نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
رام رام , hraha97

رام رام

 http://mehcom.com/مهکام-با-چه-کسانی-ازدوا
رام رام , hraha97

رام رام

مطالبدوستان 6
96/05/19 22:24

مسلمان شدن ارمنی با معجزه حضرت عباس (ع)

مسلمان شدن ارمنی با معجزه حضرت عباس (ع)

جناب آقای حاج جواد افشار، کارمند بیمارستان آیت الله العظمی گلپایگانی «قدس سره» طی یادداشتی چنین نوشته‏اند:

در سال ۱۳۵۶ که مردم مغازه‏ها را می‏بستند و علیه شاه تظاهرات می‏کردند یک روز مرد ارمنی به سن ۳۲ سال را از طرف بیت آیت الله العظمی گلپایگانی به بیمارستان نکویی آوردند و گفتند:

که ایشان به دین مبین اسلام تشرف پیدا کرده و اکنون وی را برای سنت به اینجا آورده‏ایم که ختنه شود، او را بستری و ختنه کردند من از او پرسیدم که چیزی باعث شده که شما مسلمان شدی؟ گفت:

من شاگرد ماشینهای تریلی ۱۸ چرخ بودم راننده هم چون من، ارمنی بود، از خرم آباد به طرف تهران حرکت کردیم به گردنه رازان که رسیدیم یک وقت راننده به من گفت:

فلانی ترمز بریده است چه بکنم ماشین را به کوه بزنم یا به دره بیاندازم؟ در آن موقع به یادم آمد که مسلمانها در مواقع سخت متوسل به اباالفضل می‏شوند لذا من نیز یک مرتبه گفتم: یا اباالفضل مسلمانها به فریادم برس!

و دیگر نفهمیدم موقعی که چشم باز کردم دیدم راننده ته دره سقوط کرده و یک طرف ماشین چند تکه شده است به خودم گفتم من هم باید دست و پایم قطع شده باشد دستم را حرکت دادم دیدم سالم است پاهایم را تکان دادم دیدم سالم است،

حرکت کردم دیدم من روی یک تخته سنگ بوده و فقط انگشت کوچک دست راستم خراشی برداشته است (دستش را که اثر خراش در آن باقی بود به من نشان داد) و گفت:

از دره بالا آمدم سوار ماشین شدم و به تهران آمدم و به خانه رفتم در یک اطاق نشستم و فکر کردم این ابوالفضل علیه‏السلام کیست که مرا نجات داد و الّا من هم مثل راننده بایستی چند تکه شده باشم؟

مدت چند روز غذا درست نمی‏خوردم و فقط در این فکر بودم که من بایستی به دین اباالفضل درآیم پدر و مادر و زنم می‏آمدند و به من می‏گفتند:

برخیز و برو سرکار زن و فرزند تو نان می‏خواهند چرا خودت را مثل دیوانه‏ ها در اطاق حبس کرده ‏ای؟ به آنها گفتم:
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب رام رام
    شهید سردار حاج قاسم سلیمانی سخنان مترجم کتاب غلبه بر اهمال کاری، نگرانی و کمال گرایی معرفی کتاب کار راهنمای غلبه بر اهمال کاری، نگرانی و کمال گرایی سوالات رایج درباره دوران شیردهی چطور با شخصیت مادر عصبانی خداحافظی کنید؟ ورزش کردن مادران احساسات مثبت در مادران بازی ساده برای کودکان حرف منفی به کودک افراد خطرناک برای ازدواج بهسازی رابطه زن و شوهر از نظر جان گاتمن مجموع سخنرانی های دکتر هلاکویی دانلود از تولد تا 5سالگی- قسمت اول-جم لایف از تولد تا 5سالگی – جم لایف – GEM Life مجموعه کامل ترس اضطراب وحشت دکتر فرهنگ هلاکویی راه های کنترل خشم و عصبانیت دکتر هلاکویی مجموعه کامل ترس اضطراب وحشت دکتر فرهنگ هلاکویی مجموعه کامل تربیت کودک و نوجوان دکتر هلاکویی تور مالزی برای 10 روز دیگر تور کربلای معلی همین هفته او فقط رابطه جنسی می خواهد… برای سفر زیارتی کربلا از کجا شروع کنیم ؟ تور کربلا هوایی تور مالزی آزار جنسی کودکان | موقعیت‌های زمینه ساز و راههای پیشگیری ثبت نام تور کربلا نقدی و اقساطی عنایات ویژه ی حضرت صاحب الامر به سید بحرالعلوم سیر... مسلمان شدن ارمنی با معجزه حضرت عباس (ع) دفع بلا با زیارت عاشورا تور مالزی