نرم افزار اندروید کلوب
علی  , leader_ali69

علی

 امـام خامنــــــــه ای (سلمه الله) : دوران جدیدی در همه عالم دارد آغاز می شود. (ان شاء الله ظهور نزدیک است.)
علی  , leader_ali69

علی

مطالب تصاویر 69
93/06/18 13:05

نظم نوین جهانی-ظهور

امام خامنه ای:
1389.06.31
عزیزان من! كشور شما و ملت شما در یك پیچ خطرناك تاریخى در حال حركت است. سى سال است ما داریم این پیچ را طى میكنیم. به نقاط خطرناك، خطرخیز رسیدیم، از آن عبور كردیم؛ لكن تمام نشده. این نقطه‌ى حساس تاریخى فقط مربوط به تاریخ ایران نیست، مربوط به تاریخ امت اسلامى است.
1390.07.20
امروز نظام سرمایه‌دارى در یك بن‌بست كامل است. ممكن است نتائج این بن‌بست سالها بعد به نتائج نهائى برسد، اما بحران غرب به طور كامل شروع شده.
دنیا در حال یك پیچ تاریخى است. ملت عزیز ما، ملتهاى مسلمان، امت عظیم اسلامى، میتوانند نقش ایفاء كنند. اینجاست كه اسلام، تعالیم اسلام، روش اسلام به كار نیاز مردم دنیا مى‌آید؛ و اینجاست كه نظام جمهورى اسلامى میتواند الگو بودن خودش را براى همه‌ى مردم دنیا اثبات كند.
1390.11.10
آنچه كه من به شما جوانان عزیز و فرزندان خودم عرض میكنم، این است كه بدانید امروز تاریخ جهان، تاریخ بشریت، بر سر یك پیچ بزرگ تاریخى است. دوران جدیدى در همه‌ى عالم دارد آغاز میشود.
این پیچ تاریخى‌اى كه گفتم، عبارت است از تحول از سیطره‌ى چنین دیكتاتورى‌اى به آزادى ملتها و حاكمیت ارزشهاى معنوى و الهى؛ این پیش خواهد آمد؛ استبعاد نكنید.
من به شما جوانها بگویم، آینده مال شماست. شما جوانها به حول وقوه‌ى الهى و باذن‌اللَّه آن روز را خواهید دید و ان‌شاءاللَّه افتخارات خودتان را به نسلهاى بعد از خودتان تحویل خواهید داد.
1390.11.26
اسلام در حركت عظیم خود به یك نقطه‌ى حساس رسیده است. نسلهاى آینده خیلى چیزهاى بزرگ و مهمى را مشاهده خواهند كرد، دنیا از این رو به آن رو خواهد شد. این سیاستهاى مسلطِ مادىِ مستكبرانه كه ملتها را به بند كشیدند، اینها بتدریج مضمحل خواهد شد، آب خواهد شد، نابود خواهد شد؛ این آینده‌ى دنیاست. كانون اصلى هم اینجاست، جوشش اوّلى هم از اینجا شروع شده است و این ملت ایستاده است. نكته‌ى این، ایستادگى و استقامت است.
1391.05.08
عرصه، عرصه‌‌‌ى حركت عمومى و ماندگارِ تاریخى ملت است. از لحاظ تاریخى، حركت امروز ما یك حركت ماندگار است. یعنى سرنوشت ایران را امروز ملت ما شاید براى قرنها دارند رقم میزنند و معین میكنند. همیشه چنین موقعیتى پیش نمى‌‌‌آید؛ در همه‌‌‌ى مقاطع تاریخى، این وضعیت پیش نمى‌‌‌آید؛ در زمان ما خوشبختانه پیش آمده. این انقلاب، كشور را و ملت را در معرض یك حركت مؤثرِ ماندگارِ طولانى و تاریخى قرار داده.
خب، ما باید هر كدام نقش خودمان را بشناسیم و آن را ایفاء كنیم.
1391.06.09
جهان با عبرت‌آموزى از این تجربه‌ى تاریخى، در حال گذار به نظام بین‌المللى جدیدى است و جنبش عدم تعهد میتواند و باید نقش نوینى ایفاء نماید. این نظام باید بر پایه‌ى مشاركت همگانى و برابرى حقوق ملتها استوار باشد؛ و همبستگى ما كشورهاى عضو این جنبش براى شكل‌گیرى این نظم نوین، از ضرورتهاى بارز عصر كنونى است.
شرائط گیتى حساس و جهان در حال گذار از یك پیچ تاریخىِ بسیار مهم است. انتظار میرود كه نظمى نوین در حال تولد یافتن باشد.
1392.07.17
