شكل زندگی بی‌تحرك و در گروه سنی 50 تا 75 در طول دوره یك ساله تحت مطالعه قرار گرفتند. جزئیات این مطالعه در مجله "چاقی" به چاپ رسیده است.   به گزارش روزنامه دیلی میل این كارشناسان دریافتند اكثریت زنانی كه در طول این مدت هم رژیم گرفتند و هم تمرینات ورزش را به طور منظم انجام دادند به طور متوسط توانستند تا 11 درصد وزن خود را كاهش دهند. این میزان كاهش وزن حتی بیشتر از انتظار كارشناسانی بود كه تصور می‌كردند با این روش می‌توانند تا 10 درصد وزن شركت كنندگان را كاهش دهند. 

ادامه