فلسفه   شوپنهاور , the.philsophy

فلسفه شوپنهاور

  ما اینجا نیستیم چیزی به شما تلقین کنیم ،خوداندیشی برتر از هر چیزیست ....( فحاشی ، توهین و کنایه به کاربران و اشخاص = قطع ارتباط )
فلسفه   شوپنهاور , the.philsophy

فلسفه شوپنهاور

مطالبدوستان 62

93/08/10 02:30

دانلود کتاب ارزشمند در باب حکمت زندگی (حجم 18 مگابایت )

آرتور شوپنهاور، فیلسوف بزرگ آلمانی، این کتاب را در دوران کهن سالی و در اواخر عمر نوشته است که شامل شش فصل می باشد. او در این کتاب درباره ی زندگی و مسائل عمیق مربوط به آن از جمله قناعت، جایگاه و ارزش ما در نظر دیگران (آبرو) و دارایی ما سخن می گوید و سخن زرّینش را با استفاده از جواهر سخنان بزرگان از جمله سعدی، قیمتی تر می کند. دو فصل نسخه فارسی این کتاب که توسط آقای محمد مبشری ترجمه شده، توسط انجمن علوم انسانی رانا اسکن شده و با کیفیت خوب در پیشگاه شما عزیزان قرار گرفته است.
99
کامنت بنویسید...
تلخنده تلخنده , neghab0011
جمعه 16 آبان ، 13:36
من که میرم هر جا بخرم ندارن . . .
ادامه
بوف  کور , neghab001
یکشنبه 11 آبان ، 10:30
ادامه
بوف  کور , neghab001
یکشنبه 11 آبان ، 00:42
بد جور پا رو دلم گذاشته.صبح میخرمش.میترسم جدیدا دس برده باشن توش والا
ادامه
بوف  کور , neghab001
یکشنبه 11 آبان ، 00:23
61 رو از روی کتاب میگم،نه صفحات pdf....
ادامه
بوف  کور , neghab001
یکشنبه 11 آبان ، 00:20
الان تقصیرمه خود کشی کنم،این صفحه 60 رو نداره،از 59 پریده توی 61 ،
ادامه
بوف  کور , neghab001
یکشنبه 11 آبان ، 00:19
صفحه 60 رو نداره
ادامه
محمدرضا ا , ojale
شنبه 10 آبان ، 17:16
like
ادامه
ارجاسب محمدی , am_59
شنبه 10 آبان ، 17:02
سپاس از کار زیباتون. امیدوارم بجای گذاشتن عکسای بیهوده, ایده شما به رسم پایداری تبدیل بشه در این رسانه اجتماعی.
ادامه
صهبای ناز  , elaheyedelha
شنبه 10 آبان ، 17:01
::: سپااااااااااااس :::
ادامه
آناهیتا  بانو , banooye_noor
شنبه 10 آبان ، 16:57
اقا بوف كور
ادامه
بوف  کور , neghab001
شنبه 10 آبان ، 11:55
سپاس در حد تیم ملی برزیلم نه، آلمان
ادامه
آخرین مطالب فلسفه شوپنهاور
بخشی از نامۀ فرانتس کافکا به دوستش اسکار پولاک :... آن کس که با تنهایی خو می‌گیرد یا حتی به آن علاقمند... همه جا و در همه ادوار ، نارضایتی زیادی از حکومت ها... لذت بردن از زمان حال ، این اعلی مقصود زندگی، همان... یکی از بزرگترین و رایج ترین بی خردی ها این است که... آن کس که بدبینانه به این جهان چون دوزخ می نگرد و... اگر عقیده ای نادرست در ملأ عام یا جمعی ابراز شود... به راستی هر قدر، دوستی ، عشق و زناشوئی ، انسان ها... تنهائی ، سرنوشت هر انسان برجسته است : این گونه انسان... سادگیِ هر چه بیش تر روابط و حتی یکنواختیِ نحوه زندگی... بسیاری از آدمیان زیاده از حد در زمان حال زندگی می... سعادت رویایی بیش نیست ، اما رنج واقعیت دارد (گوته) در سال 2003 از کیانوا ریوز پرسیدم که واچفسکی ها برای... می توان گفت که عمر انسان در اصل نه بلند است، نه کوتاه،... بسیاری از جنایتکارانی که بر چوبه‌ی دار می میرند آرام... انسان باید تسامح و تحمل تقریباً بی پایان داشته باشد... عقل به هیچ وجه منشأ اخلاق نیست .... یک بار کسی ، با انصاف کامل، به من خاطر نشان کرد که... هر انسانی ، که آن چیزی است که هست و در شرایطی قرار... یگانه علت این که نیش وجدان از بین رفتنی نیست ، و... آنچه را بر خود نمی پسندی بر دیگران نیز مپسند .... اگر حسادت به خاطر ثروت ، طبقه ، یا قدرت برانگیخته... در دل هر انسان دیوی وحشی خفته که فقط در انتظار فرصتی... خودپسندی متوسل شدن به وسیله و فراموش کردن هدف است... حتی بهترین ترین و شریف ترین شخصیت نیز گاهی ما را... معلومات صرفاً وسیله ای برای رسیدن به معرفت است، و... این توهمی بیش نیست که بپنداریم حقیقت چیزی را شناخته... عمل تولید مثل به عنوان آشکارترین نمود اراده، هسته... وقتی می بینیم که هدف غایی تقریباً همه چیزهایی که... شخصیت هر کس از والدینش به او به ارث می رسد....