این حوادثى كه دو سال پیش در منطقه‌ى ما پیش آمد، حوادث بسیار مهمّى بود؛ مى‌بینید غربى‌ها چه عكس‌العملى در مقابل آن نشان دادند. حوادث مصر، حوادث منطقه‌ى شمال آفریقا، حوادث این طرف، حوادث بسیار مهمّى بود؛ این بیدار شدن ملّتها با دست‌خالى، ایستادن در مقابل تحقیرى كه غرب و بخصوص آمریكا به وسیله‌ى عُمّال خودشان بر آنها تحمیل كرده بودند، حادثه‌ى بسیار بزرگى بود؛ البتّه تمام نشده؛ خیال میكنند كه آن را سركوب كردند، به نظر ما سركوب نشده؛ یك پیچ تاریخى بود كه منطقه در حال عبور از این پیچ تاریخى است؛ هنوز سرنوشت آن نهایى نشده؛ خود غربى‌ها هم میدانند، در تفسیرهاى آنها هم همین هست؛ هنوز نگرانند، نمیدانند در منطقه چه دارد میگذرد. این به بركت قیام ملّت ایران و تشكیل نظام جمهورى اسلامى و به بركت انقلاب اسلامى بود كه بشارت‌دهنده‌ى ظهور یك قدرت ملّىِ عمیقِ مؤمنِ پابرجاىِ بااستعدادِ روبه‌رشد و اعتلا - یك چنین قدرتى - بود.
خب حالا شماها - مجموعه‌ى نخبگان در سرتاسر كشور، در هر رشته‌اى از رشته‌هاى علم و فنّاورى و پیش از اینها تحقیق، در واقع شمارگان باارزشى از افراد تشكیل دهنده‌ى این مجموعه‌ى عظیمى هستند كه دارد این رسالت تاریخى را انجام میدهد - امروز در نوبت خودتان شانه‌هایتان را داده‌اید زیر بار یك چنین حادثه‌ى عظیمى. مهم این است كه حركت شما از دَور نیفتد، مهم این است كه سكته و وقفه‌اى در وسط به‌وجود نیاید.
1393.04.16
بدانید این قطعه‌ى تاریخ انقلاب در تاریخ ممتدّى که در طول نسلهاى آینده، مورد بحث قرار خواهد گرفت، یکى از برجسته‌ترین مقاطع تاریخى است.
یک توصیه خطاب به همه‌ى مسئولین است. نگاه به اوضاع سیاسى جهان و منطقه نشان میدهد که ما در مقطع حسّاسى هستیم؛ به معناى واقعى کلمه، امروز یک پیچ تاریخى است. این را بدانید! اگر قوى نباشید زور خواهید شنفت.
باید قوى بشوید... روحیّه، امید، کاروتلاش، شناخت رخنه‌هاى اقتصادى، رخنه‌هاى فرهنگى، رخنه‌هاى امنیّتى، اینها را بشناسید و این رخنه‌ها را ببندید. دستگاه‌هاى مسئول به هم کمک کنند؛ اینها عناصر قوّت است. این یک توصیه که این توصیه به همه است.
توصیه‌ى دوّم این است که تا میتوانید و فرصت هست کار کنید؛ فرصتها محدود است. ما اشخاص رو به زوالى هستیم، فرصت محدودى داریم، تا میتوانیم، تا هستیم، کار کنیم. نگویید نمیگذارند؛ این نمیگذارند حرف قابل پذیرشى نیست.
1393.06.16
در نگاه کلان به کلّ جهان - و از جمله به منطقه - انسان به این نکته‌ى اساسى برخورد میکند که نظم مستقرّ حاکم قبلى دنیا در حال تغییر و تبدیل است؛ این را انسان میفهمد و مشاهده میکند.
خب، وقتى که دنیا در حال تغییر است، نظم جهانى در حال تغییر است و نظم جدیدى در حال نطفه‌بندى است، ما طبعاً وظایف مهم‌ترى خواهیم داشت. در نظم جدید عالم، جایگاه اسلام، جایگاه جمهورى اسلامى، جایگاه کشور مهمّ ما ایران کجا خواهد بود؟
خب، این وضع منطقه و وضع جهان است و دلیلِ بر اینکه نظم قبلى جهانى دیگر قابل استمرار نیست که غربى‌ها مدیریّت جهان را به دست بگیرند. وضع جدیدى در حال شکل‌گیرى است که البتّه هنوز هم شکل نگرفته است.
کار دوّمى که مهم است، این است که خودمان را آماده کنیم براى ایفاى نقش در پدید آوردن نظم جدید؛ کشور را آماده کنیم براى اینکه نقش‌آفرینى کند. و این هم ممکن نخواهد شد مگر با قوى کردن کشور؛ کشور را باید قوى کنیم.
99
کامنت بنویسید...
علی  , leader_ali69
یکشنبه 13 مهر ، 14:28
اگه دقت کرده باشین، در سخنرانی آخر، حضرت امام خامنه ای گفتن که آماده باشیم برای ایفای نقش.
مثل اینکه بگن، بازی داره شروع میشه، همه برن سرجاشون وایستن!!!
ان شاء الله ظهور رودرک کنیم.
ادامه