رضا میر  , karimimir

رضا میر

رضا میر  , karimimir

رضا میر

مطالب تصاویر 255

89/10/5 09:44

پاسخ نماینده مردم شهرستان بم به اظهارات آقای قرائتی...

پاسخ نماینده مردم شهرستان بم به اظهارات آقای قرائتی
پاسخ نماینده مردم شهرستان بم به اظهارات آقای قرائتی   در پی اظهارات حجت الاسلام قرائتی در جلسه شورای اداری كهكیلویه و بویر احمد و بیان مطلبی درباره زلزله بم و مردم این شهر نماینده مردم بم در مجلس طی نامه ای به اظهارات آقای قرائتی پاسخ داده كه ذیلا از نظر می گذرد :
بسمه تعالی
حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای قرائتی با سلام و آرزوی توفیق
جنابعالی در اظهارات مورخ 1387 9 19 در نشست شورای اداری كهكیلویه و بویر احمد گفته اید  « اگردر بم زكات می دادند زلزله نمی آمد » با همه احترامی كه برای جنابعالی قائل هستم و شما را استاد خود می دانم شما كه سی سال از رسانه ملی درسهایی از قرآن را تدریس می نمایید بگویید این سخن شما با كدام یك از درسهای قرآن مربوط است زلزله ای را كه مقام معظم رهبری آنرا یك امتحان الهی دانستند. شما با چه استدلال و منطقی آنرا بخاطر زكات ندادن دانستید   زلزله ای كه در قم اتفاق افتاد.... یا زلزله ای كه درطبس آمد ...........یا گلبافت و بجنورد را لرزاند................  بخاطر زكات ندادن آنها بود   براستی........ اگر دراروپا و آفریقا كه  خالی از گسلهای لرزاننده هستند................ و زلزله نمی آید   بخاطر آنست كهآنها زكات خرما پرداخته اند!  آیا مردم رودبار و لوشان و منجیل هم زكات نداده بودند آیا شما می دانید كه  مردمی كه در كانون زلزله بم قرار داشتند قریب 85 % آنها واجب الزكات نبوده اند   آیا شما می دانید كه عمده نخلیلات بم در اطراف و روستاهای بم هستند كه از زلزله مصون مانده اند   ای كاش می دانستید كه مردم بم چگونه مردمی هستند  ای كاش از عرفای گذشته و حال بم می دانستید  ای كاش از شهدای پاكتر از گل و گرانقدربم اطلاع داشتید  ای كاش از ایمان و تقوا و ولایت مداری و خلوص مردم بم اطلاع داشتیدو این حرف را نمی زدید. گناه مردم بم چیست...... اگر چند نفر آدم فریب خورده جاده را می بندند و مردم و مسافرین بیگناه را به خاك و خون می كشند...........  و بدنامی بم را موجب می شوند.  گناه مردم بم چیست ..............اگر عده ای از خدای بی خبر غیر بمی در بم ایجاد ناامنی می كنند و آسایش مردم را برهم می زنند................  گناهشان به پای مردم بم نوشته می شود.   اكنون كهچیزی تا ششمین سالگرد زلزله بم باقی نمانده است بیائید و ببینید آیا ساخته شده است.....  اگر مردم بم 5 سال در بدترین شرایط سر كردند و دم نزدند........ آیا باید تاوان اینگونهحرفهای غیراصولی را بدهند . آری مردم بم حرفها و تهمت های زیادی را شنیدند... وصبر كردند و تحمل كردند و در دل خود نگه داشتند ........و آرام آرام بر حرفهای ناصواب كهصدها بار بدتر از زلزله بود اشك ریختند   اما تحمل این حرف از سوی جنابعالی كه جایگاهخاصی دارید تحملش بسیار دشوار است  . خداوند متعال شما را با این حرفتان كه حقیقتا دل مردم بم را رنجاندید ببخشد  و من به عنوان یك طلبه كوچك  و به زعم شما گناهكار بمیاز مردم شریف و نجیب بم معذرت فراوان می خواهم . و از خداوند متعال عاجزانه می خواهم.... دل رنجور مردم بم را با لطف و محبت خودش خوشنود فرماید والسلام .
موسی غضنفرآبادی
نماینده مردم شریف بم و توابع  http://www.jeslami.com/1387/13870924/13870924_jomhori_islami_05_shahrestan.HTML#matlab_20
87 9 23 |+| نوشته شده توسط mir در پنجشنبه 5 دی1387  | آرشیو نظرات
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب رضا میر
    شرح بی نهایت https://telegram.me/joinchat/BZngij7Qc1uKe1ZkR70NSQ هفت پند مولانا ـشرح بی نهایت https://telegram.... https://telegram.... شفیعی کدکنی گر درختی از خزان بی برگ شد یا کرخت از... ""سلام"" آڹ سلامی كه به سین، نقش"سلامت "دارد، لام... به کانال تلگرامی ـشرح بی نهایت………… https://telegram.... هفت پند مولانا ـشرح بی نهایت https://telegram.... آیا معنی کلمه "سپاس" را میدانید؟... هفت موردی، که بدون هفت مورد، دیگر خطرناک هستند: روز... بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن بدون متن ... بودنها هم بودنهای قدیم'!... .The best cosmetic for lips is truth زیباترین آرایش... گر به دولت برسی ؛ مست نگردی ؛ مردی— گر تو بازیچه... https://telegram.me/joinchat/BZngij7Qc1uKe1ZkR70NSQ پنجشنبه است"شاخه گلی" بفرستیم برای تموم آنهایی كه... پــروردگــارا کسی که در دامان تو پناه گرفت طعم بی... نسل فردای ایران را فقیر تربیت نکنیم!... با درود و سلام و عرض تبریک ای عابر بزرگ که با گامهای... امروز تو تاکسی راننده حرف خیلی قشنگی زد میگفت الان... سرهنگ : اسمت چیه؟... .The best cosmetic for lips is truth زیباترین آرایش... میشود در پای یك بید بلند خسته بود و ارمید و سایه... ﺳﻠﺎﻣﺘﯽ ﻫﻤﻪ دانشجوایی ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎن ﺩﺍﺭﻥ ﻭلی ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺟﻠﺒــــــﮏ... امروز تو تاکسی راننده حرف خیلی قشنگی زد میگفت الان...