نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

محسن م , mohsen8286

محسن م

 حلالم کنید دوستان....
محسن م , mohsen8286

محسن م

مطالب
00/04/22 19:07

تو گل سرخ منی تو گل یاسمنی تو چنان شبنم پاک سحری...


تو گل سرخ منی
تو گل یاسمنی
تو چنان شبنم پاک سحری ؟
نه
از آن پاکتری
تو بهاری ؟
نه
بهاران از توست
از تو می‌گیرد وام

حمید مصدق
99
کامنت بنویسید...
 الی  , eli.mj
شنبه 2 مرداد ، 09:51
عاااااالی
ادامه
کمی عاشقانه  , banoo1394
چهارشنبه 30 تیر ، 17:17

گویند: بهشت و حورعین خواهد‌بود،
و آن‌جا می ناب و اَنْگَبین خواهد‌بود؛

گر ما می و معشوقه گُزیدیم چه باک؟
آخِر نه به عاقبت همین خواهد‌بود؟

# خیام
ادامه
محسن م , mohsen8286
جمعه 25 تیر ، 09:32
دردها
زیبا نگاهید دوستان
ادامه
مارال  م , cloob99128
جمعه 25 تیر ، 08:56
خیلی زیباست
ادامه
هلنا  , asdf1804
جمعه 25 تیر ، 08:00
قشنگ بود.... لایک
ادامه
محسن م , mohsen8286
جمعه 25 تیر ، 07:29
نگاهتان زیبا و عالیست دوستانم
ادامه
شادی  , 13471111
پنجشنبه 24 تیر ، 23:55
زیبا
ادامه
مهربانو  , farniya85
چهارشنبه 23 تیر ، 21:02
زیباااا
ادامه
دنــیرآ ملکه عشق   , esrar1
سه شنبه 22 تیر ، 22:48
عاالی
ادامه
آخرین مطالب محسن م
"میخواهم از تو بنویسم" میخواهم از تو بنویسم تا نامت،... تو را دوست دارم!... تو کدامین گلی که عطر تنت در امتداد نبض و جان من است.... جمعه ؛ گاهی شبیهِ دفترچه ی خاطراتی ست که هر بار ،... عشق من شد سبب خوبی و رعنایی او داد رسوایی من شهرت... لبخند تو خلاصه ی خوبی هاست. نه مغرورم،  نه دلسنگم،  نه از تحقیر می‌ترسم  پر از... آدم اینجا تنهاست و در این تنهایی سایه‌ی نارونی تا... شب هزار جفت چشم دارد و روز بیش از یک چشم ندارد با... هدفِ اصلی آن است که در زندگی  احساسِ عشق و آرامش... اسم شما را صدا کردم، باران چنان گرفت که اسم شما در... سلام دوستان عزیز کلوب بسته میشود؟... بعد از تو باز عاشقی و باز.... رفتم اما دل من مانده بر دوست هنوز میبرم جسمی و دل... و بعد از این همه هنوز بر این گمانی كه ناشناسی و پنهان؟... تو آن شعری که من جایی نمی خوانم.... من هرگز نخواستم از عشق افسانه‌ای بیافرینم باورکن... وقتی به آدم تنهایی برمی‌خوری، مهم نیست که چه توجیهی... مادرم می‌گفت: عشق بزرگترین هدیهٔ جهان به انسان است.... شب رفت .... ای دل به تو گفتم که مرو از پی دلدار دیوانه شوی نیست... چه وقت انسان بزرگی هستیم ؟... عشق را روز قیامت آتش و دودی بُوَد نور آن آتش تو باشی... برخیز دلا!... تو گل سرخ منی تو گل یاسمنی تو چنان شبنم پاک سحری... ﺑﺮﻣﺴﺘﯽ ﻣﻦ ﺣﺪ ﺳﺰﺍﻭﺍﺭ ﺯﺩﻧﺪ ﺑﺎ ﺷﮏ ﻭ ﯾﻘﯿﻦ ﺗﻬﻤﺖ ﺑﺴﯿﺎﺭ... من از این بند نخواهم به‌در آمد همه عمر بند پایی که... این منم ، همان که اندکی تنهایی و یک فنجان چای داغ... صبح‌ها وقتی خورشید در می‌آید متولد بشویم هیجان‌ها... قد و قواره آدم‌ها با هم فرق دارد اما آنکه تو را دوست...