نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
یاشار رحمانی , daryush1360

یاشار رحمانی

 کاری ندارمت که کجایی،چه میکنی...بی عشق سرمکن که دلت پیرمیشود...قیصرامین پور
یاشار رحمانی , daryush1360

یاشار رحمانی

مطالب تصاویر 285
95/08/11 10:59

چرا مردهای خوش قلب، تنها هستند دو سنگ صبور معروف...


چرا مردهای خوش قلب، تنها هستند

دو سنگ صبور معروف و نویسنده مسائل زناشویی Emma Taylor و Lorelei Sharkey ، در مقاله زیر سعی می کنند به این پرسش پاسخ دهند که چرا زنان جذب مردان نااهل می شوند و تمایل کمتری به مردهای خوش قلب و دوست داشتنی نشان می دهند؟ این دو نویسنده وب سایت emandlo معتقدند که مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنند که به طور غریزی زنان با آنها احساس آرامش و امنیت می کنند. این دو خانم که کارشان نصیحت های زناشویی است معتقدند مردان خوب باید این فرمول ها را رعایت کنند وگرنه…

اعتماد به نفس

برای ما زنها مهم نیست با چه کلکی تمرین اعتماد به نفس می کنید: جلو آینه بایستید و حرف ها و حرکات خود را تمرین کنید، زنان روبروی خود را با دماغ های بسیار زشت تصور کنید یا.. به هر حال باید حرکات شما سرشار از اعتماد به نفس باشد.

منم منم ، من، من

قهرمان هر داستانی نباشید و پشت سر هم از خودتان و خاصیت های خودتان حرف نزنید که ما ظرف 60 ثانیه متوجه می شویم پشت چه شخصیت ضعیفی پنهان شدید.

غُرغُرو نباشید

قبل از هر چیز خوب است بدانید که غُر زدن و آه و ناله اصلا سکسی نیست. تازه فکرش را بکنید که با هم رفتیم به رستوران و شما مرتب از گارسن شکایت می کنید. یا یک ریز از مشکلات محل کار حرف می زنید. یا از غم و بدبختی های واقعی دنیا گله می کنید. ای بابا چه خبره؟ ناسلامتی آمدیم بیرون لحظات شاد داشته باشیم. سعی کنید به اتفاقات ناخواسته و ناگوار در حین ملاقات بخندید.

احترام زیادی

خوش قلبی زیاد هم توی ذوق می زند. اینطوری که بعد از هر جمله بگویید ببخشید یا شوخی می کنم و جدی نگیر خیلی کلافه کننده است. عین این صورتک های خنده و شادی و غم و ترس که توی ایمیل از آن استفاده می کنند نباشید که با هر حرکت ما واکنشی نشان دهید. یا به هر جوک ما مثلا بخندید و هر چه گفتیم احساس تعجب کنید و … نه… این کارها احساس خوشایندی که شما انتظار دارید را در ما ایجاد نمی کند.

تعریف کنید اما!

ما هر بار شنیدیم که مثلا می گویید چه پوست لطیفی دارید و یا چشمانتان چقدر قشنگ است و … نه. این کافی نیست. ما دوست داریم شما با صمیمیت تمام دقت کنید و یک خصلت و خصوصیت ویژه ما را که بیشتر یک نوع احساس و حالت است تا تعریف از اجزای بدن ، را جلوه گر سازید… این نشان می دهد که برای ما ارزش قائلید. دقت به خرج دهید.

مهم نیست چه خصوصیتی است. همینطوری بی هوا بگویید. هر چه به ذهن تان می رسد بگویید. ما همیشه شنیدیم که چه قدر این لباسی که پوشیدیم ما را جذاب تر کرده است ولی به جای آن اگر بشنویم که بگویید چقدر خوش سلیقه هستیم خیلی جالب تر خواهد بود.

تماس فیزیکی

در اولین فرصت به شکلی عادی و بدون اغراق تماس فیزیکی ایجاد کنید. با شانه تان موقع خنده به شانه ما بزنید. در حین یک خنده از ته دل، با دست به زانوی ما بزنید. اگر فرصت رقص فراهم شد در حین رقص بدون زیاده روی و یا ایجاد احساس زننده، تماس های کوچک با بدن ما ایجاد کنید.

منظور ما این نیست که دست تان را روی زانوی ما بگذارید و با احساس عمیقی به ما زُل بزنید انگار که از روی کتاب های مسخره راهنمای اغفال زنان (که توسط مردها نوشته شده است) رفتار کنید. نه…

با دوستان مونث خود به سراغ ما بیایید.

