نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
کوثر حسین پور , k.h8

کوثر حسین پور

 دو نکته مهم= هدف ازحضور، استفاده از نوشته هاست پس پیام خصوصی تعطیل + پست مجددهام یعنی یا اونجا نظر شخصی مو دادم یا با اون نوشته 90 ٪ موافقم.
کوثر حسین پور , k.h8

کوثر حسین پور

مطالب
95/02/16 23:00

ایران با این اندیشه های فسیلی هرگز توسعه پیدا نمی کند !

یه چند تا کامنت متاسفانه دور از شأن تحصیلاتی مان در رسانه هدایت شده غیر علمی «گلباران» که زمانی آنرا منبع آرامش روحی مذهبی می دانستم گذاشتیم. شوربختانه تازه فهمیدیم مثل همیشه تاریخ در پشت دین پنهان شدن برای اهداف سیاسی است و سرپوش گذاشتن به بی عرضگی ها و سوء مدیریت های حضرات:
http://www.cloob.com/c/golbaran/123677353
از حضراتی که اقتصاد را مال خر می دانند، از آنانی که بجای دولت «توسعه گرا» بر دولت «خیرخواه» و به زور وارد بهشت کننده جانبداری می کنند و برای این جانبداری حقوق و مواجب حرام و کثیف میگیرند، از کسانی که اصولا از توسعه می ترسند و از پیامدهای مدرنیزه سازی آن هراس و وحشت دارند، از کسانی که همیشه خدا الگوی ناشناخته و فانتزی - فضایی داخلی و بومی و فلان و بهمان که حتی توانایی پیاده سازی الگوریتم ها و برنامه های خودش رو روی کاغذ نداره (چه برسه به عرضه عمل واجرا) آیا انتظار توسعه هست؟ هرگز.
برای همین هم بازار کشور پر شده از محصولات سامسونگ و ال جی و هیوندای و کیاموتورز و دوو و محصولات ماهواره ای ننگین GEM و من و تو و ... و کالاهای چینی و ...
اینها تبعات همان نداشتن عرضه و مدیریت برای توسعه هست و بس.
مبارک تان باشد آقایان دزد دلواپس و انحرافی و بنفش و سبز و اصولیون و مدعیان الگوی ایرانی اسلامی فضایی و تخیلی!
99
کامنت بنویسید...
پروین ایزدی , parisaizadi
یکشنبه 6 تیر ، 02:37
دقیقا..
ادامه
آخرین مطالب کوثر حسین پور
صحبت حکام ، ظلمت شب یلداست . . . نور ز خورشید خواه ، بو که برآید (حافظ) عدالت در جامعه ما کو؟ سمفونی مردگان ایران با این اندیشه های فسیلی هرگز توسعه پیدا نمی کند ! فیش حقوقی یکی از مدیران مصباح یزدی: فتنه گران بترسند از روزی كه روحانیون... روز جهانی کار و کارگر گرامی باد پول های بلوکه ایران! تازیان با ایران چه کردند ؟ معیشت مردم در بحث‌های انتخاباتی یه سلامی هم بکنیم به تاجران برجام دوست دارم در مورد همه چیز فکر کنم درباره کلبه متروک... مرگ 40 هزار نفر بعلت مصرف مواد مخدر و محرک‌های روانگردان در ده سال گذشته :( دو میلیون نفر در آستانه بیکاری صداوسیما و مصاحبه ظریف شعر فقر شاملو برتر طلبی و هویت پرچم فرانسه دوستانی که مردمانی هستیم لایق برنامه صامت و یا فقط عزا ! اختلال دیروز تلگرام. اینم از تدبیر و امید! مجلس شما منا نخبگان و حاکمان شما اوباما: شعار «مرگ بر آمریکا» در ایران شغل ایجاد نمی‌کند. سی ویژگی کره جنوبی سی ویژگی یک کشور قدرتمند مسیریابی ویژه دانشجویان تازه وارد به تهران تنهایی لیلا - یا - بدبخت تر از ستایش؟ باز هم مدیریت جهانی و استقرار حکومت عدل !