زرستان   , zari379

زرستان

 http://www.cloob.com/name/zarestan2018 سلام بر همگی.  آیدی دوم زرستان
 زرستان   , zari379

زرستان

مطالب

97/07/1 02:32

باور کنید یا نه ، اقتصاد ایران در دنیا شبیه ندارد...

باور کنید یا نه ، اقتصاد ایران در دنیا شبیه ندارد , چرا شبیه ندارد ؟ چون در روزگاری که چرخ‌های زنگ زدۀ آن با آهستگی هرچه تمام‌تر میچرخد و زیر سایۀ آن معیشت مردم از رمق افتاده کسانی هستند که فارغ از این مشکلات چک‌های تانخوردۀ خود را در چشم‌ برهم‌زدنی خرج‌ میکنند ، اینجا در تهران در روزگاری که کلیه‌فروشی راهی برای امرار معاش مردم شده و عرق شرم پیشانی اغلب پدرها را خیس میکند عده‌ای هستند که به راحتی مبالغ میلیونی را برای خرید یک پیراهن ساده می‌پردازند !!

پیراهن یک مفهوم جهانی دارد که همۀ ما با آن آشنا هستیم یک پارچه که به شکلی خاص دوخته شده و طریقۀ دوخت آن هم بسته به سلیقۀ مشتری متفاوت است ، اما اگر شما به مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی که اقلام لاکچری میفروشند سر بزنید مشاهده میکنید که برندهایی وجود دارند که قیمت محصولات آنها تازه از 1 میلیون تومان آغاز شده و به بالا میرود و عده‌ای هم هستند که این لباس‌ها را می‌خرند چون دوست دارند وقتی وارد یک میهمانی میشوند نگاه‌ها به سمت آنها برگردد و همه محو تماشای تیپ لوکس و باکلاسشان شوند ، از ساعت هابلوت ٣٠ میلیونی تا زنجیر طلا و پیراهن 2 میلیونی ...

پس به ما حق بدهید اگر میگوییم اقتصاد ایران تا ندارد چرا که در گوشه‌ای از این آشفته بازار افزایش ٢۵درصدی حقوق کارگران و کارمندان جوابگوی تورم و هزینه‌های زندگیشان نیست اما در گوشۀ دیگرش شلوار پارچه‌ای چهار‌میلیون تومانی و پیراهن دو میلیون تومانی خودنمایی می‌کند ... باور کنید اقتصاد ایران رانتی‌ترین اقتصاد جهان است که اگر رانتی‌ترین نبود قطعا گروهی نوکیسه به لطف هردستورالعمل و بخشنامه صفرهای حساب بانکیشان چند برابر نمیشد !!

آیا نام چنین جامعه‌ای را میتوان جامعۀ اسلامی گذاشت ؟؟ چرا همه به فكر بستن بار خود هستیم و تلاش میكنیم فقط گلیم خودمان را از آب بیرون بكشیم و حاضریم این كار را به قیمت غرق شدن در گرداب فساد و بی‌اخلاقی ادامه دهیم ؟؟

99
17
3
3
نگار  , negarc20
دوشنبه 2 مهر ، 19:32
وای به روزی که شخصیت و شعور و فهم انسانی از ظاهرش ملاک زده شود
ادامه
برسام  , hossein_shemrooni
یکشنبه 1 مهر ، 18:36
لااقل اگر این قیمت میارزید عیبی نداشت واله یکدهم این قیمتم هزینه نبرده
ادامه
رضا آزرم , storm2002
یکشنبه 1 مهر ، 05:11
واقعا تاسف بار و تامل برانگیزه!
ادامه
آخرین مطالب زرستان
مملکتی که زندگی خصوصی و شخصی رامبد جوان، از ماجرای... مملکتی که میلیارد میلیارد اختلاس میشه اما ملتش با... ‏ ‏واکنش حسین دهباشی به چسبندگی مدیران بازنشسته در... انتقاد پزشکیان؛ نایب رئیس مجلس از تعرفه برق در قم:... کشورهای نزدیک به ایران چه وضعیتی در ماجرای FATF دارند؟... اسکناس را نمی‌توان با چمدان جابه‌جا کرد!... نگرانند با تصویب لوایح مبارزه با پولشویی جلوی قاچاق... ‏تعریف FATF به زبان ساده : شما یک خزانه پر از طلا... رییس کمیسیون امنیت ملی: مردم باید بدانند که نپیوستن... طبق توصیه ۱۶ گروه FATF در هرگونه نقل و انتقال پول،... تصویر دوم: دولت بهار همسو با تندروها برای رسیدن به... دنیای_ما با همۀ اما ، اگر و مگرهایش اول : یک دنیای... این رای دادگاه لاهه که صدا و سیما داره به شدت روش... دادگاه لاهه به نفع ایران رای داد تصمیمات رئیس دیوان... بدون متن بدون متن تلاش بیشرمانه آمدنیوز در جلوگیری از ارزان شدن طلا... اف اِی تی اِف (FATF) چیست؟... فقط امیدوارم دوباره ۷ آبان که شد هجوم نبرید به سمت... مصطفی انتظاری روزنامه نگار اصوگرا از تاثیر تلگرام... کاهش قیمت دلار؛ هجوم مردمی که دلارهای خانگی را به... در آستانه تصویب FATF حباب ارز ترکید دیشب تبریز تجمع... سقوط دلار بخاطر شلیک موشک و تعویق FATF ؟... منتظر اخبار خوب هستیم آقای ظریف....