نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
احسان  فلاح , maya90

احسان فلاح

 کانال تلگرام روش ها با کلی نکات کاربردی و جدید. عضو شین: methodha@
احسان  فلاح , maya90

احسان فلاح

مطالبدوستان 66
97/11/2 20:57

راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا

بهترین دوپینگ برای مغزی
شما هم می توانید یک شرلوک هولمز باشید!
آیا می دانید دلیل جذابیت جهانی آقای شرلوک هولمز چیست؟
تمرکز و دقت فوق العاده بر محیط اطراف و داشتن حافظه فوق العاده قوی
این راز جذابیت جهانی شرلوک هولمز است.
با داشتن حافظه قدرتمند و تمرکز بالا همه را مبهوت توانایی خود خواهید کرد!
نظرتان راجع به شخصیتی با مشخصات زیر چیست؟
کسی که فقط با یک بار حضوردر یک مهمانی تک تک افراد را با تمام مشخصات ظاهری و اسم و فامیل به خاطر می سپارد و در هر ملاقات دیگر بدون هیچ مشکلی آنها را به اسم صدا می زند.
کسی که پیچیده ترین موضوعات علمی و فرمول های محض را به سرعت به ذهن می سپارد و با تکیه به حافظه فعال و غنی خود از بزرگترین آزمون های هوش سربلند بیرون می آید.
کسی که هر شماره و عددی ( شماره تلفن افراد ـ پلاک اتومبیل ـ شماره حساب ـ شماره سریال ها و ....) بلافاصله در ذهن خود بطور دائم ثبت می کند.
کسی که بدون نیاز به روخوانی از روی کاغذ ، ساعت ها به طور منطقی و معنی دار سخنرانی می کند و همگان را مبهوت توان رهگیری اعجاب آور حافظه خود در یادآوری سریع موضوعات می نماید.
شما هم مانند یک حرفه ای آن گونه که انتخاب کرده اید دنیا را می بینید و حس می کنید.
روش کسب این تواناییها را به شما در مجموعه راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا آموزش می دهیم.
لطفا کلیک کنید
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب احسان فلاح
رامین جوادی سریال تاج وتخت شش خطای انسان و روش های برطرف کردن آنها آشنایی با زندگی دکتر علیرضا آزمندیان روشی مؤثر برای رهایی از حس گناه با چه روشی در دام جهل و تعصب نیفتیم؟ روش هایی برای داشتن اعتماد به نفس روش حفظ سلامتی با نمک دریا روش تفأل زدن به دیوان حافظ دارایی چیست؟(بخش اول) روش هایی برای تقویت هوش کلامی زبانی ارتباطات مؤثر؛ روش مقابله با افکار سمی آیا معنای موفقیت واقعی را می دانیم؟ صدای آرامبخش طبیعت با لئو روخاس روش های موفقیت از نگاه مارک زاکربرگ موفقیت بزرگ چیست؟ روش درست فکر کردن راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا سه روش طلایی برای برندسازی روش های موفقیت از نگاه ایلان ماسک راز حافظه قدرتمند و تمرکز بالا مروری کلی بر روش سیر حافظ در دنیا توصیه هایی به پدرها برای تربیت فرزند پسر اساسی ترین روش حرکت انسان به سوی خدا ارتباطات مؤثر؛ روش های گوش کردن مؤثر جادوی کلام حافظ؛روش خدای متعال برای حفظ آبرو از نگاه حافظ+ویدئو روش طلایی قصد متضاد دکتر فرانکل روش L.O.C.A.T.E در ارتباطات مؤثر با مشتری روشی طلایی برای جلوگیری از سردی در خانواده صداقت در مذاکره استنباطی: روش مذاکره تجاری از نگاه مولانا