نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

مطالب
00/01/2 20:11

طب سوزنی درمنزل

طب سوزنی امروزه جایگاه سنتی خود را از دست داده و بصورت علمی در دانشگاه ها مورد مطالع و تدریس قرار می گیرد. طب سوزنی به صورت آکادامیک سوزن خشک یا dry needling نامیده می شود. اثرات طب سوزنی در مورد بیماری های مختلف از جمله بیماری های ارتوپدی، نورولوژی ، روماتولوژی ، اعصاب و روان، حتی در مورد بیماریهای زنان در حال مطالعه و توسعه است. آنچه که امروزه فیزیوتراپیست ها از طب سوزنی استفاده می کنند بیشتر در حیطه ی بیماری های ارتوپدی و نورولوژی است. در زمینه بیماری های ارتوپدی با اهداف کاهش درد، افزایش دامنه حرکتی، کاهش اسپاسم عضلانی، کاهش سردرد های تنشنال یا سرویکوژنیک استفاده می شود. در زمینه بیماریهای نورولوژی طب سوزنی با اهداف کاهش اسپاسم ، افزایش تونوسیته عضلانی، تحریک حسی، کاهش درد های ریفرال، افزایش حس عمقی استفاده می شود. طب سوزنی بصورت آکادمیک تدریس شده و فیزیوتراپیست ها و متخصصین درد می توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. حتما طب سوزنی در منزل را از متخصصی که دارای کارت نظام پزشکی است دریافت کنید، چرا که یک روش تهاجمی بود و خطرات خود را دارد و در صورت انجام توسط افراد فاقد صلاحیت ممکن از خسارت های جانی جبران ناپذیری را متحمل شوید. جهت طب سوزنی در منزل مرکز خدمات در منزل طب نو آماده ارائه خدمات توسط متخصصین مجرب توسط آقا و خانم می باشد جهت مطالعه بیشتر در مورد طب سوزنی لینک زیر را مطالعه نمایید
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل
    طب سوزنی درمنزل آناتومی زانو تعویض مفصل زانو عملکرد فقرات در حالت ایستاده روش شاک ویو در فیزیوتراپی استفاده از روش منوال تراپی برای کاهش درد ها یکی از... راه ها برای تسکین درد فک پنج موردی که باید درباره لیزر درمانی بافت عمیق بدانید:... آشنایی بیشتر با لیزر درمانی حس درد فانتوم شبیه چیست؟ عضو فانتوم را بشناسید دستگاه CPM و تاثیر آن در فیزیوتراپی مزیت استفاده از دستگاه سی پی ام چیست خمیدگی شست پا یا قوز شست یک اصطلاح پزشکی برای پینه... کشیدگی عضلانی سندروم پلیکا Plica طب سوزنی چه کاربردی در بیماری های مختلف دارد طب سوزنی شیوه ای از درمان است که به صورت فرو کردن... دلایل و درمان فیبرومیالژیا در زنان فیزیوتراپی و کار درمانی ماهیت فیبرومیالژیا کاربرد های رایج تیپ کینزیولوژی درمان صافی کف پا خارپاشنه و التهاب فاشیای کف پا چیست اهداف درمان در سندروم گیلن باره بلز پالسی یا فلج عصب صورت فیزیوتراپی در بیماران روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتویید درمان بیماری هیدروسفالی فیزیوتراپی کف لگن درد استخوان ها، مفاصل و عضلات و درمان آن ها