نرم افزار اندروید کلوب
مهربانو  , farniya85

مهربانو

 به سراغ من اگر مى آیى ، با آیه اى از عشق بیا ... دیرگاهی ست چراغ دل من از عطش عشق ، تر است ...  #امیر_وجود  
مهربانو  , farniya85

مهربانو

مطالب
99/01/10 13:12

قول میدهیم تا شکستن این طلسم درد در خانه بمانیم،...

قول میدهیم تا شکستن این طلسم درد در خانه بمانیم، بخاطر خودمان، بخاطر عزیزانمان و بخاطر تویی که بخاطر ما از عزیزانت دور مانده‌ای.
تویی که از خواب و خوراک و آرامشت برای نجات جان‌ها صرف‌نظر کرده‌ای. عرق میریزی از سختیِ لباسهای رزم و عرق شرم ‌می‌نشیند بر پیشانیمان وقتی که از شدت دوری از عزیزانت اشک میریزی.
تمام میشود این دوره‌ی درد و تو خانواده‌ات را به آغوش خواهی‌کشید و ما تا ابد فراموش نخواهیم‌کرد انسان‌های راستین این سرزمین چه کسانی‌اند و چه کسانی لایق‌ترند به عشق ورزیدن.
تمام میشود این دوره‌ی درد و ما تو را با بغض به آغوش خواهیم‌کشید، مایی که سال‌ها بدون توقف از کنارت عبور میکردیم بی‌آنکه بدانیم خداوند، غیرمعمولی‌ترین قلب جهان را در کالبد تو گذاشته.
سلامت بمان عزیز که ما حریصیم به در آغوش کشیدنت، ما حریصیم به اینکه دوستت داشته‌باشیم، ما حریصیم به اینکه هربار تو را ببینیم و باورکنیم که خوبی و انسانیت هنوز هم زنده‌است و در گوشه گوشه‌ی این شهر نفس می‌کشد.
سلامت بمان عزیز، ما تا پایان این درد، در خانه می‌مانیم، قول می‌دهیم,
ما حریصیم به رسیدنِ روزهای خوب..

99
کامنت بنویسید...
کژال  , 65kazhal
دوشنبه 11 فروردین ، 20:42
ادامه
آرش احمدی , ma198001
یکشنبه 10 فروردین ، 18:42
واقعا باید تبریک و خسته نباشید گفت به پرستاران و پزشکان تمام دنیا
ادامه
مهربانو  , farniya85
یکشنبه 10 فروردین ، 14:57
سپاس دوست عزیز
ادامه
سوگند  صحرایی , gognoos56
یکشنبه 10 فروردین ، 13:42
ما حریصیم به رسیدن روزهای خوب .... زیبا بود مهربانوجان
ادامه
آخرین مطالب مهربانو
عاقلترین مردان دچار اشتباه شده اند و زنان آنها را... خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند !... #حرف_حساب اغلب فکر می‌کنیم اینکه به یاد کسی هستیم،منتی... دل‌های ما که بهم نزدیک باشند ، دیگر چه فرقی می‌کند... آدم‌ها همه می‌پندارند که زنده‌اند برای آن‌ها تنها... عشق یکطرفه.... آدم‌ها بہ اندازه ناگفتہ هایشان از هم دور مےشوند نہ... زن ها بزرگترین جنگجویان جهانند فقط کافیست به چشمهایشان... روح یک زن خانه دار، باهمه لطافت و ضعفهایش، زیر بار... ﯾﮏ ﺍﯾﺪﻩ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽِ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻩ!... مشکل از جایی شروع شد؛ که گفتند زن باید خانه دارِ... وقتی یک زن موفق را می‌بینم که خستگی ناپذیر کار می‌کند،... خوبیِ دوست❤️ داشتن در ایـن اسـت ڪـہ خــــراب نمی... چوب و هیزم در برابر طلا هیچ ارزشے ندارد.... کم کم یاد خواهی گرفت، عشق تکیه کردن نیست.... باران که می بارد ؛ منطقی ترین و بی احساس ترین آدم... برای آدمهایی که آزارتان می دهند، آرزوهای خوب کنید!... ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮ ﺑﻮﺩ ﺍﮔﺮ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻣﺜﻞ ﺳﺎﯾﻪ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺻﺎﻑ ﻭ... و عشق صدای فاصله هاست.... از كسى كه كتابهاى زیادى مى خواند نباید ترسـید.... گاهی آدم حس می‌کند شاید به قدر کافی و آن‌طور که باید،... خوشبختۍ زمانیست ڪہ وجودت بہ دیگران آرامش میدهد هرزمان... دلمان را به خرداد گرم میکنیم شاید حال دلمان در یکی... اردیبهشت، لجباز و بی حوصله شتابان رفت.... دارد تمام می شود ؛ اردیبهشتی که بویِ نابِ باران و... . مهم نیست کی قلبت رو شکست،مهم اینه که چه کسی باعث... کم کم یاد خواهی گرفت عشق تکیه کردن نیست؛ و رفاقت... خداوندا: نه آنقدر پاکم که مرا کمک کنی و نه آنقدر... اردیبهشت را بدرود گفتن سخت است.... انتظار گاهی قشنگ است....