حتما همه شما دوستانی از مدرسه و دانشگاه دارید یا از طریق شبکه دوستان و اقوام، با دختران و زنانی اشنایی دارید. اگر ما شما را با زنان دیگر ببینیم احساس امنیت خاطر بیشتر می کنیم چون حدس می زنیم که شما دوستی های تان فقط برای کشاندن ما به رختخواب نیست و شما از بودن و وقت صرف کردن با زنان لذت می برید. تازه زنها به طور مادرزاد اهل جفت و جور کردن آدمها به یکدیگرهستند. زنانی که به همراه خود برای دیدن ما آورده اید معمولا سعی می کنند نزد ما، از شما تعریف کنند.
99
کامنت بنویسید...
سالار سالاری , mohsensalar62
پنجشنبه 27 آبان ، 13:30
متاسفانه در جامعه ی ما مردان خوب وخوش قلب تنها هستند،در عوض مردان فریبکار وظاهرساز هیچوقت تنها نیستند در واقع سیستم دخترها وزنهای جامعه ی ما جوری هست که به شدت جذب این مردها میشن ،حالا نمیشه اینو به کل مردها وزنها تعمیم داد ولی حداقل توی موارد زیادی اینو دقیقا دیدم نمیشه گفت زن یا مرد مقصرن،ذهن و روح و روان و جسم مردم بیماره دیگه نمیشه انتظار رفتاری غیر از این داشت
ادامه
یاشار رحمانی , daryush1360
شنبه 15 آبان ، 10:29
سپاس
ادامه
مینا مـــــــ ــــی نآیی , mina860
جمعه 14 آبان ، 23:02
LIKE
ادامه
یاشار رحمانی , daryush1360
جمعه 14 آبان ، 20:45
سپاس دوستان خوب
ادامه
مـعصـومـه راد , mass1394
جمعه 14 آبان ، 14:18
برای دو بند آخر نمیتونم نظری داشته باشم ولی بقیه بندها كاملا درست و به نوعی بدیهی است...عالـــی
ادامه
مرد آریایی , souryan89
پنجشنبه 13 آبان ، 00:05
جالبه
ادامه
یاشار رحمانی , daryush1360
چهارشنبه 12 آبان ، 14:28
سپاس ازدوستان فهیم وآگاه
ادامه
هیوا   , special27
سه شنبه 11 آبان ، 18:15
+++
ادامه
سحر  , saharmortazavi
سه شنبه 11 آبان ، 17:30
سلام... جالب بود.ممنون از شما
ادامه
یاشار رحمانی , daryush1360
سه شنبه 11 آبان ، 15:23
راجع به خصوصیات مردان ازدیدزنانست.خصوصیاتی که باعث جذب ونزدیکی بیشترمردان به خانمهاخواهدشد
ادامه
ژالــــــه بانو , tahura8
سه شنبه 11 آبان ، 15:18
اعتراف میکنم اصلا متوجه نشدم .. دوباره میخونم
ادامه
آخرین مطالب یاشار رحمانی
ماسال تالش گیلان گرچه می‌گفتند و می‌گفتم شب بلند و زندگی در واپسینِ... . من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟؟؟ من اگر... نان خوشمزه کشتاگیلان. تالش گیلان ییلاق شکردشت تالش گیلان سلام می کنم به بی صبری ، به بغض ، به باران به بیم... به هرکه عشـق به من می دهد  سلام سلام می کنم به چراغ... دریغا که حرمتِ نان، بیشتر است، از انسان.... زندگی به امواج دریا مانند است چیزی به ساحل می برد... بدون متن دستهایمان خالی نیست چرا که هنوز هم میشود با تنور... مرگ را پروای آن نیست که به انگیزه ای اندیشد زندگی... چرا مردهای خوش قلب، تنها هستند دو سنگ صبور معروف... بدون متن به آنهایی كه دوستشان دارید بی بهانه بگویید: دوســتت... تنور دلت که گرم باشد نان مهربانی‌اش را می‌خوری هر... در این خاک در این خاک در این مزرعه پاک بجز " مهر... تا به حال طعم بی خیالی را چشیده ای؟... گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم... بارش اولین برف پاییزی درگردنه حیران آستار.... بدون متن آﻣﺪم اﻣﺸﺐ ﺑﻪ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺗﻤﻨﺎﯾﺖ ﮐﻨﻢ/ ﻣﯽ ﻧﻤﯿﺨﻮاﻫﻢ ﺑﯿﺎ ﺳﺎﻗﯽ... بدون متن بدون متن من "زن" صدای گنگ تاریخ ام!... اینجا هیچ کوچه ای به نام هیچ زنی نیست و هیچ خیابانی... رهبر ارکستر زندگی خود بودن مقاومت و بردباری چیست؟... اگر می دانستم عُمر گلهای چارقدت از تو بیشتر است وقت... هنوز گل هایت را , لای دفترم دارم دلتنگت که می شوم...