نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
سپهر  , msepehr1392

سپهر

 نیمه شعبان عید عاشقان و منتظران ظهور مبارک باد.
سپهر  , msepehr1392

سپهر

مطالب تصاویر 74
99/11/11 19:41

زندگی پیچیده‌تر از چیزی‌ست که فکرش را می‌کنی!...


زندگی پیچیده‌تر از چیزی‌ست که فکرش را می‌کنی!
همین لحظه چشمانت را ببند و به چند سال قبل‌ترت برگرد و دغدغه‌ها و آدم‌های همان روزها را به خاطر بیاور... با کنکاش زیاد، به یاد دغدغه‌هایی خواهی‌افتاد که امروز برایت ذره‌ای هم اهمیت ندارند و در خاطرات محو شده‌ات به آدم‌های غریبه‌ای خواهی‌رسید که روزی آشناترینِ تو بوده‌اند و فکر می‌کردی بدون آن‌ها ادامه‌ی زندگی‌ات ممکن نخواهد بود، ولی حالا حتی نام و نشانه‌ای از آن‌ها در پرت‌ترین روزنه‌های افکارت هم نیست!
خواستم یادآوری کنم تا دغدغه و نگرانی‌های امروزت را هم بیش از ظرفیتشان جدی نگیری و آرامشت را برای رفتنی‌ها و درست نشدنی‌ها خراب نکنی.
در بهترین حالتش چند ماه بعد، تمام دغدغه‌های امروزت بی اهمیت می‌شوند و تمام آدم‌های رفته، فراموش...
و در بدترین حالتش خاطرات کمرنگی خواهدماند برای چندثانیه تداعی و افسوس خوردن...
ولی همیشه این زندگی‌ست که پر رنگ‌تر از هر تداعیِ تاسف‌بار و هر افسوس بی‌نتیجه‌ای ادامه دارد...
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب سپهر
محبت تجارت پایاپای نیست چرتکه نیندازیم که من چه کردم... به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا جز آنها کسی... انگـــــــاری غلغله ی محشـره چارشنبه سوری گوشم از... پیام نوروز این است : دوست داشته باشید و زندگی کنید... من همانم ڪہ تو بایست ڪنارش باشے من همانم ڪہ تو بایست... تــــو تڪرار نمیشوے ایڹ مــــــنم ڪہ دلبسته تر میشم... مردی فاسق و نابکار، مویی بلند بر سرش گذاشته بود و... ﻳﻮﺍﺵ‌ﺗﺮﺧﻮﺷﺤﺎلی ﻛﻨﻴﺪ!... پدر جان باش و با بودنت باعث بودن من باش روزت مبارک.... بعضی از آدم ها را می توان سه دقیقه تحمل کرد و بعضی... عزیزم چه زیبا می‏شوی وقتی چنین در باد میرقصی چه زیباتر... پیر شدن به سن نیست به این است که: ورزش نکنی، کتاب... ‌خیالت داند و چشم من و "غم" که هر شب در چه کارم با... غلط است اینکه گویند: به‌دلی ره است دل‌را!... بچه که بودم عموم برام یه کتونی خرید که سفید بود،... دو نفر از افراد مشهور با فاصله‌ی چند روز فوت می‌شوند،... عاداتی كه معجزه میکند: با ملایمت ، سخن بگوئید عمیق... پدری توی بیمارستان نفسهای آخرشو می‌كشید و سه تا پسرهاش... انواع زن از دید اداره برق زن خوب: چراغ خونہ زن چاق:... ﺯﻧﯽ ﺑﺎ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﺒﻮﺩ ﺭﻓﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﮐﺘﺮ؛ دﮐﺘﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﭼﯽ ﺷﺪﻩ... (داستانی آموزنده و خواندنی) پدری همراه پسرش در جنگلی... تا خدا پرونده احساس "زن" را باز کرد خلقت زیبای "زن"... زندگی پیچیده‌تر از چیزی‌ست که فکرش را می‌کنی!... در زندگی از چیزهای زیادی میترسیدم و نگران بودم، تا... داستان کوتاه استاد بزرگواری می‌گفت: یک بار داشتم... متن قشنگیه : حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی نمیتوانی... قبل از عشق بعد از عشق… عشق قدیمی‌ترین و پابرجا‌ترین... لحظه ها مۍگذرند گرم باشیم و پر از فکر و‌ امـید عشق... (حکایتی زیبا) (مرا کنار مگذار) آهنگری با وجود رنجهای... از حکیمی پرسیدند: چرا از کسی که اذیتت می کند انتقام...