نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
مارال  , maraall

مارال

 از نژادپرستی و قبیله گرایی نفرت دارم . انسانهای توسعه نیافته ای که بسهولت فریب یکعده سودجویان سیاسی را میخورند و عمله بی مزد و مواجب دشمنند!
مارال  , maraall

مارال

مطالب
95/01/28 06:13

دشتی از گل‌های سرامیکی برای یادبود کشته‌شدگان جنگ...

دشتی از گل‌های سرامیکی برای یادبود کشته‌شدگان جنگ

صد سال از زمان جنگ جهانی اول گذشته است، اما مثل هر جنگ و درگیری دیگری، بشریت هنوز مبهوت آن زندگی‌های از دست رفته‌ای است که به خاطر هیچ گرفته شدند.

به تازگی هنرمندی به نام پال کامینز و یک طراح صحنه به نام تام پایپر کار جالبی کرده‌اند. آنها با همکاری داوطلب‌هایی در خندق کنار برج لندن، بیش از ۸۸۰ هزار گل شقایق سرامیکی نصب کرده‌اند. هر یکی از این گل‌ها نماد و یادبودی است برای هر سرباز انگلیسی کشته شده در جنگ.
99
کامنت بنویسید...
طوبی سلامی , at777
سه شنبه 7 اردیبهشت ، 18:52
20
ادامه
آزاده ع , azade3abdi
دوشنبه 6 اردیبهشت ، 01:42
عالی
ادامه
آخرین مطالب مارال
دشتی از گل‌های سرامیکی برای یادبود کشته‌شدگان جنگ... ... بزرگترین باغ گل جهان در عمق صحرای سوزان دوبی تصاویری از جنایت آمریکا در هیروشیما خطرات و عوارض ناشی از وای فای را بشناسیم افرادی که... مناظری زیبا در پس پرده‌ای از جنس مه مه یکی از جذاب‌ترین... نگاهی تاریخی به کربلا و ساخت حرم امام حسین (ع) باورهای غلط درباره مصرف سیگار تصاویری الهام بخش از طبیعت . نمایش دلخراش گیاه‌خواران تایلند فستیوال سالانه گیاه... در جهان مرزهایی وجود دارد که در نگاه اول شبیه مرزهای... گربه ها و مالک آنها همیشه هم تصادفی نیست !... قلعه ها و مجسمه های شنی در سواحل بی اعتمادی به آینده ناراحتی و سرکوفتگی اجتماعی سیاسی... شگفت انگیزترین و رویایی ترین مسیرهای رفتن (2) دست... شگفت انگیزترین و رویایی ترین مسیرهای رفتن دست خداوند... قطع درختان جنگلی و هوایی که نفس می کشیم: قبل از اینکه... خواب آلودگی از شما قوی تر است.... پلیس ترافیک بانگالور: در حین رانندگی با تلفن همراه... آلودگی هوا سالانه ۶۰۰۰۰ نفر را مــــــــی کشــــــــــد.... لایک کردن کسی را کمک نمی کند.... شَفَق قُطبی یکی از پدیده‌های منحصر به فرد جوی کرهٔ... (2) جاسک یرکا در سال ۱۹۵۲ در یکی از شهرهای شمالی... جاسک یرکا در سال ۱۹۵۲ در یکی از شهرهای شمالی لهستان... والت دیزنی و سرگرمی های واقعی و شگفت انگیز شاید این... تونل زمان: عکس‌های رنگی در عهد قاجار گرچه پای دوربین...