نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
کوآیکو  , coico

کوآیکو

کوآیکو  , coico

کوآیکو

مطالب
98/03/13 16:21

چاپ کارت تخفیف pvc

کارت تخفیف
کارت تخفیف همانطور که از نامش بر می آید کارتی است که با بهره گیری از آن می توان در هنگام خرید کالا و خدمات از مراکز مختلف از تخفیف استفاده نمود. کارت تخفیف برای اهداف گوناگونی از جمله رونق بخشیدن به کسب و کار، افزایش میزان فروش محصولات و خدمات و ترغیب مشتری به خرید از مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این کارت ابزاری است که از طریق آن می‏ توان بدون مراجعه به شعب بانک ها و صرف وقت و هزینه به منظور افتتاح حساب، از تمامی مزایای کارت های خرید بهره مند شد. کارت های تخفیف آنقدر متنوع هستند که تقریبا همه نوع خرید و تفریحی را پوشش می دهند.

چاپ کارت تخفیف
کارت تخفیف را می توان با مبالغ گوناگون و در جنس های مختلف چاپ نمود. از آنجایی که این کارت ها در حوزه ها و مکان های متنوعی نظیر فروشگاه ها، مراکز تجاری، مراکز تفریحی و … مورد استفاد قرار می گیرند باید در جنس های مناسب و با کیفیتی چاپ شوند. یکی از مناسبترین جنس ها برای چاپ کارت تخفیف، کارت pvc است که دارای دوام و ماندگاری بالایی بوده و قابلیت های زیادی دارد. این نوع کارت قابلیت هوشمندسازی دارد و می توان اطلاعات متغیر را روی آن چاپ نمود.

خدمات ما در زمینه چاپ کارت تخفیف

اگر تا حالا و با توضیحات کاملی که داده شد قانع شدید که کسب و کار شما نیاز به ارائه کارت تخفیف دارد. شرکت coico با دارا بودن بهترین و مجهزترین دستگاه های مخصوص چاپ کارت pvc، امکانات زیر را در زمینه چاپ کارتهای تخفیف به بهترین شکل در اختیار شما قرار می دهد. کافی است با ما تماس بگیرید و ما را از نیاز خود مطلع کنید.

صدور کارت تخفیف پی وی سی و شخصی سازی آن
چاپ اطلاعات متغیر و استفاده از متن دلخواه شما در کارت تخفیف
رمز گذاری کارت تخفیف ( چاپ کارت تخفیف هوشمند )
چاپ طرح های گرافیکی مد نظر شما روی کارتهای تخفیف و طراحی کارت تخفیف مطاابق با نظر و سلیقه مشتری
چاپ افست کارت تخفیف
چاپ کارت تخفیف به صورت فوری در تهران و ارسال برای کلیه شهرستانها
چاپ کارت تخفیف تکی با ارزانترین قیمت


چاپ کارت تخفیف

توسط شرکت کو آی کو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

برای برآورد قیمت چاپ کارت تخفیف pvc و سفارش چاپ کارت با ما در تماس باشید.

۰۲۱-۶۷۹۹۱
99
    کامنت بنویسید...