نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

سیارپیدو  , marketo

سیارپیدو

سیارپیدو  , marketo

سیارپیدو

مطالب
00/03/29 20:09

بهترین زمان برای ورزش بدنسازی

ورزش در ساعات ابتدایی روز
ساعات 10 تا 12 صبح و از ساعت 4 عصر تا 7 شب بهترین ساعات تمرین و فعالیت های ورزشی است و 10 شب به بعد بهترین زمان برای خواب و ربكاوری بدن است .

در ساعت 10 درجه حرارت بدن به اوج خود می رسد و حافظه كوتاه مدت بیشترین كارائی را دارد همانطوركه حافظه بلند مدت در بعد ازظهر به نهایت عملكردش می رسد و جالب اینكه در طی این ساعت فشار دست ما هنگام دست دادن از دیگر ساعات روز بیشتر است .

بتدریج هر چقدر به ظهر نزدیك می شویم قوای جسمی و روحی بیشتر می شود و اولین جلسه تمرین خود را می توانید در این ساعت انجام دهید . در ساعت 11 قلب در بهترین وضعیت خودش قرار دارد به طوریكه الكتروكاردیو گرافی بیماران قلبی اكثرا مشكلی را نشان نمی دهد.

محققان بر این باورند که در صبح عملکرد ریه در بهترین حالت خود است هرچند که تمرکز ذهنی کم می شود. سطح تستسترون در بالاترین حد خود است وهورمون جنسی مردانه در پروتئین سنتز انعقادی وجود دارد که موجب بازسازی ماهیچه های آسیب دیده می شود از این رو در صبح بهترین زمان برای انجام ورزش های هوازی و کاهش وزن است و ورزش هایی چون پیاده روی و دوی آهسته توصیه میشود.

اگر سوخت و ساز بدن شما پایین است ، بهترین زمان تمرین بدنسازی صبح است که بدن بتواند از انرژی ذخیره شده و منابع چربی انباشته بدن شما برای سوخت و ساز ماهیچه ها استفاده کند و این ساعات بهترین زمان برای خانم هایی است که به قصد کاهش وزن ورزش را انتخاب کرده اند.
معایب و نکات ورزش صبحگاهی
ورزش صبحگاهی ممکن است برای بدن کار سخت و استرس‌ برانگیزی باشد و بنابراین برای هر کسی مناسب نیست. بسته به سطح هورمون‌هایتان شاید جزو کسانی باشید که ورزش صبحگاهی برای‌تان بسیار سخت باشد.

ورزش شدید صبحگاهی ممکن است به جای چربی سوزی باعث از دست رفتن عضلات شود. اگر با معده‌ی خالی ورزش کنید و تمرینات سنگین انجام دهید، احتمال اینکه بدن‌تان برای تأمین انرژی مورد نیازش سراغ بافت‌های عضلانی برود زیاد است. به همین دلیل مهم است که قبل از ورزش صبحانه‌ی کاملی از پروتئین میل کنید.. شما را به خواندن ادامه بهترین زمان ورزش برای عضله سازی دعوت می نماییم.

سعی کنید صبح‌ها کمی ورزش هوازی انجام دهید (مثلا ۱۰ دقیقه پیاده‌روی) و ببینید نتیجه چگونه است و چه حسی دارید. اگر فکر می‌کنید می‌توانید برای مدت طولانی انجامش دهید، سعی کنید دوی آهسته را هم به مدت ۳ تا ۵ دقیقه به برنامه‌تان اضافه کنید.
99
    کامنت بنویسید...