نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

کلوب تعطیل شد


کاربران و همراهان سایت کلوب، سلام


از اینکه مجبور هستیم از شما خداحافظی کنیم متاسفیم.


بدلایل متعدد فنی و غیر فنی مانند قدیمی شدن نرم افزار سایت، عدم وجود دلیل و انگیزه کافی جهت سرمایه گذاری مجدد برای خرید زیرساخت های جدید و دشواری نظارت بر محتوا ، پست ها و نظرات ، سایت کلوب تعطیل خواهد شد .


از همراهی شما در این 17 ساله ارائه خدمات سایت کلوب متشکریم و امیدواریم سایر سرویس های ایرانی پاسخگوی نیاز کاربران عزیز ما باشند.


در ضمن از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورتیکه اطلاعات خود در این سایت احتیاج دارند ظرف 1 ماه آینده نسبت به برداشتن اطلاعات خود اقدام نمایند.


سایت کلوب

۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰

مجید عباسی , majid_melodi

مجید عباسی

 درستـــــــــــــــــه ما خوبــــــــــــــ ✘نیستیـــــــــــم✘ ولــﮯ مثل بعضیا↠↠ لجن تو جوب نیستیمـــــــ ↝
مجید عباسی , majid_melodi

مجید عباسی

مطالب تصاویر 7
93/12/13 11:47

مهربان بودن مهمترین قسمت انسان بودن است....

مهربان بودن مهمترین قسمت انسان بودن است. این دل انسان است که او را سعادتمند و ثروتمند می کند. انسان با آنچه که هست ثروتمند است٬ نه با آنچه که دارد. آرامش سهم کسانی است که بی منت می بخشند بی کینه می خندند و در نهایت با سخاوت محبتشان را اکرام می کنند.
99
2
1
  , bita_charmer
پنجشنبه 14 اسفند ، 15:20
Ziadishm khob nist
ادامه
آخرین مطالب مجید عباسی
روباهی از شتری پرسید «عمق این رودخانه چه اندازه است؟... مهربان بودن مهمترین قسمت انسان بودن است.... خوشبختی یعنی قلبی را نشکنی دلی را نرنجانی ، آبرویی... متاسفم که ، آنچه هستم را مدیون انسان های خوب زندگیم... گاه دلتنگ میشوم دلتنگ تر از همه ی دلتنگی ها گوشه... گفتم:خدایا از همه دلگیرم!... گرگ عاشق آهویی شد, تمام دندان هایش راکشید تا اورا... داستانک یروز از طرف مدرسه بردنمون کارخونه مینو به... هر از گــــــــــــــاهی، با خواهرت ، شوخی کن، دستش... ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ، ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺲ ، ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻪ.... زن و مرد جوانی به محله جدیدی اسبا‌ب‌کشی کردند.... “ﺯﻣﺎﻥ” ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯼ ﺁﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﺛﺎﺑﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻧﻪ “ﺯﺑﺎﻥ” . آرزو اول از همه برایت آرزومندم که عاشق شوی، و اگر... حقیقت انسان به آنچه اظهار میدارد نیست بلکه حقیقت... حاصل عمر گابریل گارسیا مارکز (نویسنده معروف کتاب... دیگه حوصله پست گذاشتن ندارم .... اینجا مجازیه.... روزی میرسد که یک ملافه ی سفید پایان میدهد به من .... سفید=ساکت آبی=گوشه گیر سبز=جذاب ارغوانی=زیبا قرمز=حوت(آتشی)... آنــــــقدر عاشـــــقانه هایـ ــم را روی این دیـــــوار... نفس های سنگین.... دلم گرمه به بودنش دلم گرمه به خـــدا به حضورش به... #خـیـآل نَکـُن اَگـِه #بِمـیرَمـ کــآری بـآهـآتـــ...