کیوان پورایوب , kp11

کیوان پورایوب

 جوانانی که عفت کلام ندارند؛چطور به خودشان اجازه میدهند که از نظام (غلط ویا درست )یک مملکت انتقاد کنن؟وچطور انتظار دارند کسی هم شنونده باشد؟
کیوان پورایوب , kp11

کیوان پورایوب

مطالب تصاویر 7دوستان 148

97/06/29 15:08

این عکس بیش از 20شبهه پیرامون حجاب را پاسخ میگوید...

بازیگری مقابل دوربین مخفی به مدت 10 ساعت در خیابان های منتهن در شهر نیویورک پیاده روی میکند ؛ودوربین در این مدت 108مورد؛آزارهای جنسی مردان را نسبت به این زن ثبت میکند ...
ویدئوی ثبت این آزارهای خیابانی اکنون یکی از جنجالی ترین ویدئوها در شبکه های اجتماعی شده است...
***حالا اگر تو ایران بود ؛میگفتن چون حجاب در ایران اجباری است؛ملت ندید بدید هستند ؛دختر زیبا که ببینن ؛به او متلک میندازن.....
آنجا (آمریکا)که آزادی پوشش و بیان است!!!!!پس جرا اینگونه است؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*************پس آقایون چشم چران ها این همه از بد حجابی و بی حجابی دفاع میکنن؛سنگ خودشان را دارن به سینه میزنن وما چقدر ساده اییم و برای آنها ؛دلیل ومنطق می آوریم.....******************
واقعا" این پست گویای واقعیت هایی است ؛که جمهوری اسلامی ایران آن را بدرستی پیش بینی کرده بود وقانون حجاب را تصویب کرده ؛وتمام خلافکارها در مقابل قانون مقاومت میکنن.....
99
کامنت بنویسید...
سعید پابوس , man4femfeet4
چهارشنبه 12 دی ، 16:07
خب تو 10 ساعت 108 مورد ثبت شده اینجا همین کار رو بکنید ببینید تو 10 دقیقه 1108 مورد ثبت میشه .اول از همه هم همین آخوندای دیوث
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
سه شنبه 1 آبان ، 17:57
فک می کنید چرا بعد انقلاب تمام اسلحه هارو جمع آوری کردن؟ پدربزرگ خود من که در جریان انقلاب 57 بود میگفت برای مدتی اسلحه دست ما مردم بود اما به چشم خودم دیدم طرف بخاطر یک بگو مگوی ساده ضامن اسلحه رو میکشه و به طرف مقابلش نشونه میره!!! حالا بحث دینی بوده یا بحث ایدولوژی یا حتی شخصی ! که در خیلی جاها منجر به قتل هم می شدن.یا عده ای دست به سرقت میزدن و یا گروهک هایی سواستفاده میکردن برای همین فراخوان میدن که هرکی اسلحه داره ببره مسجد محلشون! از اونجا هم به کمیته ها منتقل میشدن.
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
سه شنبه 1 آبان ، 17:45
نگفتم آمریکا مدینه فاضله اس! مگه میشه در دنیا چیزی مطلق درست و کامل باشه؟! هیچی جز خود خدا مطلق نیست.اون حوادث که دایم روش مانور میدید هم همین مصداقه! اتفاقا آزاد بودن اسلحه قضیه داره ولی دلیل اصلیش برای دفاع مردم دربرابر فقط دزد ها نیست در ضمن حمل اسلحه مجوز میخواد اینطورم نیست هرجا باخودت ببری.بخاطر یه عده نخاله قرار نیست برای همه مردم آمریکا ناآرومی بیاره.وگرنه چطور میشه اینهمه آقازاده میره تو آمریکا زندگی میکنه.چقدر خانواده دیدم مذهبی و غیر مذهبی به آمریکا مهاجرت کردند! چیزی که عیان است.
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
دوشنبه 30 مهر ، 22:33
در آمریکا آرامش فکری است؟
درکشوری که معلم ودانشآموز هر دو مسلح میروند سر کلاس...واسلحه جنگی آزاد خرید وفروش میشه ومردم برای دفاع از خودشان اسلحه جنگی دارن .......واقعا" آرامش است؟!!!!!!
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
دوشنبه 30 مهر ، 17:15
البته ایالت های آمریکا در مواردی باهم متفاوت هستن باز در خود ایالت ها شهر به شهر یا محله به محله باهم فرق دارن! من خودم برای لاتاری ثبت نام کردم تا اونجا که میدونم کسایی که آمریکا بودن میگفتن هیچ جا مثل ایران نمیشه به راحتی پول کلان درآورد چون کسی نمی پرسه از کجا! اما تو حساب های بانکی آمریکا هر تراکنشی که از محدوده ی معمول بیشتر باشه بازرسی می کنن که ببینند این پول از چه راهی به دست اومده. با توجه به شغلی که داره آیا چنین درآمدی معقول هست! خلاصه یسری حساب و کتاب هایی دارن.ولی آرامش فکری هست.
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
دوشنبه 30 مهر ، 17:02
