نرم افزار اندروید کلوب
گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

مطالب
96/07/16 19:12

با آزاده 18 سال دوست بودم .آن روز عصبانی شدم! وقتی نفس نکشید، جسدش را تکه تکه کردم و...

مردی که پس از 18 سال رابطه دوستانه با دختر جوان وی را کشته و جنازه او را مثله کرده بود دیروز پای میز محاکمه اشک پشیمانی ریخت.

وی گفت دختر مورد علاقه ام می دانست خط قرمز زندگی ام مادرم است ولی با این حال به او توهین کرد و موجب شد کنترل اعصابم را از دست بدهم.

رسیدگی به این پرونده از نیمه شب نوزدهم بهمن ماه سال 94 به دنبال پیدا شدن بسته ای مشکوک در زباله های خیابان کردستان جنوبی، نبش خیابان ٢١ در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران شهرداری در حال جمع آوری زباله ها بودند که با بسته مشکوک و نوارپیچی روبه رو شدند. آنها پس از باز کردن بسته با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند. دست و پای بریده یک زن در بسته پلاستیکی قرار داشت.
بلافاصله ماموران کلانتری ١٢٥ یوسف‌آباد در جریان کشف جنازه مثله شدن قرار گرفتند و پیگیر ماجرا شدند.
همزمان با پیدا شدن بقایای جنازه مرموز اعضای یک خانواده به پلیس آگاهی رفتند و از ناپدید شدن دختر 35ساله شان به نام آزاده خبر دادند. آنها گفتند دختر جوان از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است. نشانی هایی که اعضای خانواده از دختر جوانشان می دادند با نشانی های روی دست و ناخنهای جنازه مثله شدن مطابقت داشت. به این ترتیب فرضیه کشته و مثله شدن جنازه شدن آزاده قوت گرفت. پلیس به بازجویی از اعضای خانواده آزاده پرداخت و دریافت این زن از 18 سال قبل با مردی به نام محمد در ارتباط بوده است.
محمد 44ساله که خودش را غمزده نشان می داد و همراه با اعضای خانواده آزاده در پی یافتن نشانی از دختر گمشده بود در بازجویی های پلیس به بن بست رسید و دوم اسفند ماه لب به اعتراف گشود و پرده از جنایت فجیع برداشت.وی گفت: آزاده را دوست داشتم. اما او به مادرم توهین کرد. عشق زیاد به مادرم موجب شد کنترل اعصابم را از دست بدهم و آزاده را خفه کنم. من از ترسم جنازه را مثله کردم و در سطل زباله انداختم. به دنبال اعتراف های تکان دهنده این مرد تلاش برای یافتن بقایای جنازه اغاز شد اما پلیس بقایای جنازه مثله شدن را پیدا نکرد.
محمد دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.
در این جلسه پدر و مادر قربانی برای محمد حکم قصاص خواستند.
سپس محمد که حالا 46سال دارد به تشریح ماجرا پرداخت . وی درباره نحوه آشنایی اش با آزاده گفت: 18 سال قبل از این ماجرا در میدان ولیعصر آزاده را به عنوان مسافر سوار ماشینم کردم. شماره تلفنم را به او دادم و این آغاز دوستش ما بود.ما به هم علاقمند بودیم و قصد داشتیم ازدواج کنیم اما پس از مدتی متوجه شدیم با هم تفاهم نداریم. به همین خاطر از ازدواج منصرف شدیم.
در مدت 18 سال گاهی اوقات ارتباط ما با هم قطع می‌شد اما پس از مدتی به بهانه ارسال پیامک به مناسبت‌های مختلف ارتباطمان بار دیگر اغاز می شد.من به دوست خانوادگی آزاده تبدیل شده بودم و همه اعضای خانواده اش مرا می شناختند.آخرین بار پس از مدتی طولانی او را دیدم و با هم قرار گذاشتیم تا صبح نوزدهم بهمن برای خرید بیرون برویم.ساعت 6 صبح دنبال آزاده رفتم و با هم به کله پزی رفتیم. بعد از خوردن صبحانه برای بازدید از یک ملک به پردیس رفتیم. اما انجا با هم درگیر شدیم.رفتارهای آزاده مثل همیشه نبود.می گفت از تنهایی خسته شده و می خواهد ازدواج کند.او خواستگاری داشت و خانواده اش برای ازدواج او اصرار داشتند. همین موضوع باعث کلافگی او شده بود. آزاده گفت من زندگی او را به بازی گرفته ام و شروع به بدگویی از همه مردها کرد.
