مهدی  اصفهانی , irmohr

مهدی اصفهانی

 کار پر درامد و آسان در منزل
مهدی  اصفهانی , irmohr

مهدی اصفهانی

مطالب تصاویر 50دوستان 165

97/10/30 11:24

دستگاه مهر اتوماتیک

انواع دستگاه مهر
دستگاه مهر از لحاظ کارکرد به دو مدل تقسیم میشود دستگاه مهرسازی دستی که همان دستگاه مهرسازی یووی است و دستگاه مهر اتوماتیک که دارای مخزن شستشوی اتوماتیک مهر می باشد دستگاه اتوماتیک مهرسازی همان میز نور ساخت مهر است که زیر آن مخزنی برای شستشوی اتوماتیک مهر قرار داده شده است.

قیمت دستگاه مهر اتوماتیک بسته به نوع قطعات آن از ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۰۴۰ هزار تومان می باشد دستگاه اتوماتیک ساخت مهر از دو قسمت تشکیل شده قسمت بالایی دستگاه که میز نور مهر سازی است دارای ۳ لامپ یووی پرقدرت ژاپنی و بردهای دیجیتالی است

قسمت زیرین دستگاه که مخزن شستشوی ژلاتین با موتور و گیربکس آلمانی
چهار محور شستشوی اتوماتیک در چهار جهت
فرچه دست بافت موی یال اسب
فنرهای لرزاننده فرچه برای شستشوی بهتر ریزه کاری ها
صفحه شستشوی آلومینیومی ضد زنگ
شیر تخلیه مواد شستشو

دو تایمر موجود در دستگاه یکی برای نور دهی و دیگری برای شستشو باعث عدم تداخل در کارکرد دستگاه و طولانی شدن عمر دستگاه میشود بدنه استیل ضخیم ۳ میل بسیار قوی و محکم , ضد اشعه و ضد خط و خش – فیوز اطمینان – کلید قطع و وصل برق کل دستگاه و پاورهای مجزا برای هرلامپ از دیگر مشخصات دستگاه مهرسازی اتوماتیک است.
روش ساخت مهر اتوماتیک

ساخت مهر با این دستگاه بسیار ساده و سریع است و نیازی به تخصص و تجربه ندارد تمام مراحل حکاکی مهر و شستشوی مهر توسط دستگاه انجام میشود تنها کافیست طرح مهر آماده را روی کاغذ کالک پرینت گرفته و با ژلاتین خام درون دستگاه قرار داد تا دستگاه بصورت اتوماتیک ساخت مهر را انجام دهد.

فرچه موی یال اسب که با دست بافته شده کیفیت و ریزه کاری های ساخت مهر را افزایش می دهد ضمن اینکه برای ساخت مهر فلزی و کلیشه فلزی هم مناسب است
مواد مورد نیاز ساخت مهر

برای ساخت مهر علاوه بر دستگاه به لوازم مهرسازی هم نیاز داریم که شامل ژلاتین خام – کاغذ کالک – اسپری مهرسازی – چسب دوطرفه – حلال ژلاتین شور و دسته مهر می باشد برای خرید ملزومات مهرسازی روی لینک پکیج مهرسازی کلیک کنید.

ساخت مهر ژلاتینی و مهر برجسته فلزی با دستگاه اتوماتیک مهرسازی و دستگاه دستی مهرسازی تا مرحله نوردهی مشترک است ابتدا طرح مهر آماده را روی کاغذ کالک پرینت گرفته و با ژلاتین درون دستگاه نوردهی می کنیم.
نحوه کار

نور یووی قسمت هایی از ژلاتین را که طرح و نوشته دارد خشک می کند پس از اتمام نوردهی در دستگاه مهرسازی دستی باید ژلاتین را با فرچه و حلال ژلاتین شور بمدت ۲ دقیقه با دست شستشو داد تا طرح برجسته شود.دستگاه مهر اتوماتیک پس از اتمام نوردهی ژلاتین مرحله شستشو و برجسته کردن مهر را بصورت کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست در مخزن شستشوی گالوانیزه و وکیوم شده انجام میدهد.

دستگاه مهر اتوماتیک قیمت دستگاه مهرسازی اتوماتیک
قیمت دستگاه مهراتوماتیک
700هزارتومن
تا 1040هزار تومن

میز نور مهر سازی دارای :
۳ لامپ یووی پرقدرت ژاپنی و
بردهای دیجیتالی است

شماره تماس ۰۹۱۲۴۵۲۶۲۲۳
99
    کامنت بنویسید...