مهدی کاظمی , mk3526

مهدی کاظمی

 تــَـماشایِ تــــــــــــــــــــــــــــــــــــو دنیامو بهم ریخت...
مهدی کاظمی , mk3526

مهدی کاظمی

مطالب تصاویر 33

91/10/10 08:53

همسویی ریکی همسویی ریکی واژه همسویی یا تشرف (Attunement)...

همسویی ریکی
همسویی ریکی واژه همسویی یا تشرف (Attunement) به معنی پذیرفتن انرژی ریکی و واجد شرایط بودن برای وصل شدن به منبع ریکی می باشد. در فرآیند همسویی استاد ریکی که خود قبلا همسو شده است به عنوان واسطه ای قرار می گیرد بین درخواست کننده ریکی (شاگرد یا کارورز) و منیع انرژی کیهانی (کی). چیزی که در همسویی واقع می شود ایجاد نوعی حالت پذیرندگی در شاگرد است. فرآیند همسویی با تغییری که در ارتعاش و فعالیت چاکراها انجام می دهد بدن جسمی و بعد روانی شاگرد را آماده ایجاد ارتباط با یک منبع انرژی بسیار قوی می سازد. شاگرد پس از همسو شدن تا آخر عمر به منبع انرژی وصل شده و در ارتباط خواهد بود. معجزه ریکی نیز دقیقا به این عامل بر می گردد که حتی با یک مرحله همسویی ریکی، مادام العمر در بدن شما باقی می ماند و هر زمان که اراده کنید توان فراخوانی آن را دارید. یک همسو شده (کانال شده) با ریکی می تواند با تمرینات مستمر جریان و گردش ریکی را در چاکراهای اصلی و فرعی بدن خودش تقویت سازد تا انرژی پاک ریکی را هر چه بیشتر و بهتر حس کند.
در ریکی استاد به عنوان کانال و واسطه انتقال انرژی کیهانی به شاگرد هست. در تمرینات ریکی اصلاً مفهومی به نام " ارسال " ریکی وجود ندارد بلکه فقط انتقال مطرح است. در فرآیند همسویی یا تقویت ریکی و یا  استاد با تمرکز روی سمبل ها و همچنین وصل شدن به منبع ریکی (ایشان همیشه در ارتباط با منبع ریکی هستند اما این فرآیند را برای ایجاد ارتباط شاگرد انجام می دهند) باعث می شود شاگرد به منبع انرژی کیهانی (کی) وصل شود. به عنوان مثال ریکی و هر نوع انرژی کیهانی مانند آب پشت سد هست که همیشه وجود دارد، اما بدون کانال کشی امکان بهره برداری از اون وجود ندارد. بنابراین، برای آبیاری مزارع و یا هر نوع استفاده دیگری لازم هست کانال هایی ایجاد شوند که از سویی وظیفه انتقال آب رو دارند و از طرف دیگر ارتباط شاگرد یا استفاده کننده از آب را (در مورد مثال سد) میسر می سازند.این کانال ها همان اساتید ریکی می باشند که شاگردان توسط آنها به منبع وصل می شوند.
** «ریكی» بعنوان طب مكمل می‌باشد و در حالیكه از انرژی ریكی استفاده می‌كنید، می توانید ریکی را با داروهای تجویز شده توسط پزشك خود را نیز ادامه دهید. «ریكی» سیستم ایمنی بدن را در نهایت ممكن، فعال می‌سازد و نیز موجب تجدید حیات و بازسازی بافت‌ها، سلول‌ها و استخوان‌ها می‌گردد.  «ریكی» تكنیك بسیار موثری برای ایجاد آرامش، تعادل ذهنی و آزادسازی استرس‌ها و فشارهای روانی می‌باشد.
 «ریكی» هرگز و به هیچ طریقی به شخص آسیب نمی‌رساند زیرا به میزان نیاز دریافت كننده جاری می‌شود  «ریكی»، انرژی را در بدن بجریان انداخته و چشم سوم (كه عهده‌دار تشخیص و تفهیم مسیر دلخواهمان است) و همچنین مركز انرژی ریشه را تحریك می كند تا با یكدیگر فعالیت هماهنگ و سازگاری را برقرار نماید.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب مهدی کاظمی
    یه پسرایی هستن که صدای خنده هاشون تو خیابون نمیپیچه... ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﻭﺗﺎ ﭼﺸﻢ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯾﻪ ؟... از همان روز که مسکین سرای تو شدم به تو سوگند که نمک... خوشبخت باشید همان کسی باشید که می خواهید.... چه لطیف است حس آغازی دوباره .... خلق را تقلیدشان بر باد داد كه دو صد لعنت براین تقلید... اگر میتونستی از هرکسی یه صفت برای خودت برداری از... دوران ما: + مامان این برگه كه رو میز بود كجاست؟... یک.... گفتم : خدایا همنشینم باش.... خدا آنجاست.... همه با هم این دعا رو بخونید : ترا میخوانم.... شغل مناسب شغلی نیست که لزوما پول خوبی از توش دربیاد... غفلت !... بـاز آ بـاز آ هـر آنچه هستی باز آ گـر کافـر و گـبـر... 11 ماه گذشت بعضیا دلشون شكست .... اَگــــَر میدآنی دَر دُنیـآ کــَسی هست که بـآ دیدَنــَش.... منتظر مردی نباش كه باهات كناربیاد .... منتظر مردی نباش كه باهات كناربیاد .... ما ماله اون نسلی هستیم که خدا خدا میکردیم بریم چهارم... گناه نه .... دیروزها آرزو داشتم دست اتفاق را بگیرم تا نیفتد، اما... دست تو اگر بود. ما فکـر میکنیـم بدتـرین درد ؛ از دسـت دادن ِ کسـیه... اگر یک تخم مرغ توسط نیروی بیرونی بشکند زندگی پایان...