نرم افزار اندروید کلوب
محسن  , m_v_3130

محسن

 به امید آن روز که تاریخ بنویسد:«... و سرانجام از برکت دعاهای زائران اربعین، غیبت طولانی حضرت مهدی علیه السلام پایان یافت»
محسن  , m_v_3130

محسن

مطالب
98/07/1 08:12

انگلیسی‌ها تعهد دادند تخلف نکنند 65 روز از توقیف...

انگلیسی‌ها تعهد دادند تخلف نکنند

65 روز از توقیف نفتکش متخلف انگلیسی در آب‌های ساحلی ایران می‌گذرد. انگلیسی‌ها هر چه زدند که زودتر از دوماه این نفتکش را آزاد کنند موفق نشدند، هر چه التماس کردند راه به جایی نبرد. حالا هم که قرار است آزاد شود پس از رسیدگی بخشی از تخلفات آن است و تنها در صورتی آزاد می‌شود که خسارت وارده به صیادان ایرانی را پرداخت کند.

انگلیسی‌ها تعهد داده‌اند که از این به بعد نفتکش‌ها و کشتی‌های تجاری و نظامی‌شان هنگام عبور از تنگه هرمز و در نزدیکی آب‌های ساحلی کشورمان مقررات دریانوردی را کاملا رعایت کرده و به هیچ عنوان سامانه‌های ردیابی و شناسایی خود را خاموش نکنند. چرا که در غیر این صورت، دفعه بعد برای آزادی متخلف‌ها به هیچ عنوان مسامحه نخواهد شد.

این چند خط آخر را جهت اطلاع آن دسته از دوستانی گفتم که فکر می‌کنند نباید این نفتکش آزاد شود و به آن به چشم غنیمت جنگی نگاه می‌کردند.. بیش از یک ماه از آزادی نفتکش ایرانی می‌گذرد و نفتش را هم تحویل داد!

#اخبار_سوریه
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب محسن
بنی صدر زمانه ات را بشناس . طرحهای اصولگرایان مجلس تا انتخابات: ۱.... ‏آقای روحانی همه پرسی بهتر از این که صندلیهای پشت... دوئل دیوانگی و دروغ رفراندوم آقای روحانی امروز گفت:... حکمت خدا را ببینید بنا بر مُر قانون #حسن_عباسی پس... ‏کاش دستگاه های اطلاعاتی خیلی زود مشخص کنند.... حلول روح پیشه‌وری و قاضی محمد از بهارستان /1 یک هفته... حلول روح پیشه‌وری و قاضی محمد از بهارستان /2 متاسفانه... . گام رو به جلو اما ناکافی حسین فریدون امروز پس از... ‏جناب روحانی!... رجز زیبا و شنیدنی پاسدار جوان در حضور رهبرانقلاب... #قربانی شدن به سبک فریدون حسین فریدون قبل از ورود... پاسخ تلویحی آیت‌الله جنّتی به حسن روحانی آیت الله... روحانی: در مسائل استراتژیک اگر به نتیجه نرسیدیم باید... توییت معنا دار استاد رائفی پور درباره سخنرانی جدید... اظهارنظر جدید روحانی درباره همه‌پرسی رییس جمهور در... سر گرانی و پرخاش نابهنگام ظریف آقای ظریف امروز تعدادی... #درس_عبرت سرعت دستگیری نیما زم و در اختیار گرفتن کانال آمدنیوز... امیدوارم که دیگران هم درس بگیرند، قرار نیست هر بچه... اون هالو هفت شنبه های بزرگواری که توی نقش تحلیلگر... این استوری یک بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز است که... روح ا.... روحانی امروز کنفرانس خبری داره.... اگه آمدنیوز هنوز دست روح الله زم بود، الان مینوشت:... سه فتنه و یک متهم؛ کدام شبکه به دشمن سرویس داد؟... ‏علیرضا معزی(مدیر مسئول خبرآنلاین)،معاون ارتباطات... چند کلمه در مورد اظهارات مستشار اردوغان اظهارات جنگ... رهبر انقلاب ساعتی پیش با رئیس‌جمهور پاکستان دیدار... تمسخر مقدسات اسلامی با ۷۵۰۰ یورو!...