نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
علی  , ghaen1357

علی

 انتخابات یك  فرصت  است  هم  برای  خدمت  وهم  برای  استحكام نظام  وانقلاب .پس همه  برای حفظ نظام  خواهیم آمد.
علی  , ghaen1357

علی

مطالب تصاویر 47
00/02/5 03:05

برسد به دست هموطنانی که به هر دلیلی قصد شرکت در انتخابات...


برسد به دست هموطنانی که به هر دلیلی قصد شرکت در انتخابات ندارن!

◽️هم وطنم.. حاج قاسم دوست من و تو بوده و هست، اونم دوستی عاقل، مهربان، دلسوز و راستگو که حق بزرگی بر گردن ایران و ایرانی داره.

◽️قاتلان تروریست حاج قاسم هم دشمن من و تو... این رو همه ی ما در تشییع بی نظیر حاج قاسم ثابت کردیم.

⁦⁉️⁩حالا سوال اینجاست:
◽️شرکت نکردن من و تو درانتخابات، دل چه کسی رو شاد میکنه؟ دوست ما؟ یا دشمن ما ؟؟؟

◽️بنظرت اون کسی که امروز از رأی ندادن من و تو خوشحال میشه حاج قاسمه یا قاتلان تروریست حاج قاسم؟؟؟

◽️حاج قاسم و صدها هزار شهید دیگه جونشون رو برای حفظ و پیشرفت این انقلاب و نظام دادن، من و تو چطور؟ دِینی بر گردن نداریم؟

◽️بهتر نیست بجای انفعال و تحریم انتخابات، با حضور فعال در عرصه انتخابات و انتخاب مردان و زنانی از جنس حاج قاسم، در بهتر شدن مدیریت کشور اثرگذار باشیم و مانع از حضور نامردان و نااهلان به مجلس و کرسی‌های مدیریتی کشور بشیم؟

کمی بیشتر روی این موضوع فکر کنیم! .

ان شاءالله در انتخابات ریاست جمهوری امسال شرکت می‌کنیم و اصلح را انتخاب کنیم...

باشــهداء_تـاســیدالــشــهــداء

#نشرحداکثری برای شادی روح حاج قاسم
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب علی
روز دختر برتمام دختران ایران مبارک انتخابات ۱۴۰۰ چرا رای بدیم ؟ در مسلک فتنه در زمان اشغال هند توسط بریتانیا، روزی افسر انگلیسی... حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه بهترین وبدترین دوست انسان حکمت های علوی ارزشها وضدارزشها وَمَن قَرَاَ القُرآنَ... حکمت های علوی ✅بعضی ازارزشهای اخلاقی بِکَثرَهِ الصَّمتِ... برسد به دست هموطنانی که به هر دلیلی قصد شرکت در انتخابات... سالروز تشکیل سپاه پاسداران سالی که احتمال حمله به ایران میرفت و ایران تحریم... حکمت های علوی یَا بُنَیَّ، اِیَّاکَ وَمُصَادِقَهَ... قلب دوستدار خدا اِمام علی (ع) : من تسلط کامل روی علوم متافیزیک .... نامه حقارت افساد طلبان مهمانی‌خدا ممنوع!... امام سجّاد علیه السلام: خدایا، اگر مرا با زنجیرها... سه نکته مهم که اگر رعایت کنید؛ زندگی آرامی خواهید... سلام علیكم این یک قرآن کامل، همراه با صدا و تصویر...