وی ادامه داد: سر همین موضوع با هم بحث کردیم. او می دانست مادرم را خیلی دوست دارم و خط قرمز زندگی ام مادرم است. اما با این حال به مادرم توهین کرد و ناسزا گفت .من که تحمل توهین های او به مادرم را نداشتم دستم را روی دهانش گذاشتم اما یکباره متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد.ترسیده بودم که جنازه را به خانه‌ام در منطقه ایوانکی بردم. بعد به سر خیابان رفتم و چاقوی تیزی خریدم.حال طبیعی نداشتم که جنازه را را مثله و آن را در دو کیسه زباله بزرگ جاساز کردم.من بسته ها را به سطل زباله مقابل خانه پدرم انداختم و وقتی فهمیدم خانواده آزاده دنبال او می گردند همراه انها شدم تا پلیس را گمراه کنم.اما پس از مدتی به خاطر عذاب وجدان حقیقت را گفتم.
وی در حالی که اشک می ریخت گفت: بارو کنید نمی دانم چرا نیم تنه بالای جنازه پیدا نشده است. من دو کیسه پلاستیکی را به یک سطل زباله انداختم. بعد از اینکه به قتل اعتراف کردم بقایای نیم تنه یک انسان در حوالی شهریار پیدا شده بود. عکس آن را به من نشان دادند اما چون نیمی از صورت آن تجزیه شده بود گفتم جنازه متعلق به آزاده نیست.آزمایش DNA هم نشان داد که بقایای جنازه ناشناس متعلق به آزاده نبوده است. اما در این مدت در زندان مدام به این موضوع فکر می کنم. رنگ موهای نیم تنه کشف شده به رنگ موهای آزاده بود و چشم هایش برق می زد. آزاده آخرین بار که به دیدنم امد لنز سبز در چشم هایش داشت. حالا تقاضا دارم بار دیگر ازمایش DNA تکرار شود.شاید نیم تنه کشف شده متعلق به آزاده بوده باشد.
وی به عنوان اخرین دفاع گفت: حرفی برای دفاع ندارم و برای مرگ آماده ام. روزی خانواده ام به این ماجرا پی بردند و مرا طرد کردند زندگی برایم تمام شد و مردم. پدرو مادرم هیچ وقت در دادگاه حاضر نشدند و برادر تحصیلکرده ام حتی به ملاقاتم در زندان نیامد. من به آنها حق می دهم و به همین خاطر برای اعدام آماده ام. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب گروه کاتی صنعت
    میزان درآمد تایلند از زالو بالاتر از صادرات نفت ایران پیش بینی فکر بعدی شما توسط یک نرم افزار رکورد انتقال اطلاعات کوانتومی شکسته شد تصویربرداری از حالت گربه شرودینگر برای اولین بار نظریه نسبیت و حقایقی درباره سرعت نور شناسایی مبدا انفجار رادیویی فضایی توسط دانشمندان پیش بینی آینده زمین توسط هاوکینگ نمایشگاه ces2018 امواج الکترومغناطیس شدت انتشار و کاربردها احتمال وجود یک حالت جدید از فیزیک نوین و اندازه‌گیری‌های سرن شگفتی های پردازش صدا توسط مغز راه اندازی 14 قطار با سوخت هیدروژنی در آلمان تا سال 2021 رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری تنوع در سبک مدیریت و موفقیت در رهبری اعلام خطر 15000 دانشمند درباره آینده انسان سیلیکون ولی و چگونگی استعداد یابی استارتپ های آن اپل پارک و جزئیات آن شاهکار ذهن خلاق استیو جابز فواید ژل رویال زنبور عسل برای سلامتی 5 درس مهم درباره خواب که از سوئدی ها باید یاد بگیریم تغییرات مهم پس از قانون جدید رجیستری در بازار موبایل کشف جدید دانشمندان (برخورد دو ستاره نوترونی و در نتیجه آن تولید 100 اکتیلیون دلار طلا) با آزاده 18 سال دوست بودم .آن روز عصبانی شدم! وقتی نفس نکشید، جسدش را تکه تکه کردم و... چه خوراکی هایی کبد مردان را به خطر می اندازد؟! رونمایی از نمایشگر فوق‌العاده عریض سامسونگ مواد غذایی که شما را از مبتلا شدن به سرطان سینه نجات می دهد بالا بردن سطح حافظه کوتاه مدت با این 6 روش در پاییز با این 13 ترکیب گیاهی از سرماخوردگی خلاصی یابید رونمایی از اولین هارد دیسک 14 ترابایتی جهان توسط وسترن دیجیتال تارا و ناگفته هایی از قتل وحشتناک جوان مهابادی و دو دختر به نام کیمیا و ملیکا