نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
آزاده  سربدار , hediehelahii

آزاده سربدار

 لینک کانالم در تلگرام  :     telegram.me/ledanidel
آزاده  سربدار , hediehelahii

آزاده سربدار

مطالب تصاویر 2214
91/03/17 21:30

۱۰ میلیون دلار برای یک آهنگ ضد اسلامی!...

۱۰ میلیون دلار برای یک آهنگ ضد اسلامی!
اخبار رسیده از امارات متحده عربی هاکی از آن است که "مدونا" خواننده آمریکایی یهودی تبار که اخیرا برای اجرای برنامه به امارات متحده عربی سفر کرده بود، با خواندن آهنگی ضد اسلامی در فضایی که برای تخریب دین مبین اسلام تهیه شده بود، خشم شدید مسلمانان را برانگیخت. گفته می شود او برای اجرای این برنامه مبلغ ۱۰ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده بود. تصویر پشت صحنه سالنی که "مدونا" در آن برنامه اجرا می کرد، زنی نقابدار را نشان می داد که چهره ای خشن داشت. علاوه بر آن یک هلال که نماد دین اسلامی است در داخل علامت "ممنوع" کشیده شده بود.

آنچه که بر خشم اماراتی ها افزود این بود که "مدونا" با هدف افزایش شور و هیجان حاضرین در سالن، آنان را "زنازاده" نامید و از آنان خواست که با آهنگی که می خواند به تحرک درآیند.

قابل ذکر است أبوظبی هدف از دعوت کردن این خواننده که همواره عشق خود به رژیم صهیونیستی را اعلام کرده، را تبلیغ برای أبوظبی در سطح جهان اعلام کرد.

شایان ذکر است در پی این توهین خواننده آمریکایی، موج شدیدی علیه وی در سایت های اجتماعی و فضای مجازی جهان عرب به راه افتاده است.
99
کامنت بنویسید...
2امیر 2امیر , z561234
چهارشنبه 27 شهریور ، 09:33
لایك
ادامه
منتظرم لب تر کنی  , rezakhunsard
پنجشنبه 12 مرداد ، 17:52
اون روز دیدن داره
ادامه
منتظرم لب تر کنی  , rezakhunsard
پنجشنبه 12 مرداد ، 17:52
ولی بالاخره که چی؟
یه روز از همین روزا جیگر من ظهور میکنه دیگه
ادامه
منتظرم لب تر کنی  , rezakhunsard
پنجشنبه 12 مرداد ، 17:51
دنبال ساختن بیماریهای هولناک جدید هستند که بتونن از اون طریق دشمناشونو از پا در بیارن
ادامه
منتظرم لب تر کنی  , rezakhunsard
پنجشنبه 12 مرداد ، 17:51
تو امریکا یکی از مجهزترین ازمایشگاههای اونجا بامجرب ترین کادر
ادامه
منتظرم لب تر کنی  , rezakhunsard
پنجشنبه 12 مرداد ، 17:50
غرب به معنای واقعی نادرست تشریف داره تو یه خبری نشون دادکه
ادامه
آخرین مطالب آزاده سربدار
انگورِ نجف باشد و بین الحـرمین .... از سواحلِ آبی تا رود های خونین ترکیه . . . روی کاغذ هر چە می کشیدم نقشی از کرب و بلا بود , ,... باز هم پرنده یِ خیالِ من سوی تو پَر کشید و رفت .... این عکس ها نه مالِ فلسطینه نه یمن نه عراق نه سوریه... این هوایِ ابری و این بارونِ نم نم .... طبیبِ تمامِ غم هاست ، سلام دادنِ بر ح س ی ن .... اگر روزی مهمانِ آغوشِ گرم و فضایِ روح نوازِ ضریحش... آمده بود به اسمِ خودش خطِ مقدمِ جبهه ی فـرهـنگـی... دلتنگِ حرمت شدم حضرت سلطان .... إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَه ُیُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ... اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا حَسَنَ بْنَ عَلِىٍّ .... آرزویِ کربلایم را با خطی خیسِ اشک برای حضرتِ مــآدر... عاشقِ دل خسته ات با فیلم و عکسِ لحظه به لحظه ی اربعین... از من روز و شب ، اشک و تمنای وصال .... خدا کند که امسال اربـعـیـن نماند در هیچ هیئتی سینه... . , السَّلامُ عَلَیْكَ یَا مَوْلایَ مُوسَى بْنَ جَعْفَر... گریه ی بی اشـک .... ای کاش در شرحِ زندگی ام خالقِ حیدر بنویسد : او در... پیر غلام هایت همگی بعد از روضـ ه ی گودال و اسارت... بین سربندها گشتم دنبالِ سربندِ یـآ حـسـیـن .... از حالِ دلِ تنگم ای کاش به صاحبِ حـرم خبری برسد .... این شب ها کربـلـآ حالِ عجیبی دارد .... تمامِ رنج اسارت و زخم هایم را تحمل می کنم .... این شب ها حـرم ، خیسِ خیسِ باران ست .... تا قبل از عـبـآس آب خوردن ساده بود اما حالا برای... أَلسَّلامُ عَلَى الرَّأْسِ الْمَرْفُوعِ .... السلام علیک یا قمر بنی هاشم .... الــســَلامُ عــلــَیــکَ یــا رَضــیعَ الـصَغــیر... السلامُ علیک یا عبدالله بن الحسن ....