نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل , tebbeno97

طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل

مطالب
98/02/31 15:02

فیزیوتراپی در بیماران روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتویید

روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتویید یک بیماری مزمن پیشرونده است که درمان های فیزیوتراپی در منزل و مجموعه های پزشکی به کاهش بروز ناتوانی و تقویت عضلات اطراف مفاصل درگیر کمک می کند. قطعا بیمارانی که با روند درمان آشنایی داشته باشند و اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند نتیجه بهتری از روند درمان خواهند گرفت. بنابراین ابتدا فیزیوتراپیست درباره سیر بیماری صحبت می کند و در ادامه اهداف خویش را از تنظیم برنامه مشخص و مدالیته های درمانی بیان می کند و از بیمارش می خواهد با وی همکاری کند تا نتیجه درمان با کاهش درد و افزایش ظرفیت عملکردی حداکثری فرد همراه باشد. درمانگر تکنیک های آرامش کلی عضلات را به بیمار آموزش می دهد و بیمار می داند در چه مواقعی باید از این تکنیک ها استفاده کند. بنابراین قسمت مهمی از درمان، آگاه سازی بیمار است.
با انجام تمرینات طراحی شده به طور منظم و روزانه، به مرور زمان قدرت عملکردی افزایش می یابد بیمار توانایی پیاده روی و دوچرخه سواری پیدا می کند و این به تعدیل مایع مفصلی و کنترل روند بیماری کمک می کند. بهتر است بیمار مبتلا به آرتریت روماتویید در طول مدت درمان تحت نظر متخصصین ارتوپد، روماتولوژیست و فیزیوتراپیست باشد تا روند بیماری به بهترین شکل کنترل شود.
ادامه مطلب را مطالعه کنید. منبع: tebbeno.com
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب طب نو مرکز خدمات پزشکی در منزل
    طب سوزنی درمنزل آناتومی زانو تعویض مفصل زانو عملکرد فقرات در حالت ایستاده روش شاک ویو در فیزیوتراپی استفاده از روش منوال تراپی برای کاهش درد ها یکی از... راه ها برای تسکین درد فک پنج موردی که باید درباره لیزر درمانی بافت عمیق بدانید:... آشنایی بیشتر با لیزر درمانی حس درد فانتوم شبیه چیست؟ عضو فانتوم را بشناسید دستگاه CPM و تاثیر آن در فیزیوتراپی مزیت استفاده از دستگاه سی پی ام چیست خمیدگی شست پا یا قوز شست یک اصطلاح پزشکی برای پینه... کشیدگی عضلانی سندروم پلیکا Plica طب سوزنی چه کاربردی در بیماری های مختلف دارد طب سوزنی شیوه ای از درمان است که به صورت فرو کردن... دلایل و درمان فیبرومیالژیا در زنان فیزیوتراپی و کار درمانی ماهیت فیبرومیالژیا کاربرد های رایج تیپ کینزیولوژی درمان صافی کف پا خارپاشنه و التهاب فاشیای کف پا چیست اهداف درمان در سندروم گیلن باره بلز پالسی یا فلج عصب صورت فیزیوتراپی در بیماران روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتویید درمان بیماری هیدروسفالی فیزیوتراپی کف لگن درد استخوان ها، مفاصل و عضلات و درمان آن ها