نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie

بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور

مطالبدوستان 2
98/10/14 11:07

منبع انبساط مثانه در سیستم آبپاش آتش

[https://www.aparat.com/v/41Cl3]
منبع انبساط مثانه ، که معمولاً به عنوان مخازن مثانه یا BET گفته می شود ، مخازنی هستند که برای کاهش میزان گسترش مایع در یک مدار بسته طراحی شده اند. گرما یکی از دلایل عمده گسترش مایعات است.

مخازن انبساط مثانه برای محافظت در برابر سیستم های ضد یخ ضد آب در برابر اثرات مضر انبساط حرارتی ، در صنعت آتش نشانی طراحی شده اند. در سیستم هایی که از پیشگیرانه های برگشت جریان استفاده می کنند ، ممکن است مشکلات بیش از حد فشار ایجاد شود که تغییر دما (گرمای بیش از حد) باعث می شود ضد یخ در داخل خطوط آبپاش گسترش یابد و در نتیجه باعث آسیب به قطعات شود. این فشار بیش از حد را می توان با منبع انبساط مثانه با کیفیت صنعتی مهندسی جوان که مایعات در حال گسترش "جذب" می کنند کاهش یافته و از این طریق فشار را تا حد ایمنی کنترل می کند.

جهت مشاهده لیست قیمت منبع انبساط و مشاوره خرید منبع انبساط روی لینک روبرو کلیلک نمایید
99
    کامنت بنویسید...
    آخرین مطالب بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور
    پمپ کفکش چگونه کار می کند؟ نصب هواساز با کمک هلیکوپتر انیمیشن فیلتر شنی استخر آموزش نصب فیلتر شنی استخر نحوه تمیز کردن منبع انبساط پلاستیکی مایع خنک کننده پمپ شناور چگونه کار می کنند؟ آموزش ساخت منبع تحت فشار تشخیص خرابی منبع نبساط چرا به منابع انبساط نیاز داریم؟ منبع انبساط در مدارهای گرمایش مایع حرارتی صنعتی منبع انبساط مثانه در سیستم آبپاش آتش تعویض منبع انبساط | نحوه نصب شیر تخلیه حرارتی در منبع انبساط منبع انبساط چگونه کار می کند؟ هواساز آپارتمانی معرفی 5 تا از بهترین هیتر های برقی چطور رادیاتور خود را هواگیری کنیم؟ آشنایی با ساختار بوستر پمپ آبرسانی گراندفوس راهنمای خرید هیتر برقی هیتر برقی - انتخاب هیتر برقی نحوه کار مبدل حرارتی پوسته و لوله نصب بوستر پمپ های آبرسانی آموزش نصب مشعل و چگونگی راه اندازی مشعل آشنایی با فیلتر الکتریکی در دستگاه تصفیه هوا آشنایی با پکیج شوفاژکار منبع تغذیه دیگ بخار و بخار آب کاربرد مبدل حرارتی صفحه ای در صنایع غذایی نحوه کارکرد هیتر گازی آشنایی با هیتر برقی دیواری کم مصرف نحوه نصب عایق سقف مسطح یا مخروط بر روی یک تخته سه لا نصب هواساز با کمک هلیکوپتر