نرم افزار اندروید کلوب
بی  تو  , mozhdeh_2398

بی تو

 ‏تعبیر محال‌ترین رویای من باش...
بی  تو  , mozhdeh_2398

بی تو

مطالب تصاویر 214دوستان 41
98/04/27 04:42

تغذیه گروه خونی «O»

گروه خونی «O»

برای افراد با گروه خونی «O» توصیه می‌شود كه رژیم غذایی حاوی پروتئین زیادی باشند و اگر این گروه فقط سبزی خوار باشند، دائم احساس گرسنگی می‌كنند و در نتیجه به خوردن تنقلات روی می‌آورند كه در نتیجه با مشكلاتی در میزان قند خون و متابولیسم مواجه خواهند شد. این افراد می‌توانند آزادانه گوشت لخم و ماهی مصرف كنند، اما از خوردن زیاد لبنیات یا كربوهیدارت‌ها باید خودداری كنند.

از نظر ورزش كردن هم این گروه باید در روز یك ساعت، فعالیت بدنی داشته باشند و ترجیحا در هنگام صبح به جای عصر ورزش كنند. برای این اشخاص شنا، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری توصیه می‌شود.
99
کامنت بنویسید...
بی  تو  , mozhdeh_2398
پنجشنبه 27 تیر ، 21:49
ادامه
میم  , nazar_baz
پنجشنبه 27 تیر ، 18:16
این منم
ادامه
آخرین مطالب بی تو
بزرگ‌ترین اشتباه در زندگی.... شاید اگر راه و رسمِ عاشقی کردن بلد بودیم، انقدر درگیرِ... چقدر بد که آدم ها بدون پرسیدن آن چیزی که از کسی ذهنشان... اگه برای آدمهاى مختلف، یک خاطره ی خنده دار رو چند... موفقیتهایی که آدمهای صبور بدست می‌آورند همانهایی... من وجود دارم.... شاد و خندان باش!... عشق چیز خطرناک و پیچیده‌ای است !... نظریه پنجره شکسته چیست؟... وظیفه‌ى دیگران نیست نیازهاى ما را برآورده كنند یا... تو یه جایی که زندگی میکنی همیشه یکیو بیشتر از تو... ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم!... ده جمله به یادماندنی از جیم ران اسطوره رشد شخصی ۱.... هر وقت خواستی یک تغییر ماندگار توی زندگیت ایجاد کنی؛... دوستی مقوله‌ای حتی پیچیده‌تر و حیاتی‌تر از عشق است.... ناامید شده اید؟... اگر نمى دانید مى خواهید با زندگیتان چه بكنید، احساس... هوای آدمای مهربون رو داشته باشید اونا اصلا با خودشون... همه در نهایت خواهند رفت، بعضی ها با انتخاب خودشون... شماها وقتتون رو با چه آدمایی میگذرونید؟...