یاسمن     , yasaman21

یاسمن

یاسمن     , yasaman21

یاسمن

مطالب تصاویر 18

86/10/1 09:21

برو گاهی اوقات وقتی به بعضی از ترانه‌ها گوش می‌کنم،...

برو

گاهی اوقات وقتی به بعضی از ترانه‌ها گوش می‌کنم، از تخیلم چیزهایی تراوش می‌کند که انگار در آن صحنه هستم. بهانه نوشتن این چند خط هم گوش دادن آهنگی بود به نام مسافر؛ که مرا به یاد لحظه‌ای انداخت که اگر اتفاق می‌افتاد، پیکرم را تا ریشه می‌سوزاند:
*******************
روزی که آمدی، آنقدر خوب بودی که برای دل بستن به تو دلیل نخواستم. وقتی دستت را به نشانه دوستی به سویم دراز کردی، در دل سپردن به تو تردید نکردم. تو را همنفس خطاب کردم و با تو سرود زندگی خواندم.
وقتی به تن پژمرده‌ام آب دادی، با بهار خاطره‌های قشنگ تو، شکوفه دادم. تابستان را با تو پاییز کردم و پاییز را با تو به زمستان رساندم. در سرمای دلخراش زمستان زیر بارش برف و باران یک لحظه‌ از نغمه لبهایت غافل نشدم و زیر چتر نگاه تو پناه گرفتم. «و چتر بهانه‌ای بود در زیر باران تا عشق شکل بگیرد در میانمان.»
امروز بخاطر قولهایی که دادی و نتوانستی به آنها جامه عمل بپوشانی از تو دلخور نیستم. قسمت ما اینطور بوده. چه حیف! انگار قسمت نبود که بمانی و از من نگهداری کنی. صدایی در گوشم گفت که او باید برود و تو از این ببعد باید مسیر زندگیت را به تنهایی طی کنی. لحظه‌ رفتن، با اینکه سیل اشک در گونه هایم روان شده بود  ولی دعایت می‌کردم. دعای خیر من همیشه بدرقه راه توست.  برو و کوله بار غمهایم را روی دوشم بگذار که پس از این، به تنهایی آن را با خود حمل کنم. :(:(:(:( خداحافظ....
آه! اما نه.... نه داشت یادم می‌رفت، چیزی را که هرگز به تو نگفته بودم، و گذاشته بودم برای لحظه‌ای که به هم رسیدیم بگویم، حالا در لحظه جدایی و خداحافظی باید به تو بگویم، تا همیشه در صندوقچه ذهنت در کنارت باشد و روزهای تنهاییت را با آن سر کنی. دوستت داشتم این را برایت بارها گفته بودم این را نیز بدان بعد از رفتنت نیز دوستت خواهم داشت همیشه در رویاهایم برایت احترام قائلم.


99
کامنت بنویسید...
میترا , mpm
دوشنبه 8 بهمن ، 16:49
میترا فدات بشه (كی دلش میاد تو رو برنجونه )برات دعا میكنم نذر میكنم حتما بیا تا دوهفته دیگه پیشم قبول شد نذریتو بده خوب عزیزم
ادامه
سحر ز , jelvira
پنجشنبه 6 دی ، 13:50
مرسی یاسی عزیزم . خیلی قشنگ بود . راستی دلم برات یه ذره شده مهربونم
دلم برای تو تنگ است.......در برودت این لحظه های پنهانی
چگونه بی تو بمانم.....تو ای طراوت پاك سپیده های قشنگ
چگونه بی تو بگریم.......دلم برای تو تنگ است .دلم برای تو تنگ است....تو ای نهایت خوبی......تو ای نهایت سخاوت لبریز ابرهای بهاری .......برای امدنت من چه شبها كه غمگین....برای امدنت چه روزها كه خاموش به انتظار بنشستم..
ادامه
فاطیما جون گل گلاب , sabihe
شنبه 1 دی ، 14:50
بهش بگین نشست به پات

بهش بگین نیومدی

بگین هنوز دوست داره

زیبا بود عزیزم
ادامه
مهدی میمند , maymand3000
شنبه 1 دی ، 14:13
به تماشا سوگند و به اغاز نگاه.... مثل همیشه قشنگ بود
ادامه
آنا متین , titish_nazoknarenji
شنبه 1 دی ، 12:00
چه دلتنگم از این تکرار بی رویا و بی لبخند
چه تنهایی غمگینی که غیر از من همه خوشبخت و عاشق ، عاشق و خرسند ، به فردا دلخوشم شاید که با فردا طلوع خوب خوشبختی من باشه
شب رو با رنج تنهایی من سر کن ، شاید فردا روز عاشق شدن باشه ..
( احساساتت رو عشق است آبجی ، احساساتِ زیبایی داری )
ادامه
شبگیر  , sa_86
شنبه 1 دی ، 11:09
«و چتر بهانه‌ای بود در زیر باران تا عشق شکل بگیرد در میانمان.»
...قشنگ بود ...
ادامه