نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ارشا سامی , okhan

ارشا سامی

 هر شب دلم دریای اتیشه از این بدتر مگه میشه....حال هیشکی تو دنیا بدتر از حال من نیست
ارشا سامی , okhan

ارشا سامی

مطالب تصاویر 34
91/11/22 12:51

خطرناکترین ورزشهای دنیا 1....

خطرناکترین ورزشهای دنیا
1. پرش از بنا

پریدن از بنا یک ورزش است که با استفاده از چتر نجات از برج ها، آنتن ها، ساختمان های بلند و … انجام می شود. این کار در شهر انجام می شود نه در یک دشت بزرگ، پس مشخصا خطرات زیادی همراه آن خواهد بود.

  2. غواصی آزاد

غواصی بدون هیچ گونه تجهیزات بسیار خطرناک است، ولی بسیاری از مردم از آن لذت می برند. آیا باید آنها را سرزنش کرد؟ غواصان سعی می کنند به بیشترین عمق با یک نفس برسند. این ورزش در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین ورزش های افراطی است به خصوص برای دوستداران آب وزیبایی های آن.

    3. غواصی در غار

غواصی در غار یکی از زیباترین ورزش ها در جهان است. کاوش در غار که حداقل نیمی از آن با آب پر شده است باید یک تجربه فوق العاده باشد. در هنگام غواصی باید از تمام امکانات تخصصی این ورزش استفاده شود زیرا بسیار خطرناک است و خطراتی مانند دکمپرس، غرق شدن و … در کمین ورزشکاران است.

    4. اسکی سرعت

اسکی سرعت یک ورزش عمومی نیست، برای اینکه مطمئن شوید باید بدانید که به جز مهارت و تجربه، اسکی باز باید شجاعت و تا حدودی دیوانگی داشته باشد! این ورزش اسکی در سراشیبی است که معمولا سرعت اسکی بازان بالای 200 کیلومتر در هر ساعت است.

    5. ماهیگیری روی صخره ها

یکی از خطرناک ترین ورزش ها در جهان ماهیگیری روی سنگ است. شامل ایستادن بر روی صخره و ماهیگیری مستقیم از دریا که ادعا می شود در آن سالانه تعداد زیادی مرگ و میر اتفاق می افتد. با این وجود، محبوبیت و طرفداران این ورزش در حال رشد است.

    6. گاو سواری

این یکی از ورزش های بسیار شدید است که شما ممکن است با آن آشنا باشید. در ابتدا گاو نر در یک محوطه کوچک است اما زمانی که سوار احساس آماده بودن می کند، دروازه باز و گاو نر شروع به حرکت می کند و سوار باید سعی کند که از پشت او پرتاب نشود. این ورزش بسیار خطرناک است اما به نظر نمی رسد محبوبیت آن رو به کاهش باشد.

    7. سوپر کراس

مسابقه موتورسیکلت در خارج از جاده در میان انواع موانع و با سرعت زیاد، اگر چه بسیار هیجان انگیز و جالب و تعداد زیادی طرفدار به دست آورده اما این ورزش نیز بسیار خطرناک است.

    8. مسابقه قایق بادبانی

مسابقه قایق بادبانی، ورزشی بسیار زیبا و در عین حال بسیار خطرناک است، زیرا حوادث زیادی همراه آن است، مانند غرق شدن، کوسه ها و همه نوع حوادث، به ویژه هنگامی که در فاصله بسیار دور از ساحل انجام می شود.

    9. لوژ خیابانی

این ورزش نیز که در جاده های هموار انجام می شود، بسیار خطرناک است و آنهایی که می خواهند این ورزش را انجام دهند باید به طور کامل از خطرات آن آگاه شوند و از تجهیزات ایمنی خاص استفاده کنند. با وجود خطرات آشکار، دارای شهرت زیادی است و به صورت حرفه ای برگزار می شود. در این ورزش افراد به آسانی می توانید سرعت 100 کیلومتر بر ساعت را لمس کنند، پس هیچ جای تعجب ندارد که علاقه مندان سرعت عاشق آن شوند.

    10. سنگ نوردی

سنگ نوردی به دو شکل بالا رفتن از صخره های ساخته شده توسط انسان و صخره های طبیعی است. با استفاده از دست و پاهای خود کوه نوردان باید سعی کنند به بالاترین نقطه برسند. این کار بسیار دشوار است زیرا کوه نوردان نیاز به داشتن هر دو توانایی فیزیکی و روانی هستند، در نتیجه باعث می شود صخره نوردی یکی از جالبترین ورزش ها جهان بشود. اما خطر آن وقتی خیلی زیاد می شود که صخره نوردان تصمیم می گیرند بدون تجهیزات ایمنی و با تکیه بر مهارت های خود این ورزش را انجام دهند.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب ارشا سامی
    تولدت مبارک سلامت و شاد باشی تو پاساژ راه میرفتم که یهوخوردم به یه نفرو افتادزمین.... داداش ارشا نیستی بابا دلمون تنگ شد واست بی معرفت سخت ترین کار دنیا بی محلی کردن ب کسی ست ک با تمام... :X:X یادی ک من ازتو میکنم نمایش مهر خودم نیست بلکه لایق... سلام ارشا نیستی؟ دلم رابطه ای میخواد ک اگه 5 دقیقه زنگ نزدم اس ندادم... تا حالادقت کردین چرا سیصد تومن سی تا صد تومنی نمیشه... با کسی رابطه ی احساسی برقرار کن که نه تنها افتخار... دوستان در اینستاگرام فالو کنن مرسییییییی :x id instagram==>>... یارو میره هارد بخره میگه هارد 640 میخوام یارو هارد... جمعیت جهان 7000000000 اگه من بمیرم 6999999999 نفر!... این ک میگن خوشگلی و خوشتیپی دردسر داره واقعا حقیقت... ﺑﻪ ﯾﺎﺭﻭ ﻣﯿﮕﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﭽﻪ ﺕ ﺍﻧﻘﺪ ﺯﺷﺘﻪ؟... دیگه بازی نیستی.... تفلدت مبارککککککککککککککککککککککک ... کبوتر باکبوتر باز باران با ترانه میخورد بربامش بیش... تولدت مبارک ارشا جان انشااله همیشه سلامت باشی صدساله... تولدت مبارک آقا ارشا آرزومند آرزوهای شما♥♥♥♥ ... تولدت مبارک میبخشم کسانی راک هرچه خواستند بامن با دلم با احساسم... شبهایم تلخ.... دیشب رفتم رستوران 200 هزار پول غذام شده !... از بس پیام ارسال كرده بودم ، كلوب دیگه اجازه نمیداد... فقط کسایی که """"HOT""""" هستن ببینن!... @ به مامانم گفتم تولدمه امشب!... ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺍﺩﺩﻟﯿﺴﺖ ﻣﺤﻘﺮﺍﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭ پرﻭﻓﺎﯾﻞ...