نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
سپهر  , msepehr1392

سپهر

 ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده.
سپهر  , msepehr1392

سپهر

مطالب تصاویر 74
99/12/13 16:48

مردی فاسق و نابکار، مویی بلند بر سرش گذاشته بود و...

مردی فاسق و نابکار، مویی بلند بر سرش گذاشته بود و برای گدایی و گرفتن خرده غذایی و گذراندن زندگی، خود را سید جلوه می‌داد.
روزی عالمی باتقوا که اصل و نسب آن شخص را می‌دانست، از کنار او گذشت و به او سلام نکرد. آن مرد به او اعتراض کرد و گفت: "من از خاندان رسول هاشمی هستم و تو از امت جد من هستی؛ چگونه است که از کنار من عبور می‌کنی و سلام نمی کنی؟! حال آنکه چندین بار در نماز و غیر نماز بر من صلوات می‌فرستی؟"

عالم در جواب گفت: "من در صلوات «و آله الطیبین الطاهرین» می‌گویم و به این وسیله، تو از خاندان او خارج می‌شوی؛ زیرا نه طیب هستی و نه طاهر."

99
کامنت بنویسید...
سپهر  , msepehr1392
سه شنبه 19 اسفند ، 20:44
پاینده باشید بزرگوار
ادامه
علی  , alikhafan02
سه شنبه 19 اسفند ، 20:43
خواهش آقا سپهر بزرگوار
ادامه
سپهر  , msepehr1392
سه شنبه 19 اسفند ، 20:38
ممنون و سپاس علی آقا
ادامه
علی  , alikhafan02
سه شنبه 19 اسفند ، 20:19
عالی
ادامه
سپهر  , msepehr1392
شنبه 16 اسفند ، 14:53
تشکر از مژده خانم و محیا جان
ادامه
سپهر  , msepehr1392
پنجشنبه 14 اسفند ، 16:52
تشکر از آقا فرشاد و علی آقای گل
ادامه
آخرین مطالب سپهر
‏از خواستگار پرسیدن : دستت کج نیست؟... داستان کوتاه #یک_راز روزی از روزها در جنگلی سرسبز... خوش بر کسی که سفره نشین خدا بود از هرچه غیر خواسته... چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش در ماه رمضان که توی زندگیت... محبت تجارت پایاپای نیست چرتکه نیندازیم که من چه کردم... به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا جز آنها کسی... انگـــــــاری غلغله ی محشـره چارشنبه سوری گوشم از... پیام نوروز این است : دوست داشته باشید و زندگی کنید... من همانم ڪہ تو بایست ڪنارش باشے من همانم ڪہ تو بایست... تــــو تڪرار نمیشوے ایڹ مــــــنم ڪہ دلبسته تر میشم... مردی فاسق و نابکار، مویی بلند بر سرش گذاشته بود و... ﻳﻮﺍﺵ‌ﺗﺮﺧﻮﺷﺤﺎلی ﻛﻨﻴﺪ!... پدر جان باش و با بودنت باعث بودن من باش روزت مبارک.... بعضی از آدم ها را می توان سه دقیقه تحمل کرد و بعضی... عزیزم چه زیبا می‏شوی وقتی چنین در باد میرقصی چه زیباتر... پیر شدن به سن نیست به این است که: ورزش نکنی، کتاب... ‌خیالت داند و چشم من و "غم" که هر شب در چه کارم با... غلط است اینکه گویند: به‌دلی ره است دل‌را!... بچه که بودم عموم برام یه کتونی خرید که سفید بود،... دو نفر از افراد مشهور با فاصله‌ی چند روز فوت می‌شوند،... عاداتی كه معجزه میکند: با ملایمت ، سخن بگوئید عمیق... پدری توی بیمارستان نفسهای آخرشو می‌كشید و سه تا پسرهاش... انواع زن از دید اداره برق زن خوب: چراغ خونہ زن چاق:... ﺯﻧﯽ ﺑﺎ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﺒﻮﺩ ﺭﻓﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﮐﺘﺮ؛ دﮐﺘﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﭼﯽ ﺷﺪﻩ... (داستانی آموزنده و خواندنی) پدری همراه پسرش در جنگلی... تا خدا پرونده احساس "زن" را باز کرد خلقت زیبای "زن"... زندگی پیچیده‌تر از چیزی‌ست که فکرش را می‌کنی!... در زندگی از چیزهای زیادی میترسیدم و نگران بودم، تا... داستان کوتاه استاد بزرگواری می‌گفت: یک بار داشتم... متن قشنگیه : حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی نمیتوانی...