نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
علی  , ghaen1357

علی

 انتخابات یك  فرصت  است  هم  برای  خدمت  وهم  برای  استحكام نظام  وانقلاب .پس همه  برای حفظ نظام  خواهیم آمد.
علی  , ghaen1357

علی

مطالب تصاویر 47
00/02/24 10:32

در مسلک فتنه

محمود احمدی‌نژاد در جریان ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری گفته: اگر ردصلاحیت شدم انتحابات را تایید نمی‌کنم!

جناب احمدی‌نژاد، از کجا معلوم اگر تایید شدی و رای نیاوردی، نتیجه را تایید کنی؟! از کجا معلوم به سرنوشت فتنه‌گران ۸۸ دچار نشوی و علیه نظام و جمهوریت و صندوق رای، نایستی؟!

‏آقای ‎#احمدی_نژاد متاسفانه به همانی دچار شد که پیش از او، ‎#مهدی_کروبی و ‎#میرحسین_موسوی دچار شدند! روحیه قانون‌گریزی! البته شورای نگهبان باید پاسخگو باشد نسبت به تایید یا رد همه نامزدها! اگر بناست احمدی نژاد ردصلاحیت شود دلایل آن شفاف و روشن به مردم گفته شود.

ولی احمدی‌نژاد بداند نظام قوی‌تر از او را هم ردصلاحیت کرد و اتفاقی نیافتاد! آن هم تکیه‌گاه #فتنه۸۸ جناب #هاشمی_رفسنجانی!

آقای احمدی‌نژاد با همین رفتارهای احساسی و حاشیه‌ساز و غلط بود که دو سال آخر دوره ریاست جمهوری‌ات را تمام کردی و منجر به روی کار آمدن حسن روحانی شدی! با رفیق‌بازی و حاشیه‌سازی کاری کردی که امت حزب‌الله که اولین حامیان تو بودند را از خود راندی! روز بروز داری فاصله خودت را بیشتر می‌کنی
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب علی
روز دختر برتمام دختران ایران مبارک انتخابات ۱۴۰۰ چرا رای بدیم ؟ در مسلک فتنه در زمان اشغال هند توسط بریتانیا، روزی افسر انگلیسی... حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه بهترین وبدترین دوست انسان حکمت های علوی ارزشها وضدارزشها وَمَن قَرَاَ القُرآنَ... حکمت های علوی ✅بعضی ازارزشهای اخلاقی بِکَثرَهِ الصَّمتِ... برسد به دست هموطنانی که به هر دلیلی قصد شرکت در انتخابات... سالروز تشکیل سپاه پاسداران سالی که احتمال حمله به ایران میرفت و ایران تحریم... حکمت های علوی یَا بُنَیَّ، اِیَّاکَ وَمُصَادِقَهَ... قلب دوستدار خدا اِمام علی (ع) : من تسلط کامل روی علوم متافیزیک .... نامه حقارت افساد طلبان مهمانی‌خدا ممنوع!... امام سجّاد علیه السلام: خدایا، اگر مرا با زنجیرها... سه نکته مهم که اگر رعایت کنید؛ زندگی آرامی خواهید... سلام علیكم این یک قرآن کامل، همراه با صدا و تصویر...