نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
محسن  , m_v_3130

محسن

 امروز روزی است که امام فرمود تا روزی که این انقلاب به اوجش برسد آیت الله خامنه ای هست...
محسن  , m_v_3130

محسن

مطالب
98/10/1 00:32

دستاوردهای سفر خودخوانده روحانی به ژاپن حمید رسایی:...

دستاوردهای سفر خودخوانده روحانی به ژاپن

حمید رسایی: آقای ظریف بالاخره مهمترین دستاوردهای سفر خودخوانده روحانی به ژاپن را گفت:

۱. پذیرایی یلدایی طرف ژاپنی از هیئت ایرانی (البته با تلاش و هماهنگی رحمانی موحد، معاون سابق گردشگری سازمان میراث و سفیر کنونی)

۲. جشن نودمین سالگرد روابط ایران و ژاپن و امضای تابلو یادبود (البته به هزینه رایزن فرهنگی ایران در توکیو)

ظریف اینها را گفت ولی از واکنش و عکس العمل ایران به مسائل زیر با ژاپن و نتیجه آن چیزی نگفت:

۱. تصمیم توکیو برای اعزام ناو جنگی و ۲۷۰ نظامی به خلیج فارس به دعوت آمریکا و به بهانه حمایت از کشتیرانی و دریانوردی.

۲. چرایی توقف ناگهانی خرید نفت خام ایران به عنوان قدیمی‌ترین خریدار

۳. تکلیف میلیون‌ها دلار فروش نفت به ژاپن که به صورت غیرقانونی در بانک‌های آن کشور توقیف شده است.

گویا در شرایط کنونی و موج فزاینده فشار رژیم آمریکا، اولویت ظریف، بزرگداشت یلدا، قدم زدن روی برگ‌های پاییزی و تماشای فیلم « مارموز» آن هم در برابر ده‌ها دوربین و خبرنگار است.

حمید رسایی
99
کامنت بنویسید...
شادی دادخواه , 13471111
یکشنبه 8 دی ، 12:52
+
ادامه
داود محمدیها , mohammadiha
یکشنبه 1 دی ، 21:31
با نظرتون موافقم . تحریم فشار مضاعف بر ناکارایی مسیولین است . وقتی تحریم نبود با درآمد نفت ضعفهایشان را پوشش میدادند
ادامه
محمد محمد , mahdi6
یکشنبه 1 دی ، 20:55
اولا اون چیزی ک داره ایرانُ غرق میکنه تحریم ها نیست، همین آقایونند با اون طرز فکر احمقانه، با امید به غرب، با ناتوانی در مدیریت کشور، با غرق در فساد بودن و بی خیالی شون.
ثانیا خود همچین تلاشی، رفتن دنبال همچین سرابی با کلی هزینه از جیب ملت و از اون مهمتر از آبروی ملت، احمقانه و خاک بر سرانه است.
ادامه
داود محمدیها , mohammadiha
یکشنبه 1 دی ، 09:04
خوب برای نجات ایران از تحریم که داره مردم و غرق میکنه بلاخره باید یه کاری میکردند . فکر کردن بهتره به واسطه ترامپ مراجعه کنند نتیجه میدهد ولی فهمیدند که امریکا شرایط 12 گانه اش برای مذاکره خیلی جدی است و تازه ترامپ هیچ اطمینانی برای انجام تعهداتش نمیدهد
ادامه
آخرین مطالب محسن
وحید یامین پور: عراقی ها باید برای میزبانی از امام... خیلی دلم می خواهد بدانم امروز آن حرام لقمه که هم... میلیون ها ایرانی به تشییع حاج قاسم میروند، غرب و... اعدام نمادین ترامپ در تظاهرات میلیونی مردم عراق اینجا بغداد است که خیلی‌ها فکر می‌کنند واژه‌ای عربی... ‏ما با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد.... رمزگشایی توییت آشنا پاسخ استاد #رائفی_پور به تهدید حسام الدین آشنا بخواهم... آشنا بر روی دور تهدید!... لعن و نفرین بر کسانی که با شعار مذاکره کشور را به... از ۱۹۲۰ تا سال ۲۰۲۰ به فاصله یک قرن اتفاقات بسیاری... تعطیلی جهان آرا و ثریا بالاخره با فشارهای بسیار جناب... نچیروان بارزانی روز چهارشنبه در داووس سوئیس با رئیس‌جمهور... *تعطیلی جهان آرا و ثریا* بالاخره با فشارهای بسیار... ‏در ۹ ماهه ۹۸ به کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا(ارمنستان،... تنها مزیت نسبی روحانی و ظریف این بود که میگفتن ما... جهان آرا و ثریا را قربانی میکنند، زبان ثابتی و مقصودی... دوستان انقلابی، درانتخاب دقت کنیم.... تصاویر حاج قاسم سلیمانی در مرز فلسطین اشغالی پیمان... ‏اتهام جناحی بودن ‎#شورای_نگهبان، از سوی دولت و کسانی... آیا دولت از داخل کشور درخواست مسدودسازی اکانت‌های... برف بیاید پروازها را لغو میکند، موشک کروز بیاید پروازها... برخورد با پورازغدی، توقیف هفته نامه هایی مثل 9دی،... مکرون رئیس‌جمهور فرانسه در توئیت خود از عبارت دروغ... ‏آشیخ!... صحبت های تکان دهنده حیدر رحیم‌پور ازغدی درباره انجمن... بازگشایی جعبه مرگ رای الیوم نوشت: صحبت‌های سردار... ‍ شجره ملعونه؛ قطع شاخه یا کندن ریشه ⁦⁩ جواد قدیری... پمپئو وزیر خارجه آمریکا: "ایران هزاران نفر از کاندیداهای... کنایه نجاح محمد علی به توئیت های فارسی ترامپ