نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
ماد بهداشت , maad_behdasht

ماد بهداشت

ماد بهداشت , maad_behdasht

ماد بهداشت

مطالب تصاویر 13دوستان 764
93/11/5 11:10

برای درمان سلولیت از 10 روش زیر استفاده نماید - خانم ها و آقایون بخونید

1. فعالیت های جسمی را به صورت مرتب انجام دهید، بهتر است که هر روز این فعالیت را انجام دهید، در غیر این صورت یک روز در میان ضروری است.

2. جهت از بین بردن سلولیت، در هر مرتبه که ورزش می‌کنید، تمریناتی را انجام دهید که ران ها و باسن تان را به کار بیندازند و بروی عضلات این ناحیه فشار وارد شود.

3. وزن زیاد از اصلی ترین دلایل بروز سلولیت میباشد و بهتر هست که مراقب باشید تا وزن شما ثابت بماند. اگر اضافه وزن دارید، باید وزن کم کنید. تا فعالیت جسمی و ورزش به شما کمک کند تا توده های چربی که سلولیت هم جزء آنهاست از بین ببرید.

4. در روز 8 لیوان آب بنوشید تقریبا یک و نیم لیتر در روز، که این یک و نیم لیتر در تمام طول روز نوشیده شود. که به درمان سلولیت برسید

5. دم نوش هایی را که به عنوان از بین برندۀ سلولیت شناخته شده اند، بنوشید، دم نوش هایی مانند: گزنه، انگور فرنگی سیاه، کنگر فرنگی، دم گیلاس، نعناع، زیزفون، آویشن، ارتوزیفون، گوارانا و...

6. در خوراکتان چربی هایی که چربی های غیر اشباع نامیده مشود محدود کنید، از قبیل: چربی های حیوانی موجود در گوشت، کره، خامه، پیراشکی، بیسکویت های چرب و شیرینی، پیراشکی های گوشتی, چربی های غیر اشباع که بیشتر در چربی های گیاهی مانند روغن زیتون یافت می شود را جایگزین این چربی ها کنید.

7. به طور صورت منظم مناطقی را که دارای سلولیت هستند با انجام حرکاتی مانند وردنه و رفت و برگشت آن، ماساژ دهید، ماساژ دادن جریان لنفاوی را اصلاح می‌کنند و باعث تحریک گردش خون موضعی می‌شوند. در استفاده از عصاره های گیاهی هنگام ماساژ شک نکنید، عصاره هایی مانند: عصارۀ درخت سرو، سدر، لیمو، شمعدانی، رازیانه، فلفل سیاه، گریپ فروت، آویشن قرمز، دارچین، اکلیل کوهی، مریم گلی، گلپر، اسطوخودوس و ... .

8. به طور مرتب کرم درمان سلولیت بر روی نواحی سلولیتی بمالید و خوب آن را ماساژ دهید.

9. دخانیات تأثیر منفی بر روی گردش خون می‌گذارند و باعث جمع شدن سلول های چربی و احتباس آب می‌شوند، این دو پدیده عوامل اصلی تولید سلولیت هستند.

10. دوش آب سرد بگیرید، آب خنک را از بالای باسن تا قوزک پاها بگیرید تا جریان خون در پاهای تان تحریک شود، بر روی نواحی سلولیتی تمرکز بیشتری داشته باشید.

این محصول با فرمولاسیونی پیشرفته و مواد موثر کاملا گیاهی تاثیری شگرف درکرم درمان سلولیت آندریا
درمان سلولیت دارد و ضمن فراهم آوردن تغذیه کافی برای بافت پیوندی ، باعث
افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست شده و با افزایش گردش خون در زیر
پوست ، به تخلیه مایعات محبوس میان بافتی کمک کرده و امکان پیدایش بافتهای
جدید چربی را از بین می برد. مواد موثر موجود در این محصول ترکیبی ایده آل از
عصاره طبیعی گیاهان بوده که اثربخشی و کارآیی آنها در درمان سلولیت و
چاقی موضعی بارها به اثبات رسیده است
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب ماد بهداشت
تصاویر غرفه آندریا بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی و سلولزی H̲̅]♥[̲̅̅A̲̅]♥[̲̅̅P̲̅]♥[̲̅̅P̲̅]♥[̲̅̅Y̲̅]♥[̲̅̅B̲̅]♥[̲̅̅I̲̅]♥[̲̅̅R̲̅]♥[̲̅̅T̲̅]♥[̲̅̅H̲̅]♥[̲̅̅D̲̅]♥[̲̅̅A̲̅]♥[̲̅̅Y̲̅... همایش پزشکان در خانه پزشک اصفهان علل شایع تب عمرتون ۱۰۰ شب یلدا دلتون قد یه دریا توی این شب های... در رابطه با بهداشت بانوان را ه های درمان سلولیت خواص گیاهان موجود در کرم روشن کننده آندریا خشکی پوست و مراقبت از پوست در هوای سرد درمان افتادگی و سفت کننده سینه فلفل چیلی یا فلفل تند هفتمین همایش پزشک مبتنی بر شواهد و گرد همایی پزشکان متخصص پوست سراسر کشور کرم لیفتینگ صورت و گردن حلزون (چند منظوره) سوئیس فرمولا ماسک خانگی برای لیفتینگ پوست صورت بسازید معجزه ای برای شفاف و روشن شدن پوست چگونه لاغر شویم: ذهنیت زنان در مورد اندازه سینه خودشان با نظر مردان در مورد اندازه سینه آنها بسیار متفاوت است. ماسک برای از بین بردن چین و چروک صورت درمان تیرگی بدن پوست خود را چگونه مرطوب نگه داریم ماسکهای زیبایی: سرطان های پوستی راهکار هایی برای سینه هایی سفت در عرض یک ماه بهترین روش های برای درمان سلولیت درمان تیرگی بدن داروهای خانگی برای سفت کردن سینه ها ♫♫♫ آهنگ چطور دلت اومد بری از زنده یاد مرتضی پاشایی... 12 روش برای لاغری با سرعت باور نکردنی رفع تیرگی های زیر بغل،کشاله ران،واژن