نرم افزار اندروید کلوب
گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

مطالب
96/07/28 18:32

تغییرات مهم پس از قانون جدید رجیستری در بازار موبایل

طرح رجیستری گوشی موبایل از پایان مهرماه به ممنوعیت و اعمال محدویت روی دو مدل گوشی خاص و کمیاب در بازار آغاز می شود. آنچه قطعیت دارد این که طرح با مدل های مشخصی آغاز خواهد شد و حتی این امکان نیز وجود دارد که روز ابتدای طرح تنها یک مدل از یک برند خاص مشمول طرح شود. هدف این است که توام با ایجاد کمترین نوسان در بازار رضایت وارد کننده آن مدل نیز تامین شود. در روز آغاز طرح و با مشمول شدن برند(های) خاص، افرادی که قصد خرید آن مدل ها را دارند باید اقداماتی را انجام دهند.
ابتدا لازم است خریدار، شناسه 15 رقمی گوشی را چک کند. این شناسه 15 رقمی گوشی ابتدا را چک کنید. این شناسه روی جعبه گوشی قابل رویت است. همچنین با شماره گیری کد قابل رویت است. همچنین با شماره گیری کد #6 0#*، شناسه 15 رقمی نمایش داده می شود. به علاوه روی بدنه تجهیز یا پشت باتری نیز درج شده است(این روش برای همه گوشی ها قابل اجرا نیست زیرا در برخی از گوشی ها امکان باز کردن گوشی وجود ندارد). بنابراین قدم اولی که خریدار باید طی کند این است که این شناسه ها که همگی متعلق به یک گوشی هستند باید یکسان باشد. در صورتی که به هر طر یقی شناسه ها یکسان نبودند اکیدا توصیه می شود که آن تجهیز خریداری نشود.
چنانچه فرد پس از خرید، متوجه شد شناسه ها با یکدیگر یکسان نبودند، باید گوشی را پس دهد و در صورتی که فروشنده حاضر به این کار نشد می تواند به سازمان تعزیرات حکومتی شکایت کند. قدم بعد بررسی اصالت تجهیزات است. فرد پس از مطابقت شناسه ها، می تواند از اصالت آن گوشی اطمینان حاصل پیدا کند. مصرف کننده می تواند شناسه 15 رقمی را به سامانه پیامکی و کد USSD که به زودی اعلام خواهد شد، ارسال کند و پیامکی دریافت خواهد کرد که اطلاعاتی از جمله مشخصات فنی گوشی، ‌شرکت نشان گارانتی کننده، نو و یا دست دوم بودن گوشی نشان داده خواهد شد. به این ترتیب اصالت تجهیز پیش از خرید برای مصرف کننده قابل بررسی است.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب گروه کاتی صنعت
    میزان درآمد تایلند از زالو بالاتر از صادرات نفت ایران پیش بینی فکر بعدی شما توسط یک نرم افزار رکورد انتقال اطلاعات کوانتومی شکسته شد تصویربرداری از حالت گربه شرودینگر برای اولین بار نظریه نسبیت و حقایقی درباره سرعت نور شناسایی مبدا انفجار رادیویی فضایی توسط دانشمندان پیش بینی آینده زمین توسط هاوکینگ نمایشگاه ces2018 امواج الکترومغناطیس شدت انتشار و کاربردها احتمال وجود یک حالت جدید از فیزیک نوین و اندازه‌گیری‌های سرن شگفتی های پردازش صدا توسط مغز راه اندازی 14 قطار با سوخت هیدروژنی در آلمان تا سال 2021 رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری تنوع در سبک مدیریت و موفقیت در رهبری اعلام خطر 15000 دانشمند درباره آینده انسان سیلیکون ولی و چگونگی استعداد یابی استارتپ های آن اپل پارک و جزئیات آن شاهکار ذهن خلاق استیو جابز فواید ژل رویال زنبور عسل برای سلامتی 5 درس مهم درباره خواب که از سوئدی ها باید یاد بگیریم تغییرات مهم پس از قانون جدید رجیستری در بازار موبایل کشف جدید دانشمندان (برخورد دو ستاره نوترونی و در نتیجه آن تولید 100 اکتیلیون دلار طلا) با آزاده 18 سال دوست بودم .آن روز عصبانی شدم! وقتی نفس نکشید، جسدش را تکه تکه کردم و... چه خوراکی هایی کبد مردان را به خطر می اندازد؟! رونمایی از نمایشگر فوق‌العاده عریض سامسونگ مواد غذایی که شما را از مبتلا شدن به سرطان سینه نجات می دهد بالا بردن سطح حافظه کوتاه مدت با این 6 روش در پاییز با این 13 ترکیب گیاهی از سرماخوردگی خلاصی یابید رونمایی از اولین هارد دیسک 14 ترابایتی جهان توسط وسترن دیجیتال تارا و ناگفته هایی از قتل وحشتناک جوان مهابادی و دو دختر به نام کیمیا و ملیکا