نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
علی  , ghaen1357

علی

 انتخابات یك  فرصت  است  هم  برای  خدمت  وهم  برای  استحكام نظام  وانقلاب .پس همه  برای حفظ نظام  خواهیم آمد.
علی  , ghaen1357

علی

مطالب تصاویر 47
00/02/1 14:28

سالی که احتمال حمله به ایران میرفت و ایران تحریم...

سالی که احتمال حمله به ایران میرفت و ایران تحریم بود ،امیرکبیر یک مهندس اتریشی را استخدام کرد تا برای ایران توپ جنگی بسازد.
اما فلز مورد نیاز موجود نبود و راه واردات هم به علت تحریم مثل امروز بسته بود .امیرکبیر فراخوان عمومی به مردم داد که مردم دیگ های اضافه خود را بیاورید برای ساخت توپ برای دفاع از میهن .

نفوذی های انگلیس در شهر و «روزنامه‌ها» که تازه راه اندازی شده بود بین مردم شایعه کردند که میرزا تقی خان می‌خواهد ظرف غذای شما را بگیرد و جنگ راه بیاندازد.
طرح امیرکبیر شکست خورد .چند وقت بعد انگلیس به ایران حمله کرد.

جزیره خارک را اشغال کرد و ایران را تحت فشار قرار داد تا این که افغانستان از ایران جدا شد. و آغازی بود بر دوره قحطی و آبله اواخر قاجار که قریب به ۱۰ملیون ایرانی از بین رفتند.

پرچم ایرانچه‌جالب مردمی که دیگ‌های خود برای دفاع ازمیهن و دوری از جنگ ندادند،هم جنگ سراغشان آمد هم گرسنه ماندندهم کشورشان کوچک شد.

چقدر زود تاریخ تکرار میشود و همان تفکر که مانع ساخت توپ برای امیرکبیر شد ،امروز حرف از این می‌زند که موشک برای ما آب و نان نمی‌شود و انرژی هسته ای اهمیتی ندارد و همان فکر برای امیرکبیر بزرگداشت می‌گیرد. خیلی خنده دار است
رد

#مدیریت_اصلاحاتی مدیریت فریبکاران به نفع غرب
99
کامنت بنویسید...
آخرین مطالب علی
روز دختر برتمام دختران ایران مبارک انتخابات ۱۴۰۰ چرا رای بدیم ؟ در مسلک فتنه در زمان اشغال هند توسط بریتانیا، روزی افسر انگلیسی... حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه حکتی از نهج البلاعه بهترین وبدترین دوست انسان حکمت های علوی ارزشها وضدارزشها وَمَن قَرَاَ القُرآنَ... حکمت های علوی ✅بعضی ازارزشهای اخلاقی بِکَثرَهِ الصَّمتِ... برسد به دست هموطنانی که به هر دلیلی قصد شرکت در انتخابات... سالروز تشکیل سپاه پاسداران سالی که احتمال حمله به ایران میرفت و ایران تحریم... حکمت های علوی یَا بُنَیَّ، اِیَّاکَ وَمُصَادِقَهَ... قلب دوستدار خدا اِمام علی (ع) : من تسلط کامل روی علوم متافیزیک .... نامه حقارت افساد طلبان مهمانی‌خدا ممنوع!... امام سجّاد علیه السلام: خدایا، اگر مرا با زنجیرها... سه نکته مهم که اگر رعایت کنید؛ زندگی آرامی خواهید... سلام علیكم این یک قرآن کامل، همراه با صدا و تصویر...