نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
کوثر حسین پور , k.h8

کوثر حسین پور

 دو نکته مهم= هدف ازحضور، استفاده از نوشته هاست پس پیام خصوصی تعطیل + پست مجددهام یعنی یا اونجا نظر شخصی مو دادم یا با اون نوشته 90 ٪ موافقم.
کوثر حسین پور , k.h8

کوثر حسین پور

مطالب
95/03/14 13:40

عدالت در جامعه ما کو؟

عکس زیر
http://s3.img7.ir/yzybt.jpg
تنها دو عکس مختلف نیستند، بلکه تصاویر نمادینی اند از تن زخمی ها و تن لشها؛
اولی اعلامیه ی یکی از کارگران معدن طلای آق دره است؛ یکی از همانها بوده که روزی دوازده ساعت در زیر زمین جان می کنند ، سیانور استشمام می کنند ، حقوق نمی گیرند و شلاق می خورند. نامش "سجاد قنبری" بوده ولی شش سال قبل و پیش از اینکه عمرش قد بدهد تا تازیانه خوردن را تجربه کند ، آنقدر جیوه به حلقومش رفته که کارش تمام شده و مرده. از او فقط همین تصویر اعلامیه را می شود پیدا کرد که آن را هم احتمالا به جز اهالی تکاب کسی ندیده است. ولی آن یکی عکس یک " ایرونی" موفق است که بارها در مجلات موفقیت و دانش زندگی منتشر شده و هموطنان با دیدن اش احساس غرور کرده اند. عکسی از " مهدیار احمدی " فرزند برومند "مجید احمدی نیری" که بر حسب اتفاق یکی از مدیران معدن طلای آق دره است. یکی از همان مدیران بی همه چیزی که می گوید " فعلا اوضاع شرکت خراب است و از حقوق خبری نیست " ولی دسته گل اش در کانادا کلکسیونی از اتومبیلهای لوکس دارد به ارزش ده میلیون دلار.
یکی از همان ... هایی که قلب تهیدستان را برای پرداخت حقوق یا یک وعده غذای گرم ، خون میکنند تا آب توی دل آقازاده شان نلرزد.

پی نوشت : این افراد را بشناسید ولی از آنجایی که ملت متمدنی هستید ، ببخشید و فراموش کنید!
99
کامنت بنویسید...
علی  , sarbazemir26
سه شنبه 27 مهر ، 19:12
تالی فاسد نظام فقاهتی همینه دیگه!
ادامه
ارش پارسا , 911panamra
جمعه 18 تیر ، 19:22
خانم حسین پور خیلی وقت فعال نیستین....!
ادامه
امید امیدی , 8412
جمعه 14 خرداد ، 13:43
خدا ازشون نگذره
ادامه
آخرین مطالب کوثر حسین پور
صحبت حکام ، ظلمت شب یلداست . . . نور ز خورشید خواه ، بو که برآید (حافظ) عدالت در جامعه ما کو؟ سمفونی مردگان ایران با این اندیشه های فسیلی هرگز توسعه پیدا نمی کند ! فیش حقوقی یکی از مدیران مصباح یزدی: فتنه گران بترسند از روزی كه روحانیون... روز جهانی کار و کارگر گرامی باد پول های بلوکه ایران! تازیان با ایران چه کردند ؟ معیشت مردم در بحث‌های انتخاباتی یه سلامی هم بکنیم به تاجران برجام دوست دارم در مورد همه چیز فکر کنم درباره کلبه متروک... مرگ 40 هزار نفر بعلت مصرف مواد مخدر و محرک‌های روانگردان در ده سال گذشته :( دو میلیون نفر در آستانه بیکاری صداوسیما و مصاحبه ظریف شعر فقر شاملو برتر طلبی و هویت پرچم فرانسه دوستانی که مردمانی هستیم لایق برنامه صامت و یا فقط عزا ! اختلال دیروز تلگرام. اینم از تدبیر و امید! مجلس شما منا نخبگان و حاکمان شما اوباما: شعار «مرگ بر آمریکا» در ایران شغل ایجاد نمی‌کند. سی ویژگی کره جنوبی سی ویژگی یک کشور قدرتمند مسیریابی ویژه دانشجویان تازه وارد به تهران تنهایی لیلا - یا - بدبخت تر از ستایش؟ باز هم مدیریت جهانی و استقرار حکومت عدل !