درمورد قضیه تجاوز به مومیایی امکانش هست چون افراد مریض در تمام دنیا وجود دارن که حتی با کالبد یک فرد مرده هم انجام میدن! درمورد تجاوزهای جنسی در 107 ثانیه باید تحقیق کنم اما بعید می دونم شاید باورتون نشه اما من خانواده ای میشناسم فوق العاده مذهبی و به قول خودشون معتقد به ولا! که در این چند سال یکی یکی اعضای خانواده هاشون رو مقیم میشیگان آمریکا شدن! جالبه که میگن خیلی هم راحت هستن و خوشحال بودن از اینکه در ایالتی که زادگاه مایکل مور هست زندگی می کنن!
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
دوشنبه 30 مهر ، 06:22
در همین آمریکا به مومیایی 2500ساله یک زن تجاوز شد...ودر همین آمریکا هر107ثانیه یک تجاوز جنسی ثبت میشود.....
معمولا" افرادی که دریک جایی زندگی میکنن؛تا آنجایی که میتونن بخاطر خودشان سعی میکنن محل زندگیشان را خوب جلوه بدهند....(حالا اگر فرمایش شما درست باشد!)
این پست را جمهوری اسلامی ایران نذاشته...فیلمش در دنیای مجازی منتشر شذه ....
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
یکشنبه 29 مهر ، 22:26
مردم همه محله ها مثل هم نیستن و حتما این دوربین مخفی برای خودش جریانی داره.والا تا اونجا که من فهمیدم این نظام هروقت خواست یطوری آمریکارو بد نشون بده یه داستان دیگه ای پشتش بوده. البته همه کشورها خوبی و بدی هایی دارن ولی مهم اینکه وزنه خوبی هاش بیشتر از بدی هاش باشه. وگرنه چرا اینهمه آقازاده رفتن تو آمریکا؟؟؟؟
ادامه
یادگار باستان  , mehran_s65
یکشنبه 29 مهر ، 22:23
جریان این پست مشکوکه و به نظرم دروغین! باید درباره اش تحقیق کرد اینکه دقیقا در کدام محله و چرا؟ چون از آشناها و فامیل های بنده در کشورهای اروپایی و آمریکایی بودن چنین چیزی گزارش نکردن.اتفاقا دختر دایی بنده که تا الان 14 سال در اتاوای کانادا زندگی کرده میگفت من با هر ظاهری در محله های کانادا رفت و آمد کردم هیچکس توجهی نکرد همه مشغول کار خودشون بودن.ازش پرسیدم یعنی نگاه بدی نکردن؟گفت اصلا نگاه نکردن که بفهمم منظور دارن یانه.
ادامه
  , ahoobache
چهارشنبه 25 مهر ، 11:47
من به حجاب معتقدم و چه در ایران و چه در خارج از کشور برایم آرامش و امنیت داشته در خارج در کشوری که تحصیل می کنم به حجاب من احترام می گذارند و کاملا درک می کنن که من برای خودم ارزش قائل هستم و حدو حدود را نگه می دارند متشکرم از پست عالی شما
ادامه
ایدا راهمنش  , aida_rahmanesh
دوشنبه 23 مهر ، 12:54
کیوون
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
دوشنبه 23 مهر ، 11:41
من بعید میدونم دختر خانم ها بی عفت باشن!!!!
اشارره به کامنت خانم (ایداراهمنش ؛از شهریار....)
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
دوشنبه 23 مهر ، 11:38
بله؟!
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
سه شنبه 17 مهر ، 16:37
این بنده خدا (کامران...)جواب منطقی بعد از کامنت من نداشتن.....بناچار کل کامنت های خودش را پاک کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
سه شنبه 17 مهر ، 16:03
آقا چی میگی؟حرف حسابت چی تست؟
کدام تجاوز؟ ویدئوی این د.ربین مخفی در دنیای مجازی تحولی آفریده.......
ایشان تو خیابون راه رفته ان و مورد آزار زبانی آمریکایی ها فرار گرفته شده....
اول متن را متوحه بشو وبغذ حرف بزن.....واقعا" چه منطقی داری؟
نخونده مخالفی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادامه
کیوان پورایوب , kp11
سه شنبه 17 مهر ، 12:44
بعضی یا بسیاری از خانم ها برای بد حجابی وبی ججابی خودشا ن دلیل ومنطق (درست یا غلط )خودشان را دارن......
اما:
این را هنوز نتوانستم هضم کنم که اصرار آقایون (آن هم متاهل ها!!!)برای بد حجابی و بی حجابی خانم ها برای چه میباشد.....
ادامه
حسن  محمدی , gaftab
یکشنبه 15 مهر ، 14:44
همچنین روز شمام خوش
ادامه
عادل شکیبا , 0731jf
یکشنبه 15 مهر ، 14:43
خواهش میکنم داداش، بزرگواری ، استفاده کردیم ، تعادلتو دوست دارم
موفق باشی و روزت خوش
ادامه
حسن  محمدی , gaftab
یکشنبه 15 مهر ، 14:41
خواهش میکنم ایشالله که پرحرفی بنده رو به بزرگی خودتون ببخشید
ادامه