نرم افزار اندروید کلوب
گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

مطالب
96/09/6 10:30

رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری

در حالی که بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی کاهش نرخ رشد ارزش بیت‌کوین پس از شب شکرگذاری را کرده بودند، اما ظاهرا این ارز دیجیتالی برنامه‌ای در این راستا ندارد و به تازگی با عبور از ارزش ۹۰۰۰ دلار، رکورد تازه‌ای از خود به جا گذاشت. به طور دقیق‌تر، بیت‌کوین ساعاتی پیش به ارزش ۹٬۰۹۳ دلار دست یافت.

با این حال اویلریخ استفان مدیر ارشد استراتژی بانک دویچه در رابطه با سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین بدین شرح اخطار داد که:

من به هیچ وجه سرمایه‌گذاری عادی روی بیت‌کوین را توصیه نمی‌کنم.
با ارزش قابل توجه نرخ رشد بیت‌کوین، احتمال سقوط ناگهانی ارزش این ارز دیجیتالی چندان دور از ذهن نیست. افزایش ارزش هزار دلاری بیت‌کوین طی یک یا دو هفته پس از عبور از ۵۰۰۰ دلار، به احتمال سقوط ناگهانی آن قوت بیشتری می‌بخشد. در جدول زیر می‌توانید میزان افزایش رشد بی‌نظیر بیت‌کوین را مشاهده کنید.

ارزش بیت‌کوین (دلار) مدت زمان طی شده (روز)
۰-۱۰۰۰ ۱۷۸۹
۱۰۰۰-۲۰۰۰ ۱۲۷۱
۲۰۰۰-۳۰۰۰ ۲۳
۳۰۰۰-۴۰۰۰ ۶۲
۴۰۰۰-۵۰۰۰ ۶۱
۵۰۰۰-۶۰۰۰ ۸
۶۰۰۰-۷۰۰۰ ۱۳
۷۰۰۰-۸۰۰۰ ۱۴
۸۰۰۰-۹۰۰۰ ۹


بیت‌کوین موفق شده است نرخ خارق‌العاده‌ی رشد ۱٬۱۲۸ درصدی را از خود به جای بگذارد. با توجه به رشد این ارز، پیش‌بینی می‌شود پیش از سال جدید میلادی شاهد قیمت ۱۰٬۰۰۰ دلاری آن باشیم. بیت‌کوین به لطف افزایش ارزش هر واحد، همچنین موفق شده است تا ارزش بازار خود را نیز به ۳۵ میلیارد دلار برساند.
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب گروه کاتی صنعت
میزان درآمد تایلند از زالو بالاتر از صادرات نفت ایران پیش بینی فکر بعدی شما توسط یک نرم افزار رکورد انتقال اطلاعات کوانتومی شکسته شد تصویربرداری از حالت گربه شرودینگر برای اولین بار نظریه نسبیت و حقایقی درباره سرعت نور شناسایی مبدا انفجار رادیویی فضایی توسط دانشمندان پیش بینی آینده زمین توسط هاوکینگ نمایشگاه ces2018 امواج الکترومغناطیس شدت انتشار و کاربردها احتمال وجود یک حالت جدید از فیزیک نوین و اندازه‌گیری‌های سرن شگفتی های پردازش صدا توسط مغز راه اندازی 14 قطار با سوخت هیدروژنی در آلمان تا سال 2021 رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری تنوع در سبک مدیریت و موفقیت در رهبری اعلام خطر 15000 دانشمند درباره آینده انسان سیلیکون ولی و چگونگی استعداد یابی استارتپ های آن اپل پارک و جزئیات آن شاهکار ذهن خلاق استیو جابز فواید ژل رویال زنبور عسل برای سلامتی 5 درس مهم درباره خواب که از سوئدی ها باید یاد بگیریم تغییرات مهم پس از قانون جدید رجیستری در بازار موبایل کشف جدید دانشمندان (برخورد دو ستاره نوترونی و در نتیجه آن تولید 100 اکتیلیون دلار طلا) با آزاده 18 سال دوست بودم .آن روز عصبانی شدم! وقتی نفس نکشید، جسدش را تکه تکه کردم و... چه خوراکی هایی کبد مردان را به خطر می اندازد؟! رونمایی از نمایشگر فوق‌العاده عریض سامسونگ مواد غذایی که شما را از مبتلا شدن به سرطان سینه نجات می دهد بالا بردن سطح حافظه کوتاه مدت با این 6 روش در پاییز با این 13 ترکیب گیاهی از سرماخوردگی خلاصی یابید رونمایی از اولین هارد دیسک 14 ترابایتی جهان توسط وسترن دیجیتال تارا و ناگفته هایی از قتل وحشتناک جوان مهابادی و دو دختر به نام کیمیا و ملیکا