نرم افزار اندروید کلوب
گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

گروه کاتی صنعت , katigroup

گروه کاتی صنعت

مطالب
96/07/16 19:09

رونمایی از نمایشگر فوق‌العاده عریض سامسونگ

نسبت تصویر ۱۶ به ۹ یا “Widescreen”در طی سالیان گذشته، تبدیل به حد استاندارد مانیتورها شده بود. اما در سال ۲۰۱۵ شرکت ها از مانیتورهایی با نسبت تصویر ۲۱ به ۹ و به اصطلاح “ultrawide” رونمایی نمودند.

سامسونگ پا را فراتر از آن نهاده و از مانیتوری “super-ultrawide” با نسبت تصویر ۳۲ به ۹ رونمایی کرده است.

چنین میتوانیم بگوییم که این نمایشگر از ترکیب دو مانیتور با نسبت تصویر ۱۶ به ۹ تشکیل شده و میتواند آن را تبدیل به گزینه ای مناسب برای گیمرهایی که خواهان جزئیاتی بیشتر هستند تبدیل کند.
مانیتور سامسونگ CHG90

این مانیتور دو مزیت خوب را برای گیمرها به وجود می آورد.

این مانیتور، در مقایسه با هر مانیتور دیگری، چشم انداز بیشتری از محیط بازی را در اختیار شما قرار داده و میتواند شما را بیشتر در محیط بازی غوطه ور کند.
این مانیتور در مقایسه با مانیتورهایی با نسبت تصویر ۱۶:۹ جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد و به همین دلیل در بازی هایی در سبک شوتر و… نیازی نیست که موس را زیاد بچرخانید تا هدف خود را پیدا کنید، و این میتواند در طول بازی کمک شایانی را به شما نماید
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب گروه کاتی صنعت
    میزان درآمد تایلند از زالو بالاتر از صادرات نفت ایران پیش بینی فکر بعدی شما توسط یک نرم افزار رکورد انتقال اطلاعات کوانتومی شکسته شد تصویربرداری از حالت گربه شرودینگر برای اولین بار نظریه نسبیت و حقایقی درباره سرعت نور شناسایی مبدا انفجار رادیویی فضایی توسط دانشمندان پیش بینی آینده زمین توسط هاوکینگ نمایشگاه ces2018 امواج الکترومغناطیس شدت انتشار و کاربردها احتمال وجود یک حالت جدید از فیزیک نوین و اندازه‌گیری‌های سرن شگفتی های پردازش صدا توسط مغز راه اندازی 14 قطار با سوخت هیدروژنی در آلمان تا سال 2021 رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری رسیدن بیت کوین به ارزش 9000 دلاری تنوع در سبک مدیریت و موفقیت در رهبری اعلام خطر 15000 دانشمند درباره آینده انسان سیلیکون ولی و چگونگی استعداد یابی استارتپ های آن اپل پارک و جزئیات آن شاهکار ذهن خلاق استیو جابز فواید ژل رویال زنبور عسل برای سلامتی 5 درس مهم درباره خواب که از سوئدی ها باید یاد بگیریم تغییرات مهم پس از قانون جدید رجیستری در بازار موبایل کشف جدید دانشمندان (برخورد دو ستاره نوترونی و در نتیجه آن تولید 100 اکتیلیون دلار طلا) با آزاده 18 سال دوست بودم .آن روز عصبانی شدم! وقتی نفس نکشید، جسدش را تکه تکه کردم و... چه خوراکی هایی کبد مردان را به خطر می اندازد؟! رونمایی از نمایشگر فوق‌العاده عریض سامسونگ مواد غذایی که شما را از مبتلا شدن به سرطان سینه نجات می دهد بالا بردن سطح حافظه کوتاه مدت با این 6 روش در پاییز با این 13 ترکیب گیاهی از سرماخوردگی خلاصی یابید رونمایی از اولین هارد دیسک 14 ترابایتی جهان توسط وسترن دیجیتال تارا و ناگفته هایی از قتل وحشتناک جوان مهابادی و دو دختر به نام کیمیا و ملیکا