نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

مطالب
00/01/1 16:25

تعویض مفصل زانو

همانطور که می دانید مفصل زانو بیشتر از هر جای دیگر دچار آرتروز و درد می شود. در زانو گاها با مسکن ها و فیزیوتراپی التیام نیافته و در نهایت به علت درد شدید یا انحراف در راستای زانو نیاز به جراحی تعویض مفصل زانو می شود. اما تعویض مفصل زانو چیست؟ چگونه انجام شده و خطرات و مزایای آن کدامند؟ برای عمل جراحی تعویض مفصل زانو چه آمادگی هایی باید داشت؟ بعد از عمل شرایط بیمار و بازگشت به زندگی عادی چگونه خواهد بود؟
جواب همه این سوالات و اطلاعات تکمیلی در سایت مرکز طب نو برای شما توسط متخصصین مربوطه نوشاه شده است. جهت مطالعه روی لینک زیر کلیک کنید.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل
    طب سوزنی درمنزل آناتومی زانو تعویض مفصل زانو عملکرد فقرات در حالت ایستاده روش شاک ویو در فیزیوتراپی استفاده از روش منوال تراپی برای کاهش درد ها یکی از... راه ها برای تسکین درد فک پنج موردی که باید درباره لیزر درمانی بافت عمیق بدانید:... آشنایی بیشتر با لیزر درمانی حس درد فانتوم شبیه چیست؟ عضو فانتوم را بشناسید دستگاه CPM و تاثیر آن در فیزیوتراپی مزیت استفاده از دستگاه سی پی ام چیست خمیدگی شست پا یا قوز شست یک اصطلاح پزشکی برای پینه... کشیدگی عضلانی سندروم پلیکا Plica طب سوزنی چه کاربردی در بیماری های مختلف دارد طب سوزنی شیوه ای از درمان است که به صورت فرو کردن... دلایل و درمان فیبرومیالژیا در زنان فیزیوتراپی و کار درمانی ماهیت فیبرومیالژیا کاربرد های رایج تیپ کینزیولوژی درمان صافی کف پا خارپاشنه و التهاب فاشیای کف پا چیست اهداف درمان در سندروم گیلن باره بلز پالسی یا فلج عصب صورت فیزیوتراپی در بیماران روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتویید درمان بیماری هیدروسفالی فیزیوتراپی کف لگن درد استخوان ها، مفاصل و عضلات و درمان آن ها