نرم افزار اندروید کلوب
کتاب پارسیان , parsianbook

کتاب پارسیان

  وب سایت >>> www.parsianbook.com
کتاب پارسیان , parsianbook

کتاب پارسیان

مطالب تصاویر 2دوستان 801
کتاب پارسیان , parsianbook

روزها فکر من این است و همه شب سخنم که چرا غافل از احوال دل خویشتنم از کجا آمده ام ؟ آمدنم بهر چه بود ؟ به کجا می روم آخر؟ ننمایی وطنم مانده ام سخت عجب کز چه سبب ساخت مرا یا چه بوده است مراد وی از این ساختنم مرغ باغ ملکوتم ،نیم از عالم خاک دو سه روزی قفسی ساخته اند ازبدنم ای خوش آن روز که پرواز کنم تا بر دوست به هوای سر کویش پر و بالی بزنم شرح سفر روح به عوالم دیگر بر آمده از خاطرات کسانی است که طی سال ها برای برای هیپنوتیزم درمانی به من مراجعه کردند. این خاطرات واقعی بیان گر آن است که عالم برزخ ، عالمی واقعی و ملموس است و در آن فضایی سر شار از محبت ،شفقت و آرامش حکم فرماست شگفتی های عالم برزخ و مراحل مختلف آن ، نشان می دهد که هدف غایی و نهایی خلقت ،به کمال رسیدن مخلوقات است. یعنی برخورداری آنها از تمام نعمات و نشات الهی و همه ی مخلوقات می توانند به اندازه ی کوشش و ظرفیتشان از آن سیراب شوند.
ادامه
99
کامنت بنویسید...
کتاب شناسی , bibliographies
پنجشنبه 15 شهریور ، 12:19
++
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook

