, nela97

nela IM

 آنچه پنهان در میانِ سینه باشد ، عشق نیست ! عاشقان با رسم رسوایی به میدان میروند ...
  , nela97

nela IM

مطالب

97/07/1 00:13

ازدواج می کنی، چون می ترسی!...

ازدواج می کنی، چون می ترسی!
می ترسی کسی را که چند صباحی ست دلبسته اش شده ای، از دست بدهی.می ترسی زمان پیری و کوری ات کسی را نداشته باشی، تر و خشکت کند. می ترسی زیادی تنها بمانی. می ترسی سن و سالت از یک حدی بگذرد و اگر مرد باشی، زن دلخواهت را به تو نمی دهند و اگر هم زن باشی که پیر و چروکیده ای و کسی تو را نمی خواهد.
ازدواج می کنی چون با در آغوش کشیدن بچه های شیرین زبان، دلت غنج می زند برای بچه دار شدن. ازدواج می کنی چون شبی از شب های تنهایی ات، در محفلی زن و شوهری از سر اتفاق زیادی به یکدیگر توجه کردند و از قضا تو هم همان شب دلت گرفته بود و حسرت شان را خوردی!
ازدواج می کنی چون می ترسی بیشتر از این برایت حرف درآورند. می ترسی چون جامعه خراب است. می ترسی چون به خیالت حتما باید ازدواج کرد و نمی دانی که فقط و فقط ازدواج برای کمال است و نه ترس از دست دادن، نقطه ی عطفی ست برای ازدواج و نه عناصر دیگر..
ولی از یک چیز نمی ترسی.. نمی ترسی که مبادا کسی را از دست بدهی که با او نقاط مشترک زیادی داری. از این چیزها هیچ وقت نمی ترسی. به این چیزها هیچ وقت فکر هم نمی کنی. حتا به فکر این هم نیستی که بدنبالش بگردی
پیدایش کنی و عاشقش شوی یا لااقل او را عاشق خودت کنی. چون نمی دانی که نیمه مشترک وجود چیزی ست حقیقی نه شعار است و نه خرافات و نه قصه. واقعی واقعی ست. به همان اندازه ای واقعی ست که خود تو واقعی هستی..

#شیما_سبحانی
99
10
3
3
  , nela97
یکشنبه 1 مهر ، 19:10
تیکه اخرش خیلی عالیه
ادامه
  , nela97
یکشنبه 1 مهر ، 19:09
نترس
ادامه
جوینده  , 201897
یکشنبه 1 مهر ، 18:54
دقیقا همین ترس هاست ک توی دلمون ریختن...
ادامه
آخرین مطالب
اصلا خدا برخی از زن ها را مرد آفریده است همان قدر... ... مامان بزرگِ مامانم، هشتاد و خرده ای سال عمر کرد این... مشکلتان چیست ؟... هر آدم موفقی که امروز میبینی, قبلا یه شکست خورده... زندگی ای که بدون عشق بگذرد ، یک عمر بیهوده است !... امشب، برای چند ثانیه هم که شده خوبِ خوبِ خوب، مکث... ساندویچ ساز پاناسونیک زده 470تومن :)) چی میسازه مگه... بى قانون ترین مكان دنیا ، دنیاى عاشق هاست .... ‏فقط یک لحظه طول میكشه تا بفهمى اونى كه فكر میكردى،... جای تو خالی ست!... کسانی که ما را دوست‌ دارند، از آن‌ها که از ما نفرت... جهنم که الزاما "آتش" نیست !... نمیگم با امیدِ واهی خودت رو گول بزنی تا روزت شب بشه... بابای من ی حرف قشنگی داره شاید مهمترین چیزی ک ازش... سامان جلیلی گلایه سیناسرلک چ مادر بزرگ باحالی... مادربزرگای ما ک برا همه چی میگفتن زشتهههه! :)) همین که یک نفر هست که تمام نقطه چین ها را برایت پر... یادم بیاور برایت بنویسم که عشق را باید بی‌حساب اندوخت... از حسود بیشتر از دشمن بترس، آتش دشمنی ها سرد میشه... تو را به خدا تمام دوست داشتن هایتان را بی فکر ندهید... از کسانی که میکوشند آرزوهایت را کوچک و بی ارزش جلوه... گاهی اوقات باید تمامِ مشغله هایت را زمین بگذاری ،...