, nela97

nela IM

 آنچه پنهان در میانِ سینه باشد ، عشق نیست ! عاشقان با رسم رسوایی به میدان میروند ...
  , nela97

nela IM

مطالب

97/07/1 00:15

حس و حالِ این روزهایم مثلِ مردِ آینه فروشیست که از...

حس و حالِ این روزهایم مثلِ مردِ آینه فروشیست که از بختِ بدش آینه فروشِ شهرِ کوران شده است.
نه آینه هایش فروش میرود و نه کسی او را می بیند.

حس و حالِ این روزهایم مثل پدریست که ماه ها از کارش اخراج شده و او هر روز صبحِ زود بر حسبِ عادت از خواب بیدار می شود و از خانه بیرون می رود. به کجا اما نمیداند.

حس و حال این روزهایم مثلِ جاروکشیست که در محلّه ی سُپوران کار میکند و خسته است از آدم ها و خسته از جواب دادنِ سلامِ رهگذران.
خسته است از کوچه و خیابان های تکراری که نه بادی بر این کوچه و خیابان ها می وزد و نه بارانی
خسته است... خسته از مردمِ خواب قصّه گفتن
و زیرِ درختِ کاج ، در هر رکعت از نماز ، هزاران بار مُردن
و هر روز از خود پرسیدن که :
‎راستی سهم ما از یک حیاط سبز چه بود؟
‎راستی سهم ما از پنجره هامان چه بود؟
و چرا دیگر عشق پشتِ پنجره هامان سوت نمی زند؟

#علیرضا_بهجتی

99
آخرین مطالب
اصلا خدا برخی از زن ها را مرد آفریده است همان قدر... ... مامان بزرگِ مامانم، هشتاد و خرده ای سال عمر کرد این... مشکلتان چیست ؟... هر آدم موفقی که امروز میبینی, قبلا یه شکست خورده... زندگی ای که بدون عشق بگذرد ، یک عمر بیهوده است !... امشب، برای چند ثانیه هم که شده خوبِ خوبِ خوب، مکث... ساندویچ ساز پاناسونیک زده 470تومن :)) چی میسازه مگه... بى قانون ترین مكان دنیا ، دنیاى عاشق هاست .... ‏فقط یک لحظه طول میكشه تا بفهمى اونى كه فكر میكردى،... جای تو خالی ست!... کسانی که ما را دوست‌ دارند، از آن‌ها که از ما نفرت... جهنم که الزاما "آتش" نیست !... نمیگم با امیدِ واهی خودت رو گول بزنی تا روزت شب بشه... بابای من ی حرف قشنگی داره شاید مهمترین چیزی ک ازش... سامان جلیلی گلایه سیناسرلک چ مادر بزرگ باحالی... مادربزرگای ما ک برا همه چی میگفتن زشتهههه! :)) همین که یک نفر هست که تمام نقطه چین ها را برایت پر... یادم بیاور برایت بنویسم که عشق را باید بی‌حساب اندوخت... از حسود بیشتر از دشمن بترس، آتش دشمنی ها سرد میشه... تو را به خدا تمام دوست داشتن هایتان را بی فکر ندهید... از کسانی که میکوشند آرزوهایت را کوچک و بی ارزش جلوه... گاهی اوقات باید تمامِ مشغله هایت را زمین بگذاری ،...