سلام  بانو , salambano

سلام بانو

سلام  بانو , salambano

سلام بانو

مطالبدوستان 1

97/01/9 21:52

تاثیر گذاری خوب با ۷ روش علمی ثابت شده

تاثیر گذاری خوب با نتیجه گرفتن مناسب در یک راستا هستند

وقتی در گذشته موفق به تاثیر گذاری خوب بر روی مردم نشده باشید، سخت است که اعتماد به نفس خود را همچنان نگه دارید! اما این ارزش ندارد که دست از زندگی بردارید و با افراد جدید ملاقات نکنید.

سلام بانو ۷ راه حل غیرقابل پیش بینی برای ایجاد یک تاثیر گذاری خوب بر روی دیگران را کنار هم قرار داده است. با ما همراه باشید.


مکالمه را در یک آسانسور شروع کنید

تاثیر گذاری خوب

شروع یک مکالمه در آسانسور و یا هنگام بالا رفتن پله ها به سمت دفتر کار، راهی عالی برای ارائه یک نسخه کوتاه از رزومه شما است. خود را به ۳-۴ جمله محدود کنید. توانایی مکالمه در یک محیط غیر معمول باعث می شود که شما با موقعیت ها، بیشتر سازگار شوید.


۳ نوع دست دادن

دست دادن

۳ نوع دست دادن وجود دارد؛ که شما باید بدانید. گرفتن دست کسی از بالا، نشانه قدرت است؛ قرار دادن آن در کف دست، نشانه ای از چاپلوسی و تملق است. هنگامی که کسی دیگری را برابر می بیند، دستانشان در یک سطح قرار می دهند. این شکل دست دادن، معمولا در اولین جلسه استفاده می شود.


روابط تجاری را با زندگی شخصی خود مخلوط کنید

روابط تجاری

اگر فقط قادر به گفتگو در مورد زندگی شخصی خود هستید، به نظر غیر حرفه ای می رسید. اگر به طور انحصاری به کسب و کار بپردازید، به عنوان یک شخص در یادها نمی مانید. معامله های تجاری اغلب یکسان هستند، بنابراین یک چیز شخصی برای ایجاد یک تاثیر گذاری خوب و طولانی مدت به وجود بیاورید.


گرمی را به اشتراک بگذارید

گرمی

از دوران کودکی، ما مشروط بودن وابستگی گرمی با اعتماد را درک کرده ایم. اگر همیشه دست های سرد دارید یا در زمستان به ملاقات می روید، دستان خود را با استفاده از قهوه یا خشک کن دست، گرم کنید.


نگران نباشید، ضعف هایتان را نشان دهید

ضعف ها

هر کس می خواهد به شدت مورد توجه قرار گیرد. اما بحث و گفتگو با ادعاهای منحصر به فرد شما، ممکن است دیگران را دور کند. قابل اعتماد باشید و نگران خطا یا اشتباه کردن نباشید. با اجازه دادن به کسی که شما را اصلاح کند، با آنها ارتباط برقرار کنید.


برای یک ملاقات نزدیک، تمرین کنید

تمرین ملاقات

اولین جلسه را با کسی شبیه سازی کنید. سعی کنید گفت وگوهایی را که انتظار دارید درگیر شوید، بسازید. لیست سوالات و یک توصیف کوتاه از خودتان تهیه کنید. همیشه ارزش دارد که خود را برای یک ملاقات آماده کنید. مانند یک بازیگر که برای بازی یا فیلم همین کار را می کند.


بر روی تصویر خود کار کنید

تصویر شخصی

قبل از ملاقات با افراد جدید، تصویری را که می خواهید اتخاذ کنید، کاملا در نظر بگیرید. تنها ایجاد چیزی منحصر به فرد در مورد ظاهر خود کافی است. شما باید تلاش کنید تا نشان دهید که احساس سبک مخصوص به خود دارید. به این ترتیب شما یک تاثیر گذاری خوب از اعتماد به نفس و استقلال ایجاد خواهید کرد.
99
    آخرین مطالب سلام بانو
    پوست سالم و درخشان حتی در زمستان تاثیر گذاری خوب با ۷ روش علمی ثابت شده آموزش تردستی های ساده و معروف ۱۱ راز نهفته در انیمیشن های معروف مواردی که چشم ها درباره سلامت شما می گویند چگونه در ۵ دقیقه از شر سردرد خلاص شویم؟ زندگی طولانی با خم و راست شدن نکات روانشناسی در برخوردهای روزمره فیلم های انیمیشن و تبدیل حیوان به انسان بازسازی آشپزخانه در کمتر از یک ساعت راه های شناسایی کیف تقلبی طراحی راه حل های ساده خلاقانه ۱۰ نکته برای تمیز نگه داشتن خانه شما آب کردن سریع چربی شکم با یک روش جامع تصاویر اتاق خواب در سراسر جهان همراه با ایران تاریخچه حلقه ازدواج و ایران کاشت سبزه و انواع دانه ها استایل های زیبا برای خانم های با حجاب نکته های مهم شیک پوش بودن ست کردن لباس را چگونه است؟ شلوار سفید و ست کردن آن کت و شلوار واجب در کمد مردان گیره مو Esmerelda Bobbies حلقه گل رز Rosa Halo تاج سر نامزدی افی Effie Headband تاج سر فلین Flynn Comb تور بلند و پوشاننده Curving Periphery Veil تاج نگین منگوله دار Jeweled Tassel Halo تاج آکانتا Akantha Crown کفش عروس پاشنه بلند