کتاب 504 جمله ضروری برای روز مره به همراه سی .دی
ادامه
کامنت بنویسید...
کتاب شناسی , bibliographies
پنجشنبه 15 شهریور ، 12:19
به پیج من هم سر بزنید
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
به زبان ساده .. موضوع : افسردگی - - به زبان ساده -- تمامی مطالبی که در این کتاب آورده شده می تواند فورا به احساس ، رفتار و طرز تفکرتان اثر بگذارد. در باره شناخت و درمان اضطراب کتابهای فراوانی نوشته شده و خوانندگان کتابهای روانشناختی با توجه به ازدیاد شیوع این دو اختلال ، در باره ی آن ، کتاب ها یا مطالبی خوانده اند و اگر کتابی در این رابطه در دست می گیرند ، اغلب می دانند که در جستجوی چه هستند .
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب دوازده ستون موفقیت نویسنده گان جیم ران،کریس ران و ایدنر،مترجم:امیرحسن مکی تهران: نسل نو اندیش- مشخصات ظاهری:120ص.
ادامه
کامنت بنویسید...
کتاب شناسی , bibliographies
پنجشنبه 15 شهریور ، 12:20
++
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
آیا همه چیز به هم مرتبط است ؟ آیا می توانیم حس کنیم که برای عزیزانی که هزاران کیلومتر دورترند چه اتفاقی می افتد؟ چرا گاهی اوقات به محض این که تلفن زنگ می زند از هویت تماس گیرنده مطمئن ایم؟ آیا شم های شهودی شامل اطلاعاتی در مورد رویدادهای آینده هستند؟ آیا امکان دارد بدون استفاده از حواس معمولی به درک نایل شد؟ بسیاری از افراد معتقدند که چنین -- پدیده های فراروانی ای -- استعداد های نادر یا مواهب آسمانی هستند. سایرین اصلا به وجود آنها معتقد نیستند.ولی آخرین تحقیقات علمی نشان می دهند که این پدیده ها هم واقعی اند هم فرا گیر ، و پیامدی الزامی از واقعیت فیزیکی به هم مرتبط در هم تنیده ای که در آن زندگی می کنیم هستند. دین رادین در این کتاب آگاه کننده بر اساس شواهد علمی هزاران تست آزمایشگاهی کنترل شده، نشان می دهد که از کجا می دانیم که پدیده های فراروانی ای مانند تله پاتی ، نهان بینی و روان جنبانی واقعی اند.او مبادی این تحقیقات را ارزیابی می کند و در بین موضوعات بسیار،به واکاوی پیش آگاهی های جمعی یازده سپتامبر می پردازد. مشخصات ظاهری:250ص،مصور . شابک :0- 1263 -04- 600 - 978 ... موضوع:فراروان شناسی ، موضوع : کوانتوم -- مطالب گونه گون
ادامه
کامنت بنویسید...
یاسمینا , signaledosti
چهارشنبه 23 خرداد ، 16:36
این فوقالعاده اس، به همه توصیه می کنم پیگیری کنند و بخونند.
ادامه
مهدی جون , mahde45
دوشنبه 17 اردیبهشت ، 08:01
دقیقا همینطوره
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
آخرین راز شاد زیستن نویسنده اندرمیتیوس مترجم وحید افضلی -- پیرو قلب خود باشید -- -- برای آنکه کسی یا چیزی را بدست آوری رهایش کن!-عشق چیست ؟شخصی به همسرش می گوید: من عاشق تو هستم و بدون تو نمی توانم زندگی کنم .---اما این عشق نیست، گرسنگی است.شما نمی توانید در آن واحد هم کسی را دوست بداریدوهم بی تابانه نیازمندش باشید. عاشق واقعی کسی است که معشوق خود را آزاد می گذارد تا خودش باشد .در عشق اجباری نیست . عشق یعنی امکان انتخاب به معشوق دادن. برای آنکه برای آنکه کسی یا چیزی را به دست آوری ، رهایش کن! --- برای آنکه کسی یا چیزی را بدست آوری ، رهایش کن ! -
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
دی وی دی آموزشی کلاس اول دبستان برترین و قوی ترین پشتیبان معلم در خانه - کلیه دروس مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی .دارای مجوز از:دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی . غنی سازی مفاهیم کتاب های درسی با همراهی مدرسین کشوری. 1- آموزش مفهومی سطر به سطر ریاضی همراه با دست ورزی های ساده وانیمیشن.2- آموزش سطربه علوم همراه با انیمیشن های جذاب وآزمایش های کتاب همراه با ارائه صدها عکس و فیلم آموزشی.3-آموزش مفهومی تمام درس های فارسی به همراه دستور زبان و نگارش.4-ارائه ده ها بازی جذاب و مرتبط آموزشی.5-ارائه تخته هوشمندوتعاملی ویژه ریاضی جهت رفع سوالات پر چالش کتاب .6-ارائه صدها سوال و آزمون در تمام درس ها به همراه صدور کارنامه توسط خود دانش آموز.7-درسنامه های ساده و قابل فهم.8-دیکته گو های هوشمندبا قابلیت تکرار.9-ارائه کلمه های مهم املایی در تمام درس های فارسی.10-ارائه تاریخ ادبیات تصویری برای شناخت بیشتر شاعران و مشاهیر.11-روان خوانی تمام عبارت های قرآنی توسط قاری های ایرانی با تلفظ ساده.وروان.12-ارائه آزمون های مستمر،ورودی و جامع ومرورفصل هادرترم اول.و،دوم مشخصات شناسنامه ای اثر-وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی شماره شناسنامه اثر:055063-19922-8 ..تولیدکننده اثر:موسسه مداد./p> .
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook


آموزش زبان رزتا استون ARABIC LEVEL 1 -2 -3 آموزش به همان روشی که زبان مادری را آموخته اید! با محیط کاملا فارسی، منوها ، پیغام ها بیش از200 ساعت ، دوره آموزشی شامل فایل های MP3 صوتی دروس با قابلیت آپدیت مجاز مشخصات شناسنامه ای اثر وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی .اورجینال نام : آموزش زبان رزتا استون عربی ...مانا سافت مرکز آموزش نرم افزار ایران . موضوع: چند رسانه ای آموزش ... نام لاتین :manasoftrodettastone
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
بزرگترین اصل مدیریت در دنیا نویسنده:مایکل لوبوف،ترجمه:دکتر مهدی ایران نژادپاریزی نویسنده: مایکل لوبوف -- ترجمه :مهدی ایران نژاد پاریزی - تهران : مدیران ، 183 صفحه . شابک :6 -1- 92232 -964- 978 ... واژه نامه : 1- کارمند -- مدیریت . 2 انگیزش در کار . 3 . مدیر داری . الف ایران نژاد پاریزی ،مهدی --- استراتژی 1 :به راه حلهای اساسی به جای راه حلهای مقطعی پاداش دهید. استراتژی 2 : به ریسک پذیزی به جای اجتناب از ریسک پاداش دهید ،استراتژی 3 : به خلاقیت کار بردی به جای اطاعت کور کورانه پاداش دهید ،
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
گروه آموزشی پیام آوران موج نو--- ناشر: شکروی ... دانشکده کسب و کار کتابی است در بازاریابی شبکه ای رابرت کیوساکی ،نویسنده این کتاب نه تنها یک مرد کسب و کار است بلکه می داند که چگونه این دانش را آموزش دهد. او می گوید :بازاریابی شبکه ای ،یک دانشکده واقعی برای یاد گرفتن کسب و کار است،دانشکده ای که تنها تئوری و دانش و دانش کسب وکار را به شما یاد می دهد بلکه شما را وا می دارد که به دانشتان عمل کنید.
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
قدرت برنامه ریزی طرح پرواز نویسنده برایان تریسی مترجم:یلدا بلارک -- تنها دانستن رازکافی نیست . راندا برن در کتاب راز ،در باره تاثیرات قدرتمند تجسم موفقیت و استفاده از قدرت جاذبه صحبت می کند. اما بسیاری از مردم دریافته اند که هر چند فکر کردن به خواسته هایشان شروع خوبی محسوب می شود، اما کافی نیست .
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
کامنت بنویسید...
سیده حسینی , narcis57
شنبه 9 تیر ، 13:54
من تازه رفتم توی شبکه بازاریابی
ادامه
مهشید , sungril.96
چهارشنبه 29 فروردین ، 13:04
دانلود رایگان هم داره؟
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
1 سال پیش
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب سینما و این سه نفر ،زندگی و آثار ،محمدعلی فردین ، تقی ظهوری و ناصر ملک مطیعی ،فارغ التحصیل هنرستان صنعتی ، فعالیت سینمایی خود را از سال 1328 به عنوان متصدی برق و دستیار کار گردان و فیلمبردار در فیلم واریته بهاری اولین فیلم از دور دوم سینمای ایران به کار کار گردانی پرویز خطیبی و فیلمبردار دکتر اسماعیل کوشا آغاز نموده . در طول پنجاه و هشت سال فعالیت هنری خود در سینما پس از فوت کارگردان مشهور سینمای ایران ساموئل خاچیکیان توانست آثاری به یاد ماندنی وتاریخی از سینمای ایران مکتوب بجای بگذارد . -- نیم قرن خاطرات من در سینما --و خاطرات بزرگ استاد مسلم سینما ساموئل خاچیکیان به نام -- خاطرات من از امروز تا همین پنجاه سال پیش -- که چاپ دوم آن غوغایی به پا کرده و خاطرات فیلمبرداران و خاطرات جذاب سینمای ایران که شامل بزرگ داشت -- استاد پرویز خطیبی -- ، اولین کارگردان دور دوم که روزنامه نگاری با شهامت و هنر مندی نا گفته و شاعری توانا و هنر شناسی کم نظیر ، موفق و محبوب بوده روانش شاد و یادش همواره گرامی باد .
ادامه
کامنت بنویسید...
محسن ح , habibzadegan1234
دوشنبه 27 فروردین ، 10:39
*****